FileBird – WordPress Medya Kitaplığı Klasörleri

FileBird – WordPress Medya Kitaplığı Klasörleri
 Buy Now
  

Author: NinjaTeamPrice: $39

WordPress medya kitaplığında binlerce dosyanız var mı? Ve onları yönetmekte sorun mu yaşıyorsunuz? FileBird – WordPress Medya Kitaplığı Klasörleri eklentisi, WordPress medya kitaplığınızı bir sonraki seviyeye taşımanıza yardımcı olmak için doğdu

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

Klasörleri kolayca oluşturun, yeniden adlandırın veya silin

Dosyaları / klasörleri kolayca sürükleyin, bırakın

MÜŞTERİLER FILEBIRD HAKKINDA NE DİYOR?

NASIL ÇALIŞIR

WordPress web sitesi yöneticisi misiniz?

Bir site geliştirmek, her gün site veritabanınıza resim, video, ses, PDF, txt, docx, .ect gibi tonlarca yeni medya dosyası ekleyeceğiniz anlamına gelir. Sonuç olarak, siteniz binlerce dosya depolamak zorunda kalacak. Varsayılan WordPress medya veritabanında, dosyaları mantıklı bir şekilde düzenleyemiyorsunuz ve bunu kendi bilgisayarınızdaki dosyalarınızla yaptığınız gibi yapabilmeyi dilerdiniz, değil mi? WordPress sitenize yüklenen belirli bir dosyayı aramak istediğinizde, onu nasıl bulacağınızı bilmiyor musunuz?

FileBird – WordPress Medya Kitaplığı Klasörleri, engelin üstesinden gelmenize yardımcı olmak için doğdu. Bu eklenti, dosyalarınızı sitenizin medya kitaplığında kolayca düzenlemenizi sağlar. Elinizdeki bu araçla, medya kitaplığınızdaki binlerce görüntü, ses, video ve diğer dosyayı yönetebilir ve düzenleyebilirsiniz.

WordPress'te dosyaları yönetmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Dosyaları/klasörleri yüklemek veya taşımak için sadece sürükleyip bırakabilirsiniz. Bu, medya dosyalarınızı yerine koymak için harcanan zamandan tasarruf etmenize yardımcı olacaktır. Klasörlerinizin hiyerarşik görünümü, belirli klasörleri göz açıp kapayıncaya kadar hızlı bir şekilde bulmanızı da kolaylaştıracaktır.

ÖZELLİKLERİ

SÜRÜKLE VE BIRAK ARAYÜZÜ
Sürükle ve bırak artık modern bir standart haline geliyor. Dosyaları klasöre ve klasörden klasöre yalnızca bir blade'de taşıma dahil yerel sürükleme etkinlikleri, görevlerinizi tamamlamak için tıklamalarınızın miktarını azaltır.

ÜST DÜZEY TASARIMLA GÖRÜNTÜLENEN KLASÖR AĞACI
Simgeler, düğmeler, etiketler, bölümler ve sürüklenebilir öğeler oluşturma konusundaki en son trendleri takip ediyoruz. Tüm Ninja Takımı eklentileri, temiz kaliteli kodlarla ve UI/UX'ten ilham alan tasarımlarla yazılmıştır.

SAYFA OLUŞTURUCULARDA ÜSTÜN DOSYA TARAYICI
Kullanmakta olduğunuz sayfa oluşturucuyu açın, sadece bir görüntü öğesi ekleyin ve doğrudan FileBird yerel medya kitaplığı klasörlerinin aynı arabiriminde dosyalara göz atın. Bu, FileBird'ün size özel olarak sunduğu enfes özelliktir.

FILEBIRD GUTENBERG BLOK İLE Gömülü GALERİ
Sayfa/yazı oluşturucunuza bir 'FileBird Galerisi' bloğu ekleyin ve göstermek istediğiniz klasörleri seçin. Seçtiğiniz klasör(ler)deki tüm medya dosyaları, gönderinizde otomatik olarak görüntülenecektir. Ayrıca, özel sütun numarası, bağlantı, başlık ve kırpma görüntüleri.

ÖZEL KLASÖR YÜKLEME
FileBird ile, kalmasını istediğiniz WP klasörüne aynı anda birçok dosya yükleyebilirsiniz. 'Yeni Medya Yükle' içindeki açılır menüden belirli bir klasör seçmeniz yeterlidir. Bu tür koleksiyonlar oluşturmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

UYGUN KÜTÜPHANE
Resim galeriniz artık listede veya küçük resimde alternatif görünümlere sahip. En hızlı toplu seçim, yeniden düzenleme veya diğer işlemleri yapmak için size en uygun görünümü seçmeniz yeterlidir. Artan ve azalan sıralama da mevcuttur.

ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR KENAR ÇUBUĞU
Daha ne? Alt kenar çubuğunuz, kendi ad listelerinize uyacak şekilde yeniden boyutlandırılabilir . Veya şu anda üzerinde çalıştığınız klasöre odaklanmak için daraltabilirsiniz.

AĞRISIZ GÖÇ
Önemsiyoruz, bu yüzden inşa ediyoruz. Ve şimdi, Gelişmiş Medya Kitaplığı by wpUXsolutions veya Medya Kitaplığı Klasörleri by Max Foundry kullanıyorsanız, tüm klasörleri bir kerede kolayca içe aktarabilirsiniz.

ESNEK MEDYA TAKSONOMİLERİ
Çok seviyeli yapı , yerel WP panosunda filtreleme , kategorizasyon ve yönetim yapmanıza kesinlikle yardımcı olur. Kitaplığınız binlerce dosyaya ulaşsa bile, sınıflandırma sistemi işini sizin için yapmaya devam eder.

İYS OPTİMİZASYONU
Avantajlı performans, yönetim sürenizi ve ayrıca işletme ve bakım maliyetlerini azaltarak İçerik Yönetim Sistemini iyileştirir. Böylece etkin yönetim sağlanmıştır.

YARDIMCI SEO
Medya dosyası hiyerarşisi, tüm işbirlikçi üyelerin değişiklikleri ve olayları kolayca takip edebilmeleri için uygun bir sıra belirler. Web sitenizi tek başınıza yapmıyorsunuz, değil mi? Bu nedenle, özellikle SEO ortakları olmak üzere ekip çalışması için uyumlu tutmalısınız.

AKILLI SİLME
Klasör eklemek veya yeniden adlandırmak sadece bir tık uzağınızda. Ve bir klasörü silmek de öyle. Ancak, verilerinizi kaybetmiyorsunuz. Tüm dosyalarınız, daha sonra kullanabilmeniz için 'Kategorize edilmemiş' klasörüne taşınır. İhtiyacınız olan her şey elinizin altında.

ÇOKLU DİL DESTEKLENEN
Tüm manipülatif menüler ve etiketler, çevirmeniz gerekmeyecek şekilde çevrilir. Yüklemek için tek bir tıklama ve herhangi bir kelime aramak zorunda değilsiniz. Kesinlikle temiz UI/UX, onu o kadar sezgisel hale getirir ki, artık belgelerin okunmasına gerek kalmaz.

ÇOK YÖNLÜ UYUMLULUK
FileBird, popüler temalar, sayfa oluşturucular ve WooCommerce, WPML, WPBakery, Elementor, Gutenberg, Beaver Builder, Divi, Thrive Architect, Slider Revolution, Smush, vb. gibi diğer 3. taraflarla kolayca uyumlu olarak oluşturulmuştur.

YENİ ÖZELLİK İSTİYOR MU?
Son olarak, premium sürümde bulunmayan başka bir işleve ihtiyacınız varsa, bize bir geri bildirim bırakın. Bu özelliği sonraki sürümlerde SADECE SİZİN İÇİN geliştirebiliriz!

SSS

S: Bu eklentinin Belgelerini nerede bulabilirim?
C: Burada bulabilirsiniz https://ninjateam.gitbook.io/filebird/

S: Yeni bir gönderi oluşturduğumda, belirli bir klasöre yüklenmiş bir dosyayı nasıl seçebilirim?
C: Evet, soldaki klasör ağacını kullanabilir veya arama kutusunun yanındaki filtre kutusunun açılır listesinden klasörü seçebilirsiniz.

S: Bu eklentiyi ilk yükledikten sonra yüklediğim tüm dosyalarım aynı mı kalıyor?
C: Evet, yapıyorlar.

S: Bir klasör veya kategori oluşturursam, bu varsayılan WordPress yolu “wp-content/uploads”ı geçersiz kılar mı?
C: Hayır, değil. Eklenti, dosyaları görsel olarak klasörler halinde düzenlemeye yardımcı olur. Dosya varsayılan yolu hala kalır.

S: Birden çok dosyayı toplu olarak nasıl seçip bir klasöre koyabilirim?
C: Medya kılavuzundaki Toplu seçim Düğmesini kullanabilir, istediğiniz dosyaları toplu olarak seçebilir ve bunları bir klasöre sürükleyebilirsiniz.

S: Bir görüntüyü başka bir klasöre taşıdığımda, bu eylem ön ucumdaki görüntünün görünümünü etkiler mi?
C: Hayır, değil. Görüntü, site ön ucunda hala doğru bir şekilde görüntüleniyor ve dosya yolu değiştirilmiyor.

