Campoal – Sosyal Hareket WordPress Teması

Campoal – Sosyal Hareket WordPress Teması

Author: conikalPrice: $79

Bir imza kampanyası başlatmanın en hızlı yolu.

Ülkenizdeki insanların sosyal hareket kampanyaları başlatmasına, destekçileri harekete geçirmesine ve ülkenizi daha iyi bir yer haline getirmek için para toplamasına yardımcı olan birkaç dakika içinde WordPress'te kendi dilekçenizi ve bağış toplama platformunuzu oluşturmanızı kolaylaştırıyoruz.

Neden Campoal'ı kullanmalısınız?

Campoal, çevrimiçi bir dilekçe web sitesi oluştururken size binlerce çalışma saati kazandırır. Neden en iyi dilekçe platformu çözümü olduğunu öğrenin.

Modern yığınlarla optimize edilmiş hıza sahip WordPress'in en son sürümü için Yüksek Performanslı Geliştirme.

Kolay Yapılandırma Oluşturun ve özelleştirin Yüzlerce seçenekle kolaylaştı. Kodlama becerisi gerekmez!

Profesyonel Tasarım Kullanıcı deneyimi, herkes için kullanımı kolay tasarımı için derinlemesine araştırılmıştır.

Nasıl çalışır?

Campoal, herkesin üç soruyu yanıtlayarak bir imza kampanyası başlatabileceği en tamamlanmış dilekçe platformu WordPress temasıdır. Ardından, destekçileri harekete geçirmek için kampanyayı Facebook ve Twitter'da kolayca paylaşın. Son olarak, karar vericilerle tanışın ve değiştirmek istedikleri çözümleri yönlendirmek için çalışın.

Dilekçe Oluşturun Kişiler ve kuruluşlar bir dilekçe oluşturabilir ve kampanyayı ücretsiz olarak başlatabilir.

Destekçileri Toplayın Arkadaşlarınız, aileniz ve destekçilerinizle paylaşmak, sosyal medya aracılığıyla ivme kazandırır.

Karar vericilerle tanışmak ve çözümleri yönlendirmek için Drive Solution Export imzası.

Campoal - Sosyal Hareket WordPress Teması - 1Campoal - Sosyal Hareket WordPress Teması - 2Campoal - Sosyal Hareket WordPress Teması - 3Campoal - Sosyal Hareket WordPress Teması - 4Campoal - Sosyal Hareket WordPress Teması - 5Campoal - Sosyal Hareket WordPress Teması - 6Campoal - Sosyal Hareket WordPress Teması - 7Campoal - Sosyal Hareket WordPress Teması - 8Campoal - Sosyal Hareket WordPress Teması - 9Campoal - Sosyal Hareket WordPress Teması - 10Campoal - Sosyal Hareket WordPress Teması - 11Campoal - Sosyal Hareket WordPress Teması - 12Campoal - Sosyal Hareket WordPress Teması - 13Campoal - Sosyal Hareket WordPress Teması - 14Campoal - Sosyal Hareket WordPress Teması - 15Campoal - Sosyal Hareket WordPress Teması - 16Campoal - Sosyal Hareket WordPress Teması - 17Campoal - Sosyal Hareket WordPress Teması - 18Campoal - Sosyal Hareket WordPress Teması - 19Campoal - Sosyal Hareket WordPress Teması - 20Campoal - Sosyal Hareket WordPress Teması - 21Campoal - Sosyal Hareket WordPress Teması - 22Campoal - Sosyal Hareket WordPress Teması - 23Campoal - Sosyal Hareket WordPress Teması - 24Campoal - Sosyal Hareket WordPress Teması - 25Campoal - Sosyal Hareket WordPress Teması - 26Campoal - Sosyal Hareket WordPress Teması - 27Campoal - Sosyal Hareket WordPress Teması - 28Campoal - Sosyal Hareket WordPress Teması - 29Campoal - Sosyal Hareket WordPress Teması - 30Campoal - Sosyal Hareket WordPress Teması - 31Campoal - Sosyal Hareket WordPress Teması - 32Campoal - Sosyal Hareket WordPress Teması - 33Campoal - Sosyal Hareket WordPress Teması - 34Campoal - Sosyal Hareket WordPress Teması - 35Campoal - Sosyal Hareket WordPress Teması - 36Campoal - Sosyal Hareket WordPress Teması - 37Campoal - Sosyal Hareket WordPress Teması - 38 09ff881b0a1ef054ee997462d5c/68747470733a2f2f63646e2e636f6e696b616c2e636f6d2f656e7661746f2f63616d706f616c2f32782f33335f345f636652f63646e2e636f6e696b616c2e636f2f63616d706f616c2f32782f33335f345f636656d706746 Campoal - Sosyal Hareket WordPress Teması - 40Campoal - Sosyal Hareket WordPress Teması - 41Campoal - Sosyal Hareket WordPress Teması - 42Campoal - Sosyal Hareket WordPress Teması - 43Campoal - Sosyal Hareket WordPress Teması - 44

Tak ve oyna. Kodlamayı unutun.

Campoal, en yüksek mükemmelliği elde etmek için 5 yıllık geliştirme süreciyle inşa edilmiş, özellikler hazırlanmış ve hata ayıklanmıştır. Yerleşik temel özelliklere bakın.

Dilekçe Oluştur

Gönderim kampanyası sayfası, karar verici arama kutusu, Google Yer Otomatik Tamamlama, yüklemek için sürükle ve bırak ve video yerleştirme ile insanların dilekçelerini dört adımda hızlı ve kolay bir şekilde başlatmaları için tasarlanmıştır. Dilekçeyi başlatanlar, kampanya için imza hedeflerini belirleyebilir ve topluluğa yayılacak konular ekleyebilir.

Dilekçeyi İmzala

Kişiler bir sebep yazıp imzala butonuna tıklayarak dilekçeye destek verebilir, isim göstermeyi veya isimsiz olarak imzalamayı seçebilir, kampanya için e-posta güncellemesini alıp almamayı seçebilirler.

Kullanıcı başarılı bir şekilde imzaladıktan sonra, kampanyasını paylaşmalarını ve kampanya sahibi için bağışta bulunmalarını önermek için bir açılır pencere etkinleştirilecek ve aynı zamanda destekçilere bir imza onayı e-postası gönderilecektir.

Bağış Toplama ve Bağış

Kampanya sahipleri, destekçilerden bağış almak için bağış ayarlayabilir, kampanya sona erdikten sonra paralarını PayPal, Payoneer veya Banka Havalesi yoluyla almak için para çekme talebi gönderebilirler. Destekleyenler, Stripe, Paypal, Authorize.net, Paytm, 2Checkout,…

İstatistik Panosu

Kampanya sahibi, kampanyaya kaç kişinin imza attığını hafta, ay, yıl bazında takip edebilir. Kim olduklarını, cinsiyetlerinin ne olduğunu, nereden geldiklerini ve kaç yaşında olduklarını bilin.

Haber akışı

Kullanıcı giriş yaptıktan sonra, ana sayfa, kullanıcıların kampanyalarını ve takip ettikleri konuları görüntüleyen haber akışına yönlendirilecektir.

Bir panelde ayarlayabileceğiniz bir süre boyunca destekçi sayısına göre kampanyaları sıralamak için karmaşık bir algoritma geliştirdik ve günlere göre insanların desteklediği kampanyaların çoğunu gösterecek.

Kampanya Güncellemesi

Kampanya sahipleri kampanyanın durumu hakkında destekçilere yönelik makaleler, değişiklikler, taraftar hedefleri ve duyurular gibi güncel yazılar yayınlayabilirler.

Karar verici

Hükümetin veya şirketin en üst düzeylerindeki karar vericiler, karar verici hesap türüne geçebilir ve kampanya sahiplerine ve destekçilerine doğrudan dilekçe üzerine bir kamu yanıtı gönderebilir.

kimlik doğrulama

Karar vericinin kimliğine bürünülmüş bir hesap olmadığını doğrulamak için. Kimlik doğrulama özelliği, karar vericilerin Millet Kimliği, Ehliyet veya pasaport gibi kişisel belgelerden birini yüklemesine ve yöneticinin yasa koyucu hesabını onaylayabilmesi için yüzlerinin fotoğrafını çekmesine olanak tanır.

İmzaları Dışa Aktar

Dilekçe sahibi, destekçilerinin imzalarını CSV veya PDF dosyası olarak indirebilir ve karar vericilere göndermek için kullanabilir.

Kullanıcı Kontrol Paneli

Dashboard ile kampanyalarını, konu başlıklarını ve takip ettikleri kullanıcıları yönetebilir, imzaladıkları dilekçeleri görüntüleyebilir, kampanyalardan destekçilerin katkılarını ve işlemlerini yönetebilirler. Finansal bilgilerini güncelleyin ve para çekme talebinde bulunun.

Yazarın Ekibi

Kampanya sahipleri, kullanıcı adı veya e-posta yoluyla ekibindeki bir üyeyi kampanya moderatörü olarak belirleyebilir, daha fazla kişinin kampanyayı kontrol etme, yeni güncellemeler ekleme ve gösterge tablosundan imza indirme iznine sahip olmasına izin verebilir.

Widget'ı Göm

Widget'lar, gazetecilerin ve blog yazarlarının bir iframe etiketi aracılığıyla gönderilerine bir dilekçe kartı yerleştirmelerine olanak tanır. Kampanyaların gazetecilik yoluyla kolayca yayılmasına yardımcı olur.

Üyelik Belgesi

Bir kullanıcı kampanyalara bağışta bulunduğunda ve minimum bağış miktarına ulaştığında, topluluğa yaptıkları katkılara bir övgü olarak avatarında bir rozet görünecektir.

Para kazan

Destekçilerden kampanyalara her bağış için hizmet bedeli ve işlem ücreti belirleyebilirsiniz. Bu tutar, kampanya sahiplerinin çekimlerinden düşülecektir.

Arama Önerisi

Arama kutusuna sorgu yazarken anında arama sonuçlarını alın. Ayrıca, birçok arama filtresi koşuluyla arama sonuçlarını tek bir tıklamayla filtreleyebilirsiniz.

Sosyal Giriş

Facebook ve Google, sosyal hesapları üzerinden tek bir tıklamayla oturum açmak, kullanıcı deneyimini iyileştirmek ve yeni kullanıcıların katılımını artırmak için Campoal ile entegre edilmiştir.

Tost Bildirimi

Kullanıcılardan e-postalarını onaylamalarını, eksik profil bilgilerini güncellemelerini ve rastgele bir şifre ile bir hesap oluşturmaları durumunda yeni bir şifre belirlemelerini isteyen bildirimleri gösterin.

Oy ve Alıntı

Oylama ve alıntı özelliği, herkesin dilekçeyi kabul etme veya etmeme amacıyla bir makale göndermesine izin verir. Katılan ve katılmayan alıntıların sayısına dayanarak, dilekçenin gerçek puanını biliyoruz.

E-posta Pazarlama Entegre.

SendinBlue, Campoal ile derinden entegredir. Bir kampanya başlatıldığında SendinBlue'da otomatik olarak bir e-posta listesi oluşturulacak ve destekçiler kampanyayı imzaladıklarında e-postaları o e-posta listesine kaydedilecektir.

Bir kampanyaya yeni bir güncelleme eklerken, SendinBlue'da güncellemenin içeriğiyle otomatik olarak bir e-posta kampanyası oluşturulacak ve e-posta kampanyasının hemen gönderebileceği veya planlayabileceği e-posta listelerine eşlenecektir.

Modern Yorum

Campoal'daki yorum sistemi, varsayılan WordPress yorumunu kullanmak yerine Ajax tarafından ayrı olarak geliştirilmiştir. Sayfanın yeniden yüklenmesini beklerken çıldırmak yerine enter tuşuna bastığınızda yorumunuz hemen görüntülenir.

Bitly URL Kısaltma

Yayınlanan her kampanyada, Campoal Options'da yapılandırdığınız API'ye dayalı olarak Bitly hesabınızda otomatik olarak kısaltılmış bir URL oluşturulur. Bitly'nin kontrol panelinde istediğiniz alan adını değiştirebilirsiniz, örn. ihtisas

Çoklu Dil

Polylang ile entegre, iki dilli veya çok dilli bir WordPress sitesi oluşturmanıza veya GTranslate eklentisini kullanarak kullanıcıların Google Translate'i kullanarak manuel çeviri çabası olmadan kendi dillerine dönüştürmelerine olanak tanır.

Çoklu Ülke özelliği, destekçilerin ülkelerindeki dilekçeleri kendi dillerinde kampanya konumuna göre filtrelemelerine de olanak tanır.

2 Faktörlü Kimlik Doğrulama

2 Faktörlü Kimlik Doğrulama, parolaların çalınması durumunda kullanıcı hesaplarını korumak ve çevrimiçi bir hesaba erişmeye çalışan kişilerin söyledikleri kişi olduğundan emin olmak için kullanılan ekstra bir güvenlik katmanıdır.

Google Authenticator, Microsoft Authenticator, Authy, Okta gibi en popüler uygulamalarla entegre edilmiştir ve kullanıcıların hesaplarını tam olarak korumak için 2FA'yı kolayca kurmalarına yardımcı olur.

Mağazanızı Oluşturun

Campoal, en popüler e-ticaret eklentisi olan WooCommerce ile entegre olur ve mağazanızı kolayca oluşturmanıza yardımcı olur. Ek tema özellikleriyle mağaza kataloğunuzu ve ürün sayfalarınızı kolayca yapılandırın.

Sürükle ve Bırak Oluşturucu.

Birçok kullanışlı eklenti ve kısa kodla sayfalarınızı dakikalar içinde kolayca tasarlamanıza yardımcı olacak 21 özel Görsel Besteci modülü.

İşaretleme Düzenleyicisi

Markdown, web yazarları için bir metinden HTML'ye dönüştürme aracıdır. Markdown, okunması kolay, yazması kolay bir düz metin biçimi kullanarak yazmanıza ve ardından bunu yapısal olarak geçerli HTML'ye dönüştürmenize olanak tanır.

Çeviri Hazır

Temamızı kendi ana dilinize kolayca çevirmek için POEdit veya Loco Translate'i kullanmanıza olanak tanıyan, temayla birlikte verilen bir .pot dosyası vardır.

Mobil Dostu Tasarım

Mobil ilk tasarım gibi, tüm sayfalar, çizim menüsü, imza dilekçesi alt kenar çubuğu ve küçük ekranlar için daha birçok özel özellik ile mobil ekranlarda harika görünecek şekilde optimize edilmiştir.

Sorumlu tasarım

Campoal'ın duyarlı tasarımı, masaüstü bilgisayarlar, tabletler ve telefonlar dahil tüm cihazlarda iyi görünmesini sağlamak için bir web sitesini otomatik olarak yeniden boyutlandırmak, gizlemek, küçültmek veya büyütmek için HTML ve CSS kullanıyor.

Gelişmiş özellikler

Sayacı Görüntüle Kampanya ve gönderileri kaç kişinin görüntülediğini bilince görselin üzerine gelindiğinde gösterilir.

Otomatik Artış Hedefi Hedef , kampanya sahibi tarafından belirlenen oran temelinde otomatik olarak artacaktır.

Favorilere Ekle İlgilendiğiniz kampanyaları favorilerinize ekleyin ve istediğiniz zaman görüntüleyin.

Yalnızca kullanıcı ihtiyaç duyduğunda gerçek içerikle değiştirilen Lazy Load Placeholder görüntüsü.

Ajax Sayfası Daha iyi performans sağlar ve tüm web'i yeniden yüklemekten daha rahat hissettirir.

Kullanıcı Takip Birini veya konuları takip edin ve onların dilekçeleri veya takip ettiğiniz konular haber akışında gösterilecektir.

Komut İstemi Kullanıcının dilekçe sayfasında uzun süre kalması durumunda bir modal göstererek harekete geçmelerini hatırlatın.

Profil Türü Kullanıcıların etkinliklerine uydurmak istedikleri profil türünü seçmelerine izin verin.

reCAPTCHA V3 Herhangi bir kullanıcı sürtünmesi olmadan sizi spam ve diğer otomatik kötüye kullanım türlerine karşı korur.

İçeriği Bildir Kullanıcıların sorunları bildirmesine izin vererek yöneticilerin sitedeki içeriği kontrol etmesine yardımcı olur.

RTL Desteği Arapça, İbranice, Farsça, vb. gibi RTL (sağdan sola) dilleri için yerleşik destek.

1-Tıkla Demo İçe Aktar Tek bir tıklama, birkaç dakika bekleyin ve tamamlanmış bir web siteniz var.

Campoal ile ne yapabilirim?

Dilekçe Platformu İnsanların sorunları hakkında konuşmalarına yardımcı olacak bir dilekçe platformu oluşturun.

Bağış Toplama Mağdurlara yardım etmek ve sorunları çözmek için herkesin bağışta bulunabileceği bir web sitesi oluşturun.

Kâr amacı gütmeyen kuruluşunuzu dünyanın her yerinden insanlarla buluşturmak için bir web sitesi oluşturun.

Ölçeklendirmek için Oluşturun.

Ürünü ölçeklendirmek için inşa ediyoruz. Campoal, Romanya'daki en büyük eğitim kitle fonlaması sitesi Narada.ro tarafından kullanılmaktadır. Canlı web siteleri milyonlarca p'yi yönetiyor aylık yaş görüntülemeleri Campoal tarafından desteklenmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.