BRW – Rezervasyon Kiralama Eklentisi WooCommerce

BRW – Rezervasyon Kiralama Eklentisi WooCommerce

Author: ovathemePrice: $39

Rezervasyon ve Kiralama Eklentisi WooCommerce – Eklentinin çoklu ayarları ve esnek özellikleri ile birden fazla kiralama sistemine uygundur. WooCommerce'den geliştirilen kiralama eklentisi, böylece özellikleri ve şablonları kolaylıkla özelleştirebilirsiniz. Kiralama eklentisi şu sistemler için geçerlidir: Araba Kiralama, Otel Rezervasyonu, Tur Rezervasyonu, Seyahat Rezervasyonu, Tekne Kiralama, Bisiklet, Ulaşım Hizmeti, Taksi (Konum) Hizmeti…
Temaya entegre edebilir, alt temadaki eklenti şablonunu değiştirebilir ve çoklu kancaların esnekliğini kolayca kullanabilirsiniz.

BRW - Rezervasyon Kiralama Eklentisi WooCommerce - 1BRW - Rezervasyon Kiralama Eklentisi WooCommerce - 2BRW - Rezervasyon Kiralama Eklentisi WooCommerce - 3

Uyumluluk WordPress 5.x
WooCommerce 6.x

Hesapla Arka Ucu Kontrol Edin:
http://demo.ovathemes.com/brw/wp-admin
Kullanıcı adı: demo
Şifre: demo
Not: Sistem, arka ucu kontrol etmek için bazı özellikleri sınırlandırmıştır. Daha fazla ayrıntı öğrenmek için belgeleri okuyun.

Çeşitli Fiyatlandırma Planları

BRW, fiyatı ayarlamak için yöneticiyi destekler:
– Saat bazında: Kiralama saatlerini sınırlamayın (24 saatten fazla kiralama siparişleri için uygun olabilir).
– Günlere göre.
– Günler ve saatler arasında karıştırın.
– Zaman dilimine göre.
– Konum A'dan Konum B'ye sabit fiyat belirleyin.
– Mevsimlere göre, tatiller.
– Misafir sayısına göre (Ör: Yetişkin yolcu sayısına göre fiyat, çocuk sayısına göre fiyat).
– Kiralama günlerine bağlı olarak kurulum indirimli fiyat.

Takvim Rezervasyon Yapar

Rezervasyon Formunda, takvim “Alım tarihi ve Bırakma tarihi” alanlarında görüntülenecektir, bu nedenle müşterilerin rezervasyon yapmak için yalnızca beklenen tarihlere tıklamaları yeterlidir.

Müsaitlik Takvimi

Bu Takvim, ziyaretçilerin belirli bir ürünle ilgili mevcut tarihleri ​​ve mevcut olmayan tarihleri ​​bilmelerine yardımcı olur.
Saatlik kiralama seçeneği ile takvim, belirli bir günde kaç siparişin olduğunu ve diğer müşterilerin rezervasyon yaptığı zaman dilimlerini gösterecektir.
Günlük kiralama seçeneği ile takvim günlük fiyatı gösterecektir.
Farklı takvim şablonlarını kullanma: Yıl, Ay, Hafta, Gün, Liste

Otomatik E-posta Bildirimi

Rezervasyon veya iptal sonrasında herhangi bir personele ihtiyaç duymadan müşterilerin e-posta adreslerine otomatik olarak bir Onay e-postası veya iptal e-postası gönderilecektir. Özellikle, teslim alma tarihinden x gün önce müşterilere bir hatırlatma e-postası gönderilecektir.

Güçlü arama işlevi

Müşteriler, Arama'yı kullandıkları cihazlardan bağımsız olarak, arama aracıyla ürün ve hizmetleri kendi ihtiyaçlarına göre filtreleyebilir:
– Tarih almak
– Bırakma tarihi
– Alış Yeri
– Bırakma Konumu
– Kategori
– Etiket
– Öznitellikler
– Marka
– Özel Taksonomi (Yönetici sınırsız özel taksonomi yapabilir)

Manuel olarak Sipariş Oluştur

Bu işlevsellik, yönetici telefonla veya doğrudan rezervasyon talepleri alırken çevrimdışı siparişler eklemek istediğinde çok önemlidir, bu nedenle yönetici her iki tür siparişi de anında yönetecektir: çevrimiçi ve çevrimdışı.

Kiralama başına birden çok öğe

Bu, müşterilerin bir siparişte bir veya daha fazla ürün sipariş etmelerini sağlar. Ödeme yaparken müşteriler için uygundur. Çok siparişle çok ürün için ödeme yapmak zorunda değiller.