S: FileBird'ü en son sürüme nasıl güncelleyebilirim?
C: Bu kılavuzu takip edebilirsiniz https://ninjateam.gitbook.io/filebird/how-to-update-filebird

S: Nasıl destek alabilirim?
C: Bize buradan ulaşabilirsiniz https://ninjateam.org/support/

PREMIUM CANLI SOHBET DESTEĞİ

DEĞİŞİM GÜNLÜĞÜ

9 Şubat 2022 – Sürüm 4.9.9.1

 - Optimize edilmiş kod

7 Ocak 2022 – Sürüm 4.9.9

 - Sabit: Yavaş sorgu - Sabit: Dosya izinleri - Düzeltildi: Sekme İçe/Dışa Aktarma hatasını gizle

30 Aralık 2021 – Sürüm 4.9.8

 - Eklendi: Klasör yapısını CSV'ye içe/dışa aktarın - Eklendi: Modal olarak Düz/Varsayılan ağaç görünümü - İyileştirildi: Kullanıcı arayüzü ve metin - Düzeltildi: Envato pazarıyla çakışma

10 Aralık 2021 – Sürüm 4.9.7

 - Düzeltildi: ACF ile çakışma - Düzeltildi: folder.php dosyasındaki hata

6 Aralık 2021 – Sürüm 4.9.6

 - Eklendi: MailPoet'i Destekleyin

2 Aralık 2021 – Sürüm 4.9.5

 - Eklendi: Medyayı düzenle'de klasör seçici - Düzeltildi: WooCommerce çakışması (Temayı Yükle düğmesini kırın)

10 Kasım 2021 – Sürüm 4.9.4

 - Sabit: PolyLang ile Elementor yanlış klasör sayacı - Düzeltildi: FileBird Gutenberg Galerisi'nde Görüntü ALT

29 Eylül 2021 – Sürüm 4.9.3

 - Eklendi: Premio ile Klasörler için klasörleri içe aktarın - Düzeltildi: WordPress eski sürümleriyle uyumlu

9 Eylül 2021 – Sürüm 4.9.2

 - İyileştirildi: İthalat bildirimi - Düzeltildi: Bazı küçük hatalar

25 Ağustos 2021 – Sürüm 4.9.1

 - Sabit: Otomatik güncelleme programı - Düzeltildi: Gutenberg widget'ları eksik

13 Ağu 2021 – Sürüm 4.9

 - Eklendi: Sonsuz kaydırma - Eklendi: Eklenti etkinleştirme uyarısı - Eklendi: FileBird Galerisinde Dosya Adına Göre Sıralama - İyileştirildi: Klasör adı sıralama - İyileştirildi: Almanca çeviri - Sabit: Dosyaları Tablet'te sürükleyin (Ipad Pro dahil değil)

21 Temmuz 2021 – Sürüm 4.8

 - Düzeltildi: WordPress 5.8 ile uyumlu - Düzeltildi: Resmi değiştir

15 Temmuz 2021 – Sürüm 4.7.9

 - Düzeltildi: Elementor Kalıcı Yükleme resmi - Düzeltildi: Yeni Klasör Ekleme hatası

14 Temmuz 2021 – Sürüm 4.7.8

 – Düzeltildi: Fotoğraf Galerisi eklentisiyle çakışma – Düzeltildi: ACF uyarısı – Düzeltildi: ACF meta alan görüntüsü yüklenemiyor – Düzeltildi: WPML Sayacı (WPML en son sürüm 4.4.10'da)

2 Temmuz 2021 – Sürüm 4.7.7

 - Eklendi: Bir lisans kullanıldığında bildirim - Düzeltildi: Kategorize Edilmemiş klasör yükleniyor - Sabit: Bağlam menüsü konumu - Sabit: Küçük hatalar

25 Haz 2021 – Sürüm 4.7.6

 - Düzeltildi: Otomatik güncelleme (Lütfen bu sürüm için manuel güncelleme yapın)

24 Haziran 2021 – Sürüm 4.7.5

 - Desteklenen: Gelişmiş Medya Kitaplığı - Desteklenen: Medya Kitaplığı Asistanı - İyileştirildi: Büyük dosyaları yükleyin - İyileştirildi: Çeviri (Eksik dizeler eklendi) - Sabit: Güvenlik

15 Haz 2021 – Sürüm 4.7.4

 – Güncellendi: Diller – Düzeltildi: Divi oluşturucu ile JS çakışması – Düzeltildi: WPML çevrilmemiş mod, klasör sayacı yapar ve klasörlerdeki dosyalar yanlış olur – Düzeltildi: Hata Ayıklama Çubuğu eklentisiyle çakışma – Düzeltildi: PolyLang, klasördeki eksik dosyaları alıyor – Düzeltildi: Klasör her zaman yükleniyor – Düzeltildi: Önemli güvenlik güncellemeleri.

