FluxStore BigCommerce – Flutter E-ticaret Tam Uygulaması

FluxStore BigCommerce – Flutter E-ticaret Tam Uygulaması

Author: InspireUIPrice: $59

FluxStore BigCommerce, Google tarafından yapılan Flutter çerçevesinden ilham alan evrensel bir e-ticaret uygulamasıdır. Bir mobil uygulamayı tasarlamak, geliştirmek ve test etmek için harcanan binlerce saati azaltma misyonuyla FluxStore, uygulamanızı yüksek üretkenlik ve maliyet etkinliği ile pazara sunmak için optimize etmek için eksiksiz bir çözüm olarak gelir. E-ticaret işlevleri, etkileyici UX tasarımı ve hem iOS hem de Android cihazlarda sorunsuz performans dahil olmak üzere tüm iş gereksinimlerini karşılayabilir.

İşletmeniz zaten BigCommerce web sitesine dayalı olarak oluşturulmuş bir web sitesine sahipse, Fluxstore ile birkaç adımda entegre etmek ve son uygulamayı hızla hem Appstore hem de Google Play Store'da yayınlamak kolaydır. İndirme paketi, tam kaynak kodunu ve en sorunsuz şekilde yüklemenize yardımcı olacak birçok ilgili kaynağı (tasarımlar, belgeler, videolar…) içerir.

İster satış hırsı yüksek iş adamları olun, ister daha hızlı mobil uygulama oluşturma ihtiyaçları olan geliştiriciler olun, Fluxstore size çözümler sunar. Daha Hızlı- Daha Düzgün- Daha Yakın.

Belge Kılavuzu: https://inspireui.notion.site/Installation-Guide-ce83e99a770642b8b0845f2b5b6a61c0

Video Demosu: https://www.youtube.com/watch?v=bp4gEnOC7HY

Web PWA sürümü (https://web.fluxstore.com)

Apple mağazası (iOS) – https://apps.apple.com/us/app/mstore-flutter/id1469772800

Google Play Demosu (Android) – https://drive.google.com/file/d/17thy1DnY-T2dGrc-3pxltiphWpjbuV0Q/edit

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.