Hazırlanma Süresi

Eklenti, 2 kiralama arasında kurulum süresi sağlar, böylece mal sahipleri bu süreyi müşterileri karşılamaya hazırlanmak için ürünleri kontrol etmek için kullanabilir.

Sipariş yönetimi

– Siparişler için Arama Aracı: Arka uçta Yönetici, siparişleri aşağıdakilere göre filtreleyebilir:
+ Sipariş Kimliği
+ Müşteri Adı
+ Giriş Tarihi
+ Çıkış Tarihi
+ Alış Yeri
+ Bırakma Konumu
+ Sipariş Durumu
+ Ürün

– Siparişleri Manuel Olarak Düzenle
+ Müşterilerin kişisel bilgilerini düzenleyin
+ Teslimat adreslerini düzenle
+ Mevduat, kalan ve sigorta tutarını düzenle
+ Zorunlu ücret, nakliye ücreti ve vergi ekleyin.

Mevduatı Yönet

Müşteriler kısmi ödeme veya tam ödeme alır.

Sigortayı Yönet

Yönetici, müşteriler için sigorta tutarı aldı veya ödedi

ödemeyi kabul et

Müşteriler rezervasyonları için Paypal, Stripe, Payoneer gibi WooCommerce'in desteklediği ödeme ağ geçitleri aracılığıyla ödeme yapabilirler… Yöneticinin ön ödemeli bir miktar belirlemesine, Kısmi Ödeme ve Tam Ödeme talep etmesine izin verin.

Rezervasyon Talebi

Ziyaretçiler rezervasyon için bir talep oluşturur, yönetici bu talebi alır. Yönetici, rezervasyonu onaylamak için bir telefon görüşmesi yapabilir veya ziyaretçilere bir e-posta gönderebilir.

İptal

Bazı beklenmedik durumlarda müşteriler siparişlerini iptal etmek isterler. Eklenti, iptal etmelerini destekler. Tüm iptaller, herhangi bir çaba sarf edilmeden otomatik olarak onaylanacaktır. Müşteriler ve yönetici, otomatik olarak bir iptal e-postası bildirimi alır. İptal aldıktan sonra yönetici müşterilere geri ödeme yapar.

Elementor eklentisi ile Ürün Şablonu Yapın

Elementor eklentisi ile Ürün detayı için bir şablon oluşturabilirsiniz. Eklenti, ürün ayrıntılarında Tam Öğeleri destekler. Belgeyi Okuyun.

Diğer öne çıkan özellikler:

– Sınırsız nitelikler ekleyin
– Ekstra hizmetler için fiyat ekleyin
– Çok dilli
– Envanteri Yönet
– Sınırsız özel taksonomi ekleyin
– Ekstra sekme: Sekmede herhangi bir kısa kodu görüntüleyin
– Rezervasyonları yönetmek için arka uç takvimi
– Tamamen Duyarlı: Tüm cihazlarda en iyi deneyimi sunmak için tasarlayın.

Kısa kodlar

– Arama Kısa Kodu: Arama formunu herhangi bir sayfada görüntüleyin.
– Rezervasyon Formu Kısa Kodu: herhangi bir sayfada bir ürünün rezervasyon formunu görüntüleyin.
– Talep Formu kısa kodu: herhangi bir sayfada bir ürünün talep rezervasyon formunu görüntüleyin.
– Takvim kısa kodu: Herhangi bir sayfada bir ürünün Takvimini görüntüleyin.
– Tablo Fiyatı kısa kodu: herhangi bir sayfada bir ürünün tablo fiyatını görüntüleyin.
– Özellikler kısa kodu: bir ürünün özelliklerini herhangi bir sayfada görüntüleyin.

Çoklu Dil

WPML ve Polylang Eklentisi ile uyumluluk.

geliştirici

– Şablonu, alt temadaki düzeni kolayca özelleştirin
– Çoklu kancaları destekleyin

Kiralık Satıcı WooCommerce Eklentisi

Değişiklik Günlükleri

Sürüm 1.2.5 – 30 Mart 2022

 + Arama haritası Öğesini düzelt + Kullanılamayan Zaman Öğesi Ekle + Sepette Hizmetleri Düzelt + Gösteri fiyatını düzelt + Güncelle Filtre ekle, kısa kodla aramadan sonra fiyatın gösterilmesine izin verir + Güncelle Tarih saatinde kaydırmayı devre dışı bırak + Sepetteki gösteri miktarını düzelt