26 Mayıs 2021 – Sürüm 4.7.3

 - Eklendi: Dokan eklentisini destekleyin - İyileştirildi: Mobilde FileBird Kullanıcı Arayüzü - İyileştirildi: Kitaplık - İyileştirildi: Çeviriler, POT dosyasını güncelleyin - Düzeltildi: Eklentiler ve temalarla Otomatik Güncelleme işlevi çakışması - Düzeltildi: ACF eklentisi için görüntü doğrulama - Sabit: Elementor Pro'da sayaç yanlış - Düzeltildi: Gutenberg sorunları (Ön uçta yanlış etiket, galeri oluştururken seçilen Büyük resimler) - Düzeltildi: Eksik dil "NL" - Düzeltildi: RestAPI (404 Hatası) - Düzeltildi: Ayar Ortamında WPML/Polylang Tam Uyumlu modlar, "Yönetici çubuğundaki tüm diller" desteği, yanlış Sayaç

7 Nisan 2021 – Sürüm 4.7.2

 - Eklendi: Yükleme işlemi sırasında birden çok klasöre birden çok resim yükleyin - Düzeltildi: Kategorilenmemiş klasör, klasör yükünde varsayılan olarak ayarlanamıyor - Düzeltildi: Sağ klasör ekle - Düzeltildi: Veritabanını güncelle, "Her kullanıcı klasörü modu" etkinleştirildiğinde klasörleri çoğalttı - İyileştirildi: İpucu - İyileştirildi: Kullanıcı Arayüzü - İyileştirildi: Aktivasyon - Optimize: FileBird Zip Boyutu

30 Mart 2021 – Sürüm 4.7

 - Eklendi: Yeni Yeniden Boyutlandırma çubuğu - Eklendi: PHP 8 ve üstünü destekleyin - Eklendi: Tatsu Builder'ı Destekleyin - İyileştirildi: Performans - İyileştirildi: Kodu optimize edin - İyileştirildi: Kullanıcı Arayüzü - İyileştirildi: Metin - Düzeltildi: WPML'de Sayaç - Sabit: Araç ipucu hataları - Düzeltildi: "Kategorize edilmemiş" varsayılan klasör yükü ayarlanamıyor - Düzeltildi: Düzenleme galerisinde yeniden sıralama - Sabit: Küçük hatalar

12 Mart 2021 – Sürüm 4.6

 - Eklendi: Lisans Aktivasyonu - Eklendi: Envato girişi yoluyla otomatik güncellemeler - Eklendi: Dosyalar için otomatik sıralamayı ayarla - Eklendi: Gutenberg galerisini senkronize et - Eklendi: Gutenberg galerisindeki Resimleri Sırala - Geliştirildi: Klasörleri içe aktar - Güncellendi: Pot dosyaları - Sabit: CSS - Sabit: Küçük hatalar

5 Şubat 2021 – Sürüm 4.5

 - Eklendi: HappyFiles'tan klasörleri içe aktarın - İyileştirildi: Performans - Düzeltildi: Galeriyi Düzenle - Düzeltildi: Kullanıcı tabanlı klasör modunda görüntüleri taşırken klasör sayacı hatası - Sabit: Tablet için sürüklenebilir - Düzeltildi: Picu eklentisiyle çakışma - Düzeltildi: TutorLMS eklentisiyle çakışma

18 Ocak 2021 – Sürüm 4.4

 - Eklendi: İndirme klasörü özelliği - İyileştirildi: Performans - Sabit: İçe aktarırken klasörü kopyalayın - Sabit: Klasör ağacı kaydırma

4 Ocak 2021 – Sürüm 4.3.2

 - Düzeltildi: Tablette sürükleyip bırakın - Düzeltildi: Galeriyi Düzenle - Düzeltildi: Maksimum Ek Kimliği sayısı üzerinden ayarlayın - Düzeltildi: Gutenberg'de FileBird Galeri seçicisi - Düzeltildi: Shortpixel eklentisi ile CSS çakışması - Kaldırıldı: Mobil'de sürükleyip bırakın

21 Aralık 2020 – Sürüm 4.3.1

 - Eklendi: Belge Galerisi için destek kısa kodu - Eklendi: API - folder_id ile klasör ayrıntılarını alın - Düzeltildi: Kalıcı ekleme (Yoast SEO ile Çatışma) - Düzeltildi: Uncode temasıyla çakışma - Düzeltildi: Elementor'da farklı modal tarafından yüklendiğinde medya yüklenmiyor - Düzeltildi: Dosyayı Toplu Seçim modunda taşırken dosya seçimini sıfırlayın

14 Aralık 2020 – Sürüm 4.3

 - Eklendi: Toplu seçim modu için ESC tuşu - Düzeltildi: Eksik klasör kabı - Sabit: Güvenlik - Sabit: SQL - Düzeltildi: Yeni resim yükleme, modal olarak bir gönderiye eklenemez - Düzeltildi: Klasörleri sıralarken eklerin yeniden yüklenmesini engelle - İyileştirildi: Uyarı metni - İyileştirildi: Bazı dillerde simge boyutu ve uzun adlara sahip varsayılan klasörler

