EasyMail – WooCommerce E-posta Şablonu Özelleştirici

EasyMail – WooCommerce E-posta Şablonu Özelleştirici

Author: XfinitySoftDotComPrice: $18

İşlemsel e-postalarınız artık bu kadar mülayim olmak zorunda değil. WooCommerce için EasyMail E-posta Şablonu Özelleştiricisi, işlemsel e-posta şablonlarınızı özelleştirmenize ve müşterilerin satın alma sonrasında etkilenmesini sağlayan güzel, profesyonel görünümlü e-postalar oluşturmanıza olanak tanır.

WooCommerce için kullanımı kolay bir e-posta özelleştirici eklentisi , EasyMail – WooCommerce E-posta Şablonu Özelleştiricisi , e-posta tasarımındaki zorlu işleri ortadan kaldırır. Basit sürükle ve bırak arayüzü, herkesin onu kullanmasını kolaylaştırır – kodlama becerisi gerekmez!

Her şeyin ötesinde, WooCommerce için EasyMail E-posta Şablonu Özelleştirici Eklentisi, diğer eklentilere kıyasla şablon tasarımı üzerinde size daha fazla kontrol sağlar. Neyi başarmaya çalışıyor olursanız olun, EasyMail hayal ettiğiniz şeyi inşa etmek için sınırsız tasarım olanakları sunar.

Özellikler

Sürükle ve bırak arayüzü:

Sezgisel bir sürükle ve bırak arayüzü, herkesin şablonları özelleştirmesini kolaylaştırır.

E-posta öğeleri:

Özelleştirmek için şablonlara eklenecek tonlarca e-posta öğesi sunar.

Masaüstünde ve mobilde canlı önizleme:

Masaüstü ve mobil önizlemeleri kontrol edin ve her şeyin düzgün şekilde hizalandığından emin olun.

Test e-postaları gönder:

Doğrudan eklentiden test e-postaları gönderin.

Kısa kodlarla dinamik verileri görüntüleyin:

Dinamik verileri görüntülemek için e-postalara kısa kodlar ekleyin.

Mobil duyarlı tasarım:

Her cihazda iyi görünen e-postalar tasarlamanıza olanak tanır.

Sınırsız Tasarım İmkanı

İçerik kraldır, şüphesiz. Ancak dikkat sürelerinin azaldığı ve e-posta gelen kutularının dikkat çekmek için savaşan markalarla dolup taştığı günümüzün dijital çağında, tasarımın yanında içerik geliyor. Kopyanıza dikkat etmelerini sağlamak için harika tasarıma sahip birini bağlamanız gerekir.

EasyMail – WooCommerce E-posta Şablonu Özelleştirici size sınırsız tasarım olanakları sunar. Bölümler, sütunlar, resimler, metin ve düğmeler gibi öğelerle, herhangi bir kodlama gerekmeden favori düzenlerinizi oluşturmanıza olanak tanır.

Tasarım bloklarını sadece sürükleyip bırakamazsınız. EasyMail – WooCommerce E-posta Şablonu Özelleştirici, yazı tiplerini, yazı tipi boyutlarını, arka plan rengini, arka plan resmini seçmenize ve hatta en sevdiğiniz yazı tiplerini içe aktarmanıza izin vererek size daha fazla kontrol sağlar.

E-posta Düzenini Özelleştirmek için Düzen Blokları:

WooCommerce için EasyMail e-posta şablonu özelleştiricisi , e-postalarınızı tasarlamanız için size aşağıdaki düzen bloklarını sunar.

 • sarıcı
 • Bölüm
 • Grup
 • sütunlar

Bu blokları yerleştirme seçenekleriyle EasyMail size sınırsız yerleşim seçeneği sunar.

Dikkat Çekici E-postalar Oluşturmak için İçerik Blokları:

WooCommerce için EasyMail e-posta şablonu özelleştiricisi , e-postalarınızı doldurmanız için size aşağıdaki içerik bloklarını sunar:

 • Metin
 • resim
 • Düğmeler
 • gezinme çubuğu
 • ara parçası
 • bölücü
 • Akordeon
 • atlıkarınca
 • Sosyal
 • Kahraman Resmi
 • Ürün Önerileri

Tüm bu bloklar, e-postalarınızın görünümü ve tasarımı üzerinde size daha fazla kontrol sağlayan kendi ayarlarıyla birlikte gelir.

Kısa Kodlarla Dinamik Verileri Görüntüleme

WooCommerce için EasyMail e-posta özelleştirici eklentisi , mesajlaşmayı kişiselleştirmek için e-posta tasarımlarınızda kullanabileceğiniz uzun bir kısa kod listesi sunar. Bu kısa kodlar, alıcıyla ilgili dinamik verileri görüntüler. Örneğin, bir müşteriye bir e-posta gönderildiğinde müşteri adı, site adı, Kullanıcı adı, Şifre, hesabım URL'si için kısa kodların tümü gerçek kullanıcı/sipariş verileriyle değiştirilir.

Mobil Dostu, Duyarlı Tasarım

EasyMail – WooCommerce E-posta Şablonu Özelleştirici, mobil uyumlu e-postalar tasarlamanıza olanak tanır. E-postalarınızın mobil cihazlarda nasıl görüneceğini siz seçersiniz. Grup yerleşim bloğu, öğeleri sarar ve mobil cihazlarda yığılmalarını önlerken, Sütun yerleşim bloğu, mobil cihazlarda öğelerin birbiri üzerine yığılmasını sağlar. Sütunların genişliği yüzde olarak ifade edildiğinden, bunların mobilde nasıl görüntüleneceği konusunda size daha fazla kontrol sağlar. Bu seçeneklerle, e-postalarınızın her cihazda nasıl göründüğü konusunda tam kontrol sahibi olursunuz.

Sürükle ve Bırak Arayüzü

EasyMail ile e-posta tasarlama – WooCommerce E-posta Şablonu Özelleştirici , sürükleyip bırakmak kadar basittir. Öğeleri menüden sürükleyip şablona bırakmanız yeterlidir. İçerik ekleyin, yazı tipini ve renkleri özelleştirin ve hazırsınız! Kodlama becerisi gerekmez. E-posta şablonlarınızı tasarlamak kelimenin tam anlamıyla birkaç dakika sürer.

Değişikliklerin Canlı Önizlemesi

E-postanızı masaüstü ve mobil cihazlarda önizleme yeteneği, çok fazla zaman kazandıran son derece kullanışlı bir araçtır. Artık sadece e-postalarınızın nasıl göründüğünü kontrol etmek için test e-postaları göndermeniz gerekmiyor. Önizleme ekranları arasında geçiş yapın ve bir test e-postası göndermeden önce her şeyin yolunda olduğundan emin olun.

Test E-postaları Gönder

Bir web sitesini korumanın büyük bir kısmı, her şeyin yolunda olduğunu test etmektir. WooCommerce için EasyMail e-posta özelleştirici eklentisi bunu biliyor. Böylece test e-postaları göndermeyi ve hiçbir yerde hata olmadığını görmeyi kolaylaştırdı.

Düzenli Bakımı Yapılan ve Güncellenen

XfinitySoft tarafından geliştirilen EasyMail , kodu aktif olarak koruyan ve diğer popüler eklentiler ve WordPress'in en son sürümleriyle uyumluluğunu geliştirmek için düzenli güncellemeler yapan harika bir geliştirme ekibi tarafından desteklenmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.