Coachzee – Randevu WordPress Teması

Coachzee – Randevu WordPress Teması

Author: mototeamPrice: $79

CoachZee, bir terapist, kişisel koç, fitness koçu, öğretmen ve sürüş eğitmeni için iş odaklı demo tasarım kitaplığına sahip güçlü bir yaşam koçu WordPress temasıdır.

Bu WordPress koç teması, yalnızca entegre rezervasyon eklentisini kurarak bire bir, grup veya sanal oturumlar ve herhangi bir süredeki dersleri kolaylıkla satmanıza olanak tanıyan otomatik randevu planlama gereksinimlerine odaklanmayı amaçlar.

Coach teması, sorunsuz ve sezgisel bir modüler içerik oluşturma deneyimi sağlamak için WordPress blok düzenleyicisinde (Gutenberg) yerleşiktir; bu, görsel arayüzde her içerik parçasını bir blok olarak kolayca değiştirebileceğiniz anlamına gelir.

5 Önceden tasarlanmış demo siteleri

Yaşam koçları, öğretmenler, fitness eğitmenleri ve diğerleri de dahil olmak üzere farklı nişler için anahtar teslimi demo sitelerini WordPress'inize aktarabilir ve birkaç tıklamayla profesyonel bir web sitesi varlığı elde edebilirsiniz. Tüm demolar, çeşitli endüstriler için özel olarak tasarlanmış içerik bloklarına sahiptir.

Özel eğitmenler ve firmalar için uygun

Yerleşik randevu rezervasyon eklentisi sayesinde, özel bir koç veya çok sayıda çalışanı olan bir kurum olarak koçluk seansları düzenleyebilirsiniz. CoachZee, her iki çözüm için de uygun tasarımlar ve işlevsellikler sunar.

Tek ve çoklu hizmetler için düzenler

Hizmetler, kurslar, oturumlar oluşturun ve bunları önceden hazırlanmış tasarım bloklarıyla güzel bir şekilde sunun. Tonlarca SSS, hizmetler, galeriler ve diğer bloklar, çevrimiçi kimliğinizi markalamanıza yardımcı olacaktır.

En son WordPress blok teknolojisi ile oluşturulmuştur

Bu Coach WordPress teması, aynı zamanda tamamen özelleştirilebilir ve genişletilebilir olan en güvenli ve yerel WordPress teknolojisi olan WordPress bloklarıyla hazırlanmıştır. Hizmetleriniz, personeliniz, sertifikalarınız ve daha fazlası için birçok tasarım deseni ve bloğu vardır.

Getwid'den 40'tan fazla ekstra blok ve tasarım

Getwid, WordPress blok düzenleyicisi için önceden hazırlanmış tasarımlar ve içerik bloklarından oluşan bir kitaplıktır. Herhangi bir benzersiz içeriği hızlı ve kolay bir şekilde eklemenize olanak tanıyan WordPress'in varsayılan düzenleme yeteneklerini genişletecektir.

Galeriler, kaydırıcılar, harekete geçirici mesajlar

CoachZee'nin sofistike ve modern tasarım çözümleri sayesinde, önceden entegre edilmiş çeşitli işlevsel ve hayranlık uyandıran içerik blokları ve bölümleri elde edeceksiniz. Tema, tonlarca liste, kaydırıcı, galeri ve diğer bölümlere sahiptir.

Randevu planlama eklentisi entegre

CoachZee yaşam koçu web sitesi şablonu, oturum programlarını otomatikleştirmenize ve müşterilerin çevrimiçi ödeme yapmalarına yardımcı olmak için yerleşik MotoPress Randevu rezervasyon eklentisi ile birlikte gelir. Bu eklenti, ince ayar yapabileceğiniz ve herhangi bir site sayfasına yerleştirebileceğiniz çevrimiçi rezervasyon formunu destekler.

Stripe, PayPal ve daha fazlasıyla rezervasyon ödemelerini kabul edin

Ged, PayPal ve Stripe (Bancontact, iDEAL, Giropay, SEPA Otomatik Ödeme ve SOFORT ile kullanılabilir) dahil olmak üzere çeşitli ödeme yöntemleri aracılığıyla peşin olarak ödenir. Banka havaleleri ve daha sonra yerinde ödemeler de desteklenmektedir.

Bireysel antrenör programları ve esnek seans süreleri

Konumun esnekliği, hizmet fiyatlandırması, molalar, öğle yemekleri ve tatiller dahil olmak üzere tüm personel için kişisel çalışma programları oluşturabilirsiniz. Randevuları, yalnızca saatlik rezervasyonlar için değil, herhangi bir süre için geçerli olacak şekilde de ayarlayabilirsiniz.

Sınıf oturumları, sanal toplantılar ve daha fazlası

Sanal odalardaki sınıflar veya toplantılar da dahil olmak üzere herhangi bir yerde yapılacak randevuları satın. Tek yapmanız gereken, WordPress için bu yaşam koçu web sitesi şablonuyla entegre rezervasyon eklentisi aracılığıyla konumlarınızı belirlemek.

Yüz yüze veya grup rezervasyonları

Bir randevu için maksimum kişi sayısını belirleyebileceğiniz için, müşteriler bir grup insan için randevu alabilir. Not: Bağımsız kişiler aynı randevuyu aynı saat ve tarihe alamazlar; bir müşteri bir grup insan için randevu aldığında çalışır.

Kolay rezervasyon, ödeme ve müşteri yönetimi

WordPress rezervasyon eklentisinin merkezileştirilmiş panosu sayesinde, tüm müşterileri, rezervasyon durumlarını, işlemleri ve ödeme yöntemlerini tek bir pano üzerinden yönetebilirsiniz.

CoachZee'nin daha da fazla özelliğini keşfedin:

 • Tek tıklamayla demo veri içe aktarma
 • Özelleştirilebilir tema renkleri
 • Çeşitli rezervasyon onay modları ve rezervasyon durumları
 • Temiz görünen blog düzenleri
 • Birçok widget ve site menüsü gezinme alanı
 • Sosyal medya entegrasyonu
 • Otomatik e-posta bildirimleri
 • Mailchimp destekli haber bülteni
 • Google Haritalar ve iletişim formları

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.