10 Aralık 2020 – Sürüm 4.2.1

 - Eklendi: Toplu seçim modu için ESC tuşu - Düzeltildi: Eksik klasör kabı - Sabit: Güvenlik - Sabit: SQL - İyileştirildi: Uyarı metni - İyileştirildi: Bazı dillerde simge boyutu ve uzun adlara sahip varsayılan klasörler

25 Kasım 2020 – Sürüm 4.2

 - Eklendi: Seçilen önceki klasörü varsayılan klasör olarak ayarla - Eklendi: Oksijen Oluşturucu ile uyumlu - Sabit: ACF uyarısı - Düzeltildi: WPML dinlenme API'si ile çakışma - Düzeltildi: The Grid eklentisiyle CSS çakışması - Geliştirildi: Desktop.ini veya .DS_Store dosyasını içeren klasör yüklenirken uyarıyı engelle

27 Ekim 2020 – Sürüm 4.1

 - Eklendi: Açılacak varsayılan klasörü ayarla - Eklendi: Yeni API'ler - Eklendi: Destek ACF - İyileştirildi: İlk klasörü oluşturma bildirimi - Kaldırıldı: Kalıcı açılır pencerede hiçbir öğe bulunmadığında klasör seçici - Düzeltildi: Klasör kapsayıcısındaki bazı hatalar

16 Eylül 2020 – Sürüm 4.0.7

 - Eklendi: Kullanıcı klasör oluşturmak için API kullanabilir - İyileştirildi: Kes/Yapıştır işlevi - Sabit: Polylang ile Sayaç - Sabit: İçe aktarma işlevi - Düzeltildi: İçe aktarma mesajındaki sayaç

26 Ağu 2020 – Sürüm 4.0.6

 - Eklendi: Köşe Taşı Sayfa Oluşturucu ile uyumlu (X Temasından) - Düzeltildi: Microsoft Edge, Firefox ile tarayıcı güvenlik sorunu - Düzeltildi: ACF eklentisi ile çakışan jQuery-UI - Düzeltildi: 'fbv_attachment_folder' tablosu oluşturulamıyor - Düzeltildi: Medya Yüklemede gizlenen Ekran Seçeneği

11 Ağu 2020 – Sürüm 4.0.5

 - Düzeltildi: Önbellek sorunları - Sabit: Mobil görünüm - Sabit: The7 temasıyla uyumlu - Düzeltildi: Kalıcı modda performansı iyileştirin - Düzeltildi: Hataları yükleyin - Düzeltildi: Üst klasöre güven - Sabit: Küçük hatalar

01 Ağu 2020 – Sürüm 4.0.4

 - İyileştirildi: Bildirimler - Geliştirildi: Veritabanı güncellemesinden sonra eski klasörleri 4.0 sürümünden koru - İyileştirildi: Performans

28 Temmuz 2020 – Sürüm 4.0.3

 - Eklendi: Gutenberg bloğu - İyileştirildi: FileBird veritabanını güncelleyin - İyileştirildi: UI/UX

27 Tem 2020 – Sürüm 4.0.2

 - Düzeltildi: FileBird veritabanını güncelleyin - Sabit: Klasörleri toplu silme - Düzeltildi: Bazı küçük hatalar

23 Temmuz 2020 – Sürüm 4.0.1

 - Düzeltildi: Klasörleri eski sürümden otomatik içe aktar

22 Temmuz 2020 – Sürüm 4.0

 - Eklendi: Yeni tasarımlar - Eklendi: Yeni teknolojiyi kullan - Eklendi: Sınırsız klasör ve çok sayıda dosya için sorunsuz performans - Eklendi: Geliştiriciler için REST API - Eklendi: Dosyaları Ada, Tarihe, Değiştirilene, Yazara göre sıralayın - Eklendi: Toplu seçme klasörleri - Eklendi: Klasörleri toplu silme - Eklendi: Eski verileri sil - Eklendi: Tüm verileri temizle - Eklendi: devowl.io tarafından WordPress Real Media Library'den içe aktarma - Eklendi: JoomUnited tarafından WP Medya Klasöründen İçe Aktarma - Eklendi: Brizy oluşturucuyu destekleyin - Eklendi: Fusion oluşturucuyu destekleyin - Eklendi: KnowherePro temasıyla uyumlu - İyileştirildi: Anahtarlayıcılar - İyileştirildi: Metin ve Açılır Pencereler - İyileştirildi: Belgeler - Sabit: Klasör adındaki özel karakterler - Sabit: Site genişliğini otomatik algıla - Düzeltildi: SQL sözdizimi hataları - Düzeltildi: Liste görünümündeki hatalar - Sabit: Yinelenen sorgular - Düzeltildi: WPML ile ilgili hatalar - Sabit: Küçük hatalar

