Foodizone Yemek Teslimatı Tam Mobil Uygulama Flutter UI Kiti Kullanıcı, Teslimat, Restoranlar için Kaynak Kodu

Foodizone Yemek Teslimatı Tam Mobil Uygulama Flutter UI Kiti Kullanıcı, Teslimat, Restoranlar için Kaynak Kodu

Author: agsecommercePrice: $39

Foodizone Yemek Teslimatı Tam Mobil Uygulama Flutter UI Kiti Kaynak Kodu

Food Business iş akışınızı otomatikleştirmek mi istiyorsunuz? Yoksa sıfırdan yemek siparişi ve teslimat uygulamaları mı geliştireceksiniz? Arkanı kolluyoruz. Bir Yemek siparişi ve teslimat Uygulaması geliştirmek için Uçtan Uca İş Akışı Kullanıcı Arabirimleri. Son on yılda, insanların yeme alışkanlıkları önemli ölçüde değişti. Teknoloji, çevrimiçi yemek siparişi verme alışkanlığının artmasına katkıda bulunan ana faktörlerden biridir. Bu, çevrimiçi yemek siparişi için mobil uygulamaların günümüzde bu kadar popüler olmasının nedenlerinden biridir.

Foodizone Yemek Teslimatı Tam Mobil Uygulama Flutter UI Kiti Kullanıcı, Teslimat, Restoranlar için Kaynak Kodu - 1

Foodizone, Online Yemek Siparişi ve Teslimatı Mobil uygulama çözümüdür. Uygulama kaynakları, çarpıntıda 3 UI kiti içerir.

  • Kullanıcılar,
  • Restoranlar,
  • Teslimat kişileri.

Çözüm, bir yemek siparişinin başlatılmasından teslimatına kadar uçtan uca işlevlere sahiptir. Bu uygulama, bir yemek siparişi ve teslimat uygulamasının her işlevi için kullanıcı arayüzüne sahiptir. Bu uygulama tüm bölümleri kapsar: Giriş, kayıt, Yemek sipariş seçenekleri, fatura ödeme seçenekleri, gerçek zamanlı takip, Konum güncellemeleri, sipariş alma, sipariş durumu güncellemeleri, teslimat atama, teslimat takibi, geri bildirim sistemleri ve gerçek zamanlı bildirimler.

Foodizone Yemek Teslimatı Tam Mobil Uygulama Flutter UI Kiti Kullanıcı, Teslimat, Restoranlar için Kaynak Kodu - 2

Bu uygulama, uygulamanızı sıfırdan tasarlama gereksinimini ortadan kaldıran eksiksiz bir uygulama kullanıcı arabirimi grubunu sunar. Öte yandan, kendi uygulamanızı oluşturuyorsanız ve paradan tasarruf etmek istiyorsanız, aksi takdirde bir tasarımcıyı işe almaya harcayacaksınız.

Foodizone kullanıcı uygulaması

Foodizone kullanıcı uygulaması toplam 59 UI içerir. Uygulama kullanıcı arabirimleri, bir müşteri uygulamasının her bir bölümünü kapsar. Temel özellikler arasında İki faktörlü kimlik doğrulama UI'leri, Konum güncelleme UI'leri, Yakındaki restoran listesi, Sepet UI'leri, Ödeme UI'leri, gerçek zamanlı sipariş takibi ve güncellemeleri, Geri Bildirim formları bulunur.

Foodizone Yemek Teslimatı Tam Mobil Uygulama Flutter UI Kiti Kullanıcı, Teslimat, Restoranlar için Kaynak Kodu - 3

