CURCY – WooCommerce Çoklu Para Birimi – Para Birimi Değiştirici

CURCY – WooCommerce Çoklu Para Birimi – Para Birimi Değiştirici
 Buy Now
  

Author: villathemePrice: $32

WooCommerce Çoklu Para Birimi nedir?

Bir WooCommerce mağazanız varsa, WooCommerce Çoklu Para Birimi sizin için olmazsa olmaz bir eklentidir. WooCommerce Çoklu Para Birimi, müşterilerinizin para birimleri arasında geçiş yapmasına olanak tanır ve mağazanızın birden çok para biriminde ödemeleri kabul etmesine yardımcı olur. Döviz kuru manuel veya otomatik olarak ayarlanabilir. Eklenti, müşterilerin coğrafi konumunu otomatik olarak alabilir ve fiyatı müşterinin yerel para biriminde görüntüleyebilir.

ÖZELLİKLERİ

PARA SEÇENEKLERİ

Eklenti, ön uç görüntüleme için birçok para birimi seçeneği ile esnektir, döviz kurlarını güncelleme seçeneği

 • Döviz kurunu otomatik güncelle: Eklenti döviz kurlarını otomatik olarak günceller. Otomatik güncelleme zamanını ayarlayabilirsiniz: her 30 dakikada bir, 1 saat, 6 saatte bir, 1 gün, 2 gün, 3 gün, 1 hafta, 1 ayda bir.
 • Başarılı güncelleme döviz kuru e-postası: Eklenti, döviz kurunu her güncellediğinde bir bildirim e-postası gönderir.
 • Döviz kurunu manuel olarak ayarlayın: Eklenti, döviz kurunu manuel olarak ayarlamanıza da izin verir.
 • Değişim ücreti: Bir para biriminden diğerine her para alışverişi yaptığınızda, banka veya para transferi operatörü bir döviz bozdurma ücreti uygulayabilir. Uygulamaya karar verdikleri döviz kuru ile piyasada işlem gören reel döviz kuru arasındaki fark döviz kuru ücretidir. WooCommerce Çoklu Para Birimi, döviz kurlarına kalıcı değişim ücretleri eklemenize olanak tanır.
 • Fiyat biçimlendirme: Fiyatların ön uçta nasıl görüntüleneceğini yapılandırın. Örnek: 100$; 100 dolar; 100,00$; 100,00$…
 • Özel para birimi simgesi: Para birimi simgelerini özelleştirebilirsiniz. Örnek: ABD Doları USD, US$, $… olarak görüntülenebilir.
 • Sabit Fiyat: WooCommerce Çoklu Para Birimi, her üründe farklı para birimlerinde özel fiyatlar ayarlamanıza olanak tanır. Sabit fiyatlar, döviz kurları ile hesaplanan fiyatların üzerine yazacaktır.
 • Gizli Para Birimi: Eklenti, ön uçta gösterilmesini istemediğiniz para birimlerini gizlemenize olanak tanır.
 • Döviz kurunu seçin sunucu: Döviz kurunu VillaTheme.com, Google Finans, Yahoo Finans'tan güncellemeyi seçebilirsiniz. Gelecekte daha fazla döviz kuru sunucusu eklenecektir.
 • OTURUM Kullan: Eklenti, seçilen para birimini kaydetmek için çerezler yerine oturumu kullanır.
 • Döviz Fiyatı Değiştirici: Ürün fiyatının altında bir değiştirici görünür. Müşterilerin fiyatı para birimleri arasında değiştirmesine izin verin.

PARA BİRİMİNİ OTOMATİK ALGILAMA

WooCommerce Çoklu Para Birimi, müşterilerin kendi ülkelerine veya dillerine göre yerel para birimini otomatik olarak algılayabilir.

Önemli: Lütfen otomatik algılama ilçe özelliklerinin önbelleğe sahip web siteleri/sunucularla düzgün çalışmayabileceğini unutmayın. Lütfen web sitenizde düzgün çalışıp çalışmadığını kontrol etmek için ücretsiz sürümü deneyin.

 • Müşterilerin ülkesine göre para birimini tespit et: Eklenti, müşterilerin ülkesini IP adreslerine göre tespit edecek ve ardından fiyatları görüntülemek için para birimlerini seçecektir.

Not: Bu seçenek, bir ülke içindeki eyaletler veya iller ve bölgeler için çalışmayan ülke düzeyinde algılamak için uygulanabilir.

