GM Telefon Temizleyici – telefon temizleyici ve güçlendirici, uygulama kilidi, anti virüs(Android 12 Desteği, API 32)

GM Telefon Temizleyici – telefon temizleyici ve güçlendirici, uygulama kilidi, anti virüs(Android 12 Desteği, API 32)

Author: GrowmoonPrice: $49

Checkout Demo APK – Seveceğinize eminim… Demo-APKÖzellikler

ÜST ÖZELLİKLER:

Super Cleaner, profesyonel bir Antivirüs ve Önemsiz Temizleyici ve Güçlendirici APP'dir. Güçlü temizleme mekanizmalarıyla telefonunuzun performansını hızlı bir şekilde optimize edebilir: telefon önbelleği ve RAM temizleyici, bildirim temizleyici. Ayrıca güçlü virüs algılama ve antivirüs motoru ile telefonunuzu tüm virüs saldırılarından koruyabilir.

Süper Temizleyici Temel Özellikler: – Birinci sınıf bir antivirüs motoru tarafından desteklenen Süper Temizleyici, size her zaman profesyonel ve gerçek zamanlı koruma sağlar. Telefonunuzu virüs saldırısından korumak için Virüs Temizleyici ile virüsü tarayın ve temizleyin. – Süper Temizleyici, telefonunuzun belleğini ve depolama alanını kaplayan gereksiz, artık, önbellek ve geçici dosyaları analiz eder ve bulur. Tek bir dokunuşla daha fazla alan boşaltın ve cihazınızın performansını iyileştirin, şimdi yer açın ve telefon hızını artırın. – Oyunlarınızı ve uygulamalarınızı geliştirmek için tek dokunuşla! RAM'i boşaltarak ve arka plan görevlerini sonlandırarak oyunlarınızı ve diğer uygulamalarınızı güçlendirin. Telefon güçlendirici temizleyici, mobil cihazınızın performansını artırmanıza ve arka planda çalışan uygulamaları tek tek girip kapatmak zorunda kalmadan kapatmanıza yardımcı olur. Telefonunuzun daha hızlı çalışmasını sağlayacaktır. – Uygulama Kilidi, Facebook, Messenger, WhatsApp, Galeri veya istediğiniz herhangi bir şey gibi hassas uygulamalar için ekstra desen şifresi ekleyerek özel bilgilerinizi güvenli ve emniyetli bir şekilde koruyacaktır. Güvenli ve kilidini açmak kolaydır.

 App Lock

️ CPU Soğutucu – Süper Temizleyici, CPU kullanımınızı dinamik olarak analiz eder ve optimize eder, CPU sıcaklığını en aza indirir ve performansı artırır, bu da telefonunuzun dayanıklılığını büyük ölçüde artırabilir. – Önemsiz bildirimleri kaldırmaktan bıktınız mı? Bildirim Temizleyici, tek bir dokunuşla istenmeyen bildirimleri gizlemeye ve hepsini silmeye yardımcı olabilir. Telefonunuzu daha hızlı hale getirmek için şimdi mi aldınız?

 Notification Cleaner

Daha harika özellikler geliyor, lütfen bizi izlemeye devam edin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.