6 Mart 2020 – Sürüm 3.9

 - Eklendi: Thrive Architect'i Destekleyin - Eklendi: Tayvan için dil dosyaları (soga172 sayesinde) - Düzeltildi: Bazı hatalar

2 Mart 2020 – Sürüm 3.8.2

 - Düzeltildi: Liste görünümü sipariş öğesi hatası - Düzeltildi: WPML hatası

23 Şubat 2020 – Sürüm 3.8.1

 - Sabit: Kaydırma çubuğu - Düzeltildi: Bazı küçük hatalar

23 Şubat 2020 – Sürüm 3.8

 - Eklendi: Yeni FileBird düzeni - Eklendi: Yeni simge - Eklendi: Farklı kullanıcılar için Ayrı Klasör(ler) - Eklendi: Dosyaları 2 medya kitaplığı eklentisinden içe aktarın (webbistro tarafından Geliştirilmiş Medya Kitaplığı ve Max Foundry tarafından WordPress Medya Kitaplığı Klasörleri) - Eklendi: Klasör sıralama, klasör arama - Sabit: PolyLang'ı Destekleyin - Sabit: Sayı - Sabit: Bölücü - Düzeltildi: Liste görünümü modunda klasörü yeniden adlandırın - Düzeltildi: Sağdan sola ekranda bazı hatalar - Düzeltildi: Büyük klasörleri taşı - Düzeltildi: Smush eklentisi kullanılırken filtre gizleniyor - Kaldırıldı: Kullanılmayan css - Kaldırıldı: Kullanılmayan kitaplıklar

11 Kasım 2019 – Sürüm 3.5

 - Eklendi: Gutenberg için FileBird Galeri bloğu - Düzeltildi: Kaydedilmemiş gönderide medya görüntü boyutunu güncelleme hatası - Düzeltildi: Menü CSS'si - Düzeltildi: Divi oluşturucuyla çakışan tetikleyiciyi kaldırın - Düzeltildi: Izgara Teması ile Çatışma - Sabit: Küçük hatalar

28 Ekim 2019 – Sürüm 3.4

 - Kaldırıldı: Kullanılmayan CSS - Sabit: Elementor hatası - Düzeltildi: Liste görünümü resim yüklemiyor - Düzeltildi: Kategorilenmemiş klasördeki öğeleri sayma - Düzeltildi: ACF eklentisi ile çakışan CSS - Sabit: Küçük hatalar

22 Ekim 2019 – Sürüm 3.3

 - Eklendi: Sayfa oluşturucular için ön uçta FileBird yüklemeyi açma/kapatma seçeneği - İyileştirildi: CustomScrollBar için CDN kaldırıldı - Sabit: Elementor ile küçük hata - Düzeltildi: Seçim seçeneği, modsal açılır pencere yüklemesinde değişmiyor - Sabit: Klasör konumunu taşırken yalnızca hareketli görüntüyü çağırın

18 Eylül 2019 – Sürüm 3.2.2

 - Düzeltildi: Liste görünümünde sıralama hatası - İyileştirildi: Kodu Optimize Et

16 Eylül 2019 – Sürüm 3.2.1

 - Düzeltildi: WordPress Özelleştirme İşleviyle çakışma - İyileştirildi: Kodu Optimize Et - Düzeltildi: Bazı küçük hatalar

13 Eylül 2019 – Sürüm 3.2

 - Düzeltildi: Google Arama Konsolu sonuçlarında "nt_wmc_folder" - Düzeltildi: Tam ön uç Divi Sayfa Oluşturucu düzenleyicisinde hata - Düzeltildi: 582 ve 586 satırlarında PHP uyarısı - Düzeltildi: JS betiğini ön uçta yükle - Düzeltildi: Elementor oluşturucuda "FileBird yükleniyor" hatası - Düzeltildi: FooGallery ve Final Tiles Grid Gallery ile uyumlu - Düzeltildi: WordPress'te uyarı bildirimi - Düzeltildi: Kenar Boşluğu Yerleşimi - Düzeltildi: Diğer küçük hatalar - İyileştirildi: Performans ve Optimize Kodu

29 Tem 2019 – Sürüm 3.1.2

 - İyileştirildi: Hızlı ağaç görünümü ekleme - Geliştirildi: Ortak klasörler bağlantısını engelle - İyileştirildi: CSS Kullanıcı Arayüzü - Düzeltildi: Genel sınıflandırma klasörünü engelle - Düzeltildi: Her zaman veritabanı geri arama sorgusu - Düzeltildi: WooCommerce'deki ürün düzenleyicide sol üstte FileBird ağaç görünümü gösterisi - Düzeltildi: İlk klasör oluşturulurken dosya bırakılamıyor - Düzeltildi: Yazı Tipleri Çevirisi yapıldığında WPML ile çalışın: Medya kenesi çevrilemez - Düzeltildi: Hareketli görüntüleri kendi başına klasörlere toplu olarak seçme - Düzeltildi: Klasörü uzunluklu klasör metniyle taşı - Düzeltildi: Yeniden boyutlandırma çubuğu minimum genişlikte kaydedilmiyor - Düzeltildi: Harita dosyası kitaplığını kaldır - Düzeltildi: Fotoğraf galerisi ile çakışma

10 Haziran 2019 – Sürüm 3.1.1

 - Eklendi: RTL dillerini destekleyin - Eklendi: Gelişmiş Özel Alan Desteği - İyileştirildi: Eklenti boyutunu küçültün - Sabit: Küçük hatalar

04 Haziran 2019 – Sürüm 3.1

 - İyileştirildi: Sürükle-bırak kitaplığını değiştirin - İyileştirildi: Sürükle-bırak optimizasyonu - İyileştirildi: Klasörleri, liste görünümünü tetiklemek için sürükle bırak özelliğini değiştirin - İyileştirildi: Sözdizimi jQuery'yi değiştirin - Sabit: CSS, klasik düzenleyiciden tüm klasörler ağaç görünümünde gösterilmiyor - Düzeltildi: Birçok dosyayı taşıyın - Sabit: Tüm kategorileri taşı - Düzeltildi: Hiçbir dosya olmadığında Otomatik Seçimi Kaldırma - Sabit: Toplu seçimde seçilen dosyayı sayın - Düzeltildi: Avada temasıyla çakışma - Güncellendi: CSS - Kaldırıldı: Kullanılmayan dosyalar

28 Mayıs 2019 – Sürüm 3.0

 - Eklendi: Sayfada, gönderide, özel gönderi türünde ağaç görünümü arayüzü - Eklendi: Divi Builder, Beaver Builder, Visual Composer, WPBakery Page Builder, Elementor Builder'da Treeview arayüzü - Eklendi: Gutenberg için Treeview arayüzü - Eklendi: Klasör değiştirildiğinde toplu otomatik seçimi kaldırma - Eklendi: WPML 4.x sürümüyle uyumlu - Düzeltildi: WPML 3.9 çakışması - Düzeltildi: Bir dosyayı taşıyın, resme tıklamayın - Düzeltildi: Klasörü düzenlerken CSS bitti - Düzeltildi: Çok fazla veritabanı yükle - Düzeltildi: Treeview arayüzü Elementor Builder - Düzeltildi: Resim yükle - İyileştirildi: FileBird dosyalarının yüklenmesi yok oluşturucu kullanmıyorsanız ntend - İyileştirildi: FileBird'ü Optimize Edin - İyileştirildi: UI/UX - Kaldırıldı: Kullanılmayan dosyalar

13 Mart 2019 – Sürüm 2.7

 - Eklendi: Klasörü yenile - Düzeltildi: Medya Kitaplığı açılır penceresinden Kategoriler açılır menüsü - Düzeltildi: Bazı küçük hatalar

4 Mart 2019 – Sürüm 2.6.1

 - Güncellendi: Diller ve Belgeler - Düzeltildi: Tamam/iptal düğmesi için çift tıklamaya basın

27 Şubat 2019 – Sürüm 2.6

 - Düzeltildi: Klasör ağacını kaydır - Düzeltildi: Elementor için Hata - Sabit: Diller - Düzeltildi: Kaldırılan WordPress bildirimi - İyileştirildi: Dosyaları taşırken hedef klasöre atlamaz

14 Şubat 2019 – Sürüm 2.5

 - Eklendi: Divi Builder ile uyumlu - Eklendi: Beaver Builder ile uyumlu - Eklendi: Görsel Besteci ile uyumlu - Eklendi: WPBakery Sayfa Oluşturucu ile uyumlu - İyileştirildi: CSS - Düzeltildi: Bazı hatalar

13 Şubat 2019 – Sürüm 2.4.1

 - Düzeltildi: Sayfaya/yazıya dosya eklerken klasör yapısı - Düzeltildi: Toplu seçim hatası - Sabit: Küçük hatalar

29 Ocak 2019 – Sürüm 2.4

 - Eklendi: Yeniden boyutlandırılabilir kenar çubuğu için konumu kaydet - Sabit: Diller - Sabit: Küçük hatalar

22 Ocak 2019 – Sürüm 2.3.2

 - Eklendi: Elementor Sayfa Oluşturucu ile uyumlu

9 Ocak 2019 – Sürüm 2.3.1

 - Eklendi: Rusça Çeviri

4 Aralık 2018 – Sürüm 2.3

 - Düzeltildi: Tema Özelleştirme Sekmesindeki Hata

30 Ağustos 2018 – Sürüm 2.2

 - Düzeltildi: 404 - 301 eklentisi ile çakışma - Düzeltildi: Diğer hatalar

17 Mayıs 2018 – Sürüm 2.1

 - Eklendi: Liste modu için dosyaları klasörlere sürükleyip bırakın - Eklendi: Sürükledikten sonra öğeleri sayın - Eklendi: Sürüklerken efekti yükle - Eklendi: Fareyle üzerine gelme efekti (Liste modu ve kuşak modu) - Eklendi: Dosya yüklenirken yükleme ilerleme çubuğunu göster - İyileştirildi: CSS - İyileştirildi: Temiz kod - İyileştirildi: Yükleme efekti daha yumuşak - Düzeltildi: Geri sürüklerken hatayı yeniden boyutlandırın - Düzeltildi: Ek yüklendikten sonra liste eklerini gizle - Düzeltildi: Bazı küçük hatalar

8 Mayıs 2018 – Sürüm 2.0

 - Eklendi: Yeniden boyutlandırılabilir kenar çubuğu - Eklendi: Klasör uzun başlığı için klasör adını görüntülemek için ipucu - Eklendi: Ortam Kitaplığında alt klasörleri görüntüle - Eklendi: Medya klasörü yüklemesini tüm sayfalarda görüntüle - Eklendi: Yeniden adlandırmak için klasöre çift tıklayın - Eklendi: Yeni dosyalar yüklerken klasör seçin - İyileştirildi: UI ve UX - İyileştirildi: CSS ve Javascriptler - İyileştirildi: Medya kapsayıcısında klasör yüklenirken daha yumuşak - İyileştirildi: Kapat/Aç klasörü daha yumuşak - İyileştirildi: Başlık uzun olduğunda “…” karakteri eklendi - İyileştirildi: Geçerli/açılan/kapalı klasör için durumu ayarla - Düzeltildi: Yalnızca bir kez yeni bir klasör ekleyin - Sabit: Çeviri - Sabit: Kenar çubuğu hızını yeniden boyutlandır - Düzeltildi: Minimum yeniden boyutlandırıldığında kenar çubuğunu gizle - Sabit: Minimum yeniden boyutlandırıldığında sıcaklık durur - Düzeltildi: Klasör yapısını değiştirdikten sonra alt klasörü yeniden yükle - Düzeltildi: Sol taraftaki klasöre çift tıklandığında Medya kapsayıcısında çift klasörü göster - Düzeltildi: Sıralama sırasında medya kapsayıcısındaki klasörü yenileyin - Düzeltildi: Yüklemeden sonra dosyaları yeniden yükle - Düzeltildi: Başka bir eklentiden bildirim mesajı alındığında bozuk düzen - Düzeltildi: Yeniden adlandırmayı doğrula - Düzeltildi: Üst klasörü kapat - Düzeltildi: Fare ayrıldığında ipucu gizlendi - Düzeltildi: Mevcut ada sahip yeni klasör - Sabit: Kategorize edilmemiş dosya sayısı - Düzeltildi: Tüm dosyalara veya Kategorize Edilmemiş'e tıkladığınızda mevcut klasörü sıfırlayın - Düzeltildi: Dosyayı taşıdıktan sonra klasör ortamını yükle - Düzeltildi: Yükleme sayfasından sonra klasörü kapat - Sabit: Dosyayı sürüklerken fare konumu - Düzeltildi: jQuery Çakışmaları - Düzeltildi: Bazı hatalar

18 Nisan 2018 – Sürüm 1.0.7

 - Sabit: Görüntü görüntüleme bölümü (hotmedia sayesinde) - Düzeltildi: Bazı hatalar

15 Nisan 2018 – Sürüm 1.0.6

 - Düzeltildi: Bazı hatalar

5 Nisan 2018 – Sürüm 1.0.5

 - Eklendi: En son klasör yeri kullanımını görüntüleyin. - İyileştirildi: Yeni UI/UX - İyileştirildi: Simgeleri değiştirin - İyileştirildi: CSS stilleri

28 Mart 2018 – Sürüm 1.0.4

 - İyileştirildi: Yeni sürükle ve bırak Javascript - Düzeltildi: JS çakışmaları

18 Mart 2018 – Sürüm 1.0.3

 - Düzeltildi: Dosyaları klasöre yükleyin - Düzeltildi: Bazı hatalar

10 Mart 2018 – Sürüm 1.0.2

 - Düzeltildi: Dosyaları sürükleyip bırakın - Düzeltildi: Bazı hatalar

5 Mart 2018 – Sürüm 1.0.1

 - Düzeltildi: JS çakışmaları - Sabit: Klasörleri sürükleyip bırakın

14 Nisan 2018 – Sürüm 1.0

 - Sürüm 1.0 İlk Yayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.