 • Ülkeye göre para birimi: Hangi ülkeden müşterilere hangi para biriminin gösterileceğini seçebilirsiniz.
 • Yaklaşık Fiyat: Bu özellik ile fiyatlar varsayılan para biriminde görüntülenecektir. Ancak bunun altında, müşterinin yerel para biriminde görüntülenen yaklaşık fiyatlar olacaktır. Müşterilerin ürünlerin ne kadar pahalı/ucuz olduğunu bilmelerine yardımcı olun.
 • Polylang dilinde para birimi tabanını otomatik seç: Eklenti, fiyatları site dilinize göre görüntülemek için bir para birimi seçecektir. Örneğin, sitenizde İngilizce ve İspanyolca olmak üzere 2 dil var, fiyatları İngilizce sitede GBP, İspanyolca sitede EUR olarak görüntülemeyi seçebilirsiniz.
 • WPML dilinde para birimi tabanını otomatik seç: Polylang'a benzer, ancak fiyatlar WPML'nin diline göre seçilecektir.

KONTROL PARA BİRİMİ

WooCommerce Çoklu Para Birimi, ödeme para birimlerini seçmenize olanak tanır. Bir veya daha fazla ödeme para birimi seçebilirsiniz.

*Önemli: Ödeme sayfasında bir ödeme ağ geçidinin görüntülenmesi için, bu ödeme ağ geçidinin varsayılan para biriminizi desteklemesi gerektiğini lütfen unutmayın. Örnek: Varsayılan para biriminiz Güney Afrika Randı ZAR ise, ödeme sayfanızda PayPal'ı etkinleştirmeniz mümkün değildir. PayPal, ZAR'ı desteklemediğinden, ön uçta ZAR'ı USD olarak değiştirmek için Çoklu Para Birimi kullanmış olsanız bile.

 • Çoklu para birimi ödemesine izin ver: Müşteriler, seçtikleri para biriminde satın alabilir. Bu özelliği kullanmak için, sitenizde müşteri tarafından seçilen para birimini destekleyen bir ödeme ağ geçidinin etkinleştirilmiş olması gerekir.
 • Seçili çıkış para birimleri: Eklenti, çıkış para birimlerini seçmenize izin verir. Örneğin, mağazanızda 4 farklı para biriminde fiyatları görüntüleyebilir, ancak yalnızca 2 para biriminde ödeme kabul edebilirsiniz.
 • Para birimine göre ödeme yöntemlerini görüntüle: Ödeme sayfasında hangi ödeme ağ geçidinin görüneceğini para birimine göre seçebilirsiniz.
 • Alışverişte Para Birimi sayfasında: Para birimini kontrol etmek için Sepet sayfasındaki para birimini değiştirin.

FİYAT FORMATI

Bu ayar güzellik fiyatları yapmanızı sağlar, ürün fiyatınıza kurallar koyabilirsiniz.

 • Alt sınırı kabul et : Hem alt sınır hem de üst sınır fiyatı için fiyatı güzelleştirmeyi kabul ediyorsanız etkinleştirin. Bu işlevi devre dışı bırakmak yalnızca üst sınır fiyatı için uygulanacaktır.
 • Kural ekle: Güzellik fiyatlarını ön uçta görüntülemek için kuralları ayarlayın. Yönergeyi buradan okuyabilirsiniz.

KISA KODLAR

Eklenti, döviz değişim widget'larını, döviz kurlarını ön uçta görüntülemek için size kısa kodlar sağlar.

WooCommerce Çoklu Para Birimi Kısa Kodlarını takip etmek için bu eklentinin belgeselini ziyaret edebilirsiniz.

 • Farklı ön uç stillerine sahip Para Birimi Seçici widget'ları.
   [woo_multi_currency] [woo_multi_currency_plain_horizontal] [woo_multi_currency_plain_vertical] [woo_multi_currency_layout3] [woo_multi_currency_layout4] [woo_multi_currency_layout5] [woo_multi_currency_layout6] [woo_multi_currency_layout7] [woo_multi_currency_layout8] [woo_multi_currency_layout9] [woo_multi_currency_layout10] [woo_multi_currency_rates para birimleri=”GBP,EUR”] [woo_multi_currency_exchange fiyat=”100″ para birimi=”EUR”] [woo_multi_currency_layout5 flag_size='0.5' sembol='doğru']
 • Döviz kuru kısa kodları, canlı döviz kurlarını ön uçta görüntülemenizi sağlar.
  [woo_multi_currency_rates para birimleri=”GBP, EUR”] Bu kısa kod, ön uçta GBP, EUR ve varsayılan para biriminiz arasındaki döviz kurunu gösterecektir. GBP, EUR para birimi kodlarını değiştirerek diğer para birimlerine geçiş yapabilirsiniz.
  [woo_multi_currency_exchange fiyat=”100″ para birimi=”EUR”] Örnek Varsayılan para birimim USD'dir, bu kısa kod 100 USD'den dönüştürülen EUR tutarını gösterecektir.

TASARIM

Eklenti, ön uçta bir widget veya para birimi çubuğu olarak görüntülenebilir.

 • Para birimleri çubuğu tasarımı: – Para birimi çubuğunun başlığını yazın, varsayılan olarak “Para biriminizi seçin” şeklindedir. – Sol veya sağ para birimi çubuğu konumunu seçin. – Stil: Para birimi kodu, para birimi simgesi, bayrak, bayrak + para birimi kodu, bayrak + para birimi simgesi seçebileceğiniz 5 stil vardır. – Renk ve arka plan rengi.
 • Koşullu etiketler: WordPress koşullu etiketleri, WooCommerce koşul etiketlerini kullanarak çubuğun görüneceği sayfayı seçin.
 • Widget tasarımı: Widget başlığını özelleştirebilirsiniz ve widget stilleri seçilebilir.
 • Özel bayrak: Bazı ülkeler aynı bayrağı kullanır, bu seçenek ülkeyi para birimi hakkı olarak görüntülemenize yardımcı olur.
 • Özel CSS: Bu seçeneklerin tümü yeterli değil mi? Widget'ınızı ve para birimi çubuğunuzu tasarlamak için kendi CSS'nizi ekleyebilirsiniz.
 • Para Birimleri Çubuğunu Daralt: Ön uçtaki para birimleri çubuğunu küçültmeye izin verin. Para birimleri tek bir para birimi olarak görünecek ve müşteriler fareyi üzerine getirdiğinde tam olarak görüntülenecektir.

DOSTU ARAYÜZ

Eklenti optimum ayarlarda geliştirilmiştir. Başarıyla yüklendikten sonra, ihtiyacınız olan para birimlerini seçip Kaydet'e tıklamanız yeterlidir. Tüm destek talepleri bir iş günü içinde cevaplandırılacaktır.

UYUMLU

Eklentinin sitenizde mükemmel şekilde çalışacağından emin olmak için satın almadan önce ücretsiz sürümü denemenizi öneririz. Çoklu Para Biriminin bazı yaygın eklentilerle uyumlu olmadığını öğrenirseniz. Lütfen bize bildirin, bunları uyumlu hale getirmenin mümkün olup olmadığını kontrol edeceğiz. Aşağıdaki eklentilerin listesi WooCommerce Çoklu Para Birimi ile uyumludur. WooCommerce Çoklu Para Birimi ile uyumlu eklentilerin güncellenmesini takip etmek için bu eklentinin belgeselini ziyaret edebilirsiniz.

Eklenti Yazar Dönüştürülen Fiyat Sabit fiyat
WooCommerce Ürün Paketleri Sıcak bir yer Evet Numara
WooCommerce PDF Faturaları ve Paket Fişleri Ewout Fernhout Evet Numara
WooCommerce Rezervasyonları WooCommerce Evet Numara
WooCommerce eklentisi için yazdırılabilir Entegrasyon baskılı Evet Numara
Tablo Nakliye Oranı WooCommerce Evet Numara
WooCommerce Toptan Satış fiyatları Rymera Web Co Evet Numara
ÖğrenBasın ThimPress Evet Numara
WooCommerce Dinamik Fiyatlandırma ve İndirimler eklentisi SağBasın Evet Numara

diğer uyumlu-eklentiler”>

DİĞER UYUMLU EKLENTİLER

Eklenti Yazar Uyumlu
çok dilli Frederic Demarle Dile göre para birimi tabanını değiştirin
WPML OnTheGoSistemler Dile göre para birimi tabanını değiştirin
otomatik optimize et Frank Goossens (futta) WooCommerce ayarlarını değiştirmeyi gerektir
WP En Hızlı Önbellek Emre Vona WooCommerce ayarlarını değiştirmeyi gerektir
WP Süper Önbellek otomatik Ücretsiz bir eklenti gerektir
WP Roketi WP Medya Tamamen uyumlu
W3 Toplam Önbellek Frederick Kasabaları Tamamen uyumlu
WooCommerce Ekstra Ürün Seçenekleri tema tamamlandı Tamamen uyumlu
Etkinlik Biletleri Modern Kabile, Inc. Tamamen uyumlu
Fiyatınızı Belirtin Kathy Sevgilim Tamamen uyumlu
Etkinlik Takvimi Modern Kabile, Inc. Tamamen uyumlu

KARŞILAŞTIRMA TABLOSU PREMIUM VE ÜCRETSİZ VERSİYON

GÜNLÜK DEĞİŞTİR

 /**2.1.25 - 2022.01.15**/ - Düzeltildi: WC6.1'de kullanımdan kaldırılan is_ajax - Düzeltildi: WooCommerce Payments eklentisiyle uyumluluk sorunları - Düzeltildi: Flycart'ın Woo İndirim Kuralları eklentisiyle uyumluluk sorunları (indirim tablosundaki fiyatlar bazı durumlarda dönüştürülmez) - Düzeltildi: N-MEDIA'dan WooCommerce için PPOM ile uyumluluk sorunları - Najeeb Ahmad - Düzeltildi: Polylang ile uyumluluk sorunları - Eklendi: TranslatePress Çok Dilli uyumluluk - Para birimlerini dillere göre ayarlama seçeneği

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.