etnik davul

Author: osproductsPrice: $20

Şaman Davul, Orman Müziği, Belgesel Arka Planı

\

Etnik Davul – Afrika dünya müziği. Seyahat ve yolculuk karavanı, orman ve safari arka planı, Afrika etnik manzaraları ve çok daha fazlası için harika. Yerli amerikan kültürü ve kabile gelenekleri sahneleri, vahşi yaşam ve doğa belgesel filmleri, afrika davulları ve perküsyon müziği girişi ve çok daha fazlası için de mükemmeldir.

Etnik Davul , mükemmel bir zemin oluşturacak ve projenizin , sunumunuzun veya videonuzun doğru havasını vurgulayacaktır.
Manzaralar ve muazzam kültür ve din çeşitliliği için müzikle dünyayı dolaşın. Akla güzel manzara görüntülerini getiren güzel sinematik dünya müziği: Kenya, Mauritius, Madagaskar, Mali, Fas, Mozambik, Namibya, Tanzanya, Tunus, Uganda, Eritre, Etiyopya, Güney Afrika, Mauritius, Cape Verde veya herhangi bir kültür.
Bu ritmik perküsyon, ürününüze kesinlikle benzersiz bir ses kimliği kazandıracağından, yüksek kaliteli bir ticari medya prodüksiyonu için mükemmel bir eşleşme olacaktır. Radyo veya TV reklamlarınız , youtube promosyonlarınız ve diğer harika medyalarınız için deneyin ve bu telifsiz orman davulları müzik parçasıyla daha da parlamasını sağlayın .
Bu müzik, davul ve perküsyondan aksiyon , ritim , dinamik ve yoğunluk gerektiren her türlü medya prodüksiyonu için mükemmel bir baharat olacaktır.
Çok teşekkürler ve keyfini çıkarın.

ZIP dosyasında logo ve döngü dahil olmak üzere yüksek kaliteli WAV sürümlerini bulacaksınız:
– Ana – 0:55

Etnik Davul çalma , aşağıdakiler gibi medya için iyi bir seçim olacaktır:
Aksiyon Sahneleri – Youtube VideosuFilmTelevizyonVideohive Önizleme -Sunum arka planı – Slayt Gösterisi arka planı – Tema Ayarı – OutroKitle Fonlaması Videosu – SinemaVideo Oyunu Film MüziğiBelgeselSinemaHayvanlarSavaşlarKabileSeyahat ve Yolculuk Fragmanı – Orman ve Safari Arka Planı – Afrika Etnik Manzarası – Sinematik ve Belgesel Videolar – Çizgi FilmAnimasyon – Egzotik Etkinlikler – Tanıtım ve Sunumlar – Reklamlar – Medya – YouTube – TV – Ormanda Avlanan Video vb.
Farklı bir alternatif versiyon mu istiyorsunuz? Herhangi bir dışa dönüklük için benimle iletişime geçmekten çekinmeyin, sadece profilimin ana sayfasındaki form aracılığıyla bana e-posta gönderin! Sana yardım etmeye çalışacağım!
Destek için teşekkürler! Lütfen satın aldıktan sonra parçayı derecelendirin! Ayrıca geri bildirim ve yorumlarınız için mutlu olacağım.

\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.