UI'ler müşteri uygulaması için yeterlidir. Foodizone kullanıcı uygulaması, siparişten ödemeye kadar eksiksiz bir kullanıcı akışı kullanıcı arabirimi sağlar. Foodizone kullanıcı UI'leri açılış ekranından başlar ve atlanabilir 3 Feature Pitching UI'si. Giriş/Kayıt Kullanıcı Arayüzü, iki faktörlü kimlik doğrulama ile birlikte, Konum ekleme, Mevcut konum alma ile takip edilir. Uygulama ayrıca restoran listeleme, Yemek/Yiyecek öğeleri Listeleme, benzer öğeler listeleme, paylaşım seçenekleri için kullanıcı arayüzlerine sahiptir. Siparişinin başlatılması, geçerli indirim ve tekliflerin görüntülenmesi, ödeme ve ödeme detayları. Restoran ve teslimat ortağı için geri bildirimler gönderdikten sonra, sipariş kabul durumu, hazırlık süresi, atanan teslimat ortağı, gerçek zamanlı konumları, teslim alma, yolda, teslim edilme gibi sipariş durumu dahil olmak üzere bir siparişin Gerçek zamanlı güncellemeleri için UI'ler . Belirli bir yemeği veya restoranı aramak için UI'leri arayın. Profil güncellemeleri, Adres defteri güncellemeleri, favori siparişler, ödeme ayarları, yardım, Hakkında gibi ayarlar UI'leri. Gerçek zamanlı bildirimler için uygulama kullanıcı arayüzleri dahildir.

Foodizone Shop uygulaması

Foodizone mağaza uygulaması toplam 51 kullanıcı arayüzü içerir. Uygulama kullanıcı arayüzleri, bir Mağaza uygulamasının her bir bölümünü kapsar. Temel özellikler arasında Oturum Açma/Kaydolma, Konum güncelleme UI'leri, Envanter yönetimi, gerçek zamanlı sipariş kabulü ve güncellemeleri, Geri Bildirim formlarını görüntüleme bulunur.

Foodizone Yemek Teslimatı Tam Mobil Uygulama Flutter UI Kiti Kullanıcı, Teslimat, Restoranlar için Kaynak Kodu - 4

Envanter yönetimi, sipariş yönetimi için restoran uygulamasıyla ilgili kullanıcı arayüzleri. Uygulama, sipariş kabulünden teslimata kadar eksiksiz bir kullanıcı akışı sağlar. Foodizone restoran kullanıcı arayüzleri, karşılama ekranından başlar ve atlanabilir özelliği, sunum yapan kullanıcı arayüzleri. Giriş/Kayıt UI'leri ve ardından belge yükleme formları, Varlık seçimi UI'leri, Restoran açma ve kapama UI'leri, Yeni sipariş açılır pencereleri, sipariş bekleyen listeleri, gerçek zamanlı sipariş güncelleme UI'leri, Envanter Ekleme, güncellemeleri UI'leri, Bir gün, hafta için Rapor UI'leri , ay ve özelleştirilmiş. Müşteri incelemelerini ve geçmiş siparişleri görüntülemek için kullanıcı arayüzü. Profil güncellemeleri, ödeme ayrıntıları güncellemeleri, dil güncellemeleri, yardım, hakkında için Ayarlar UI'leri dahildir.

Foodizone Teslimat Uygulaması

Foodizone Delivery uygulaması toplam 25 UI içerir. Uygulama kullanıcı arayüzleri, bir teslimat uygulamasının her bir bölümünü kapsar. Temel özellikler arasında Oturum Açma/Kaydolma, Konum güncelleme UI'leri, sipariş kabulü, Konum mesafesi ve navigasyon, restoranlar için geri bildirim formları ve müşteri uygulamaları bulunur.

Foodizone Yemek Teslimatı Tam Mobil Uygulama Flutter UI Kiti Kullanıcı, Teslimat, Restoranlar için Kaynak Kodu - 5

Kullanıcı arabirimleri, teslimat süreçleri için teslimat uygulamalarıyla ilgilidir. Uygulama, sipariş kabulünden teslimatına kadar eksiksiz bir kullanıcı akışı sağlar. Kullanıcı arabirimleri, kaydolma/Oturum açma, teslimat kabulü, konum navigasyonu, varlık satın alma, sipariş raporları, ödeme bilgileri ve kullanıcı arabirimi gibi ayarları içerir; Profil güncellemeleri, belge yüklemeleri, destek sohbetleri, hakkında ve yardım

Foodizone Yemek Teslimatı Tam Mobil Uygulama Flutter UI Kiti Kullanıcı, Teslimat, Restoranlar için Kaynak Kodu - 6

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.