Sürüm 1.2.4 – 21 Ocak 2022

 - Elementor ile Ürün sayfası şablonu ekleyin - Kategori Ekle: O kategorideki ürünün şablonunu seçin - Ekle: Arka uçta sipariş oluştururken Kaynak, Hizmet - Ekleyin: Harita Ürünü - Arama Haritası Elementor'u ekleyin - Tek ürün sayfasındaki İndirim görünümü düzeltildi - Gösteri sınıflandırmasını düzeltin - Kısa kod rezervasyon formunu düzeltin - Rezervasyon formunu düzeltin - Depozitoyu düzelt - Google Haritası ile ilgili sorunu düzeltin - Arka uçta sipariş oluştururken bazı sorunları düzeltin: Vergi, Mevduat, E-posta - Düzeltme: select2 kitaplığına sahip javascript

Sürüm 1.2.3 – 05 Temmuz 2021

 - Ekle: Elementor ile ürün detayı için şablon oluşturun. - Bazı Ödeme Ağ Geçidi ile çalışmak için Para Yatırma özelliğini iyileştirin - Arka uçta sipariş oluştururken Vergiyi güncelleyin. - Kiralama Türü: Dönem ile Teslim Tarihini Düzeltin - Postada Sipariş Meta'yı göster/gizle düzelt

Sürüm 1.2.2 – 25 Mayıs 2021

 - Ekle: Etiketi Kategoriye, Ürüne göre değiştir - Ekle: Gün ve Konum için 2 kiralama (Dakika) arasındaki süre - Güncelleme: Arka Uçta Sipariş Oluşturmayı İyileştirin - Güncelleme: Stok miktarını yönetmek için kodu iyileştirin: Ürünü yeniden düzenlemeli ve kaydetmelisiniz. - Güncelleme: Arama sayfasında bir ürüne tıkladıktan sonra toplam gösteriliyor. - Güncelleme: Minimum sayı ile adım zamanı ayarı - Güncelleme: Arka uçtaki "1 günü tanımla" etiketini değiştirin - Güncelleme: Javascript'i optimize edin - Mobilde saat giriş tarihini seçmek için UX'i düzeltin. - Mobilde Sepet sayfasının etiketini gösteren kullanıcı arayüzü düzeltildi. - Arka uçta Kaynak Ekle'yi düzeltin - Düzeltme: Vergi ile ilgili bazı sorunlar - Bazı küçük hataları düzeltin.

Sürüm 1.2.1 – 10 Nisan 2021

 - Arka uçta mevcut ürünü kontrol edin. - Polylang eklentisi ile uyumluluğu düzeltin. - Bazı küçük hataları düzeltin.

Sürüm 1.2.0 – 7/Nisan/2021

 + Ön uçta etiket görüntüleme özel taksonomisi ekleyin. + Ekle: Mevcut Ürünü rezervasyon formunda görüntüleyin. + Ekle: Ayar değişikliğine izin ver ayarı, takvimde haftada bir başlar. + Ekle: Takvim'de Kullanılamayan Günü Devre Dışı Bırak. + Ekle: Ayarda Rezervasyon Talep Formu'nda kurulum posta içeriğine izin verin. + Ürün ayrıntılarında ekran özellikleri bölümünü düzeltin. + Düzeltme: Takvim'de özel zamanın fiyatını görüntüleme. + Takvimdeki küçük hatayı düzeltin.

Sürüm 1.1.9 – 1/Mart/2021

 + Javascript'i düzeltin: WooCommerce 5.0.0 ile arka uçta Normal Fiyat

Sürüm 1.1.8 – 21/Ocak/2021

 - Seçenek ekle'yi seçin Özel ödeme alanını kategoride göster - Küçük sorunları güncelleyin

Sürüm 1.1.7 – 14/Ocak/2021

 - Ürün ayrıntılarında ekran özel sınıflandırmasını düzeltin

Sürüm 1.1.6 – 14/Ocak/2021

 Sürüm 1.1.6 - Arka uçta Özel Taksonomi ekleyin - Ekle: Kategoriye göre özel sınıflandırma seçin - Ekle: Rezervasyon formunda Kategoriye göre özel ödeme alanı seçin - Ekle: Rezervasyon formunda Kategoriye göre Alış Yeri, Bırakma Yeri'ni seçin - Filtre Ekle, Sipariş Detayında meta alanını gizlemeye izin verir.

Sürüm 1.1.5 – 02/Aralık/2020

 Sürüm 1.1.5 - Ekle: Rezervasyon formundaki alanı değiştirdiğinizde Toplam Fiyatı ajax'a göre görüntüleyin - Güncelleme: Arama özelliği - Bazı javascript hatalarını düzeltin - Çok siteli Sitede düzeltme

Sürüm 1.1.4 – 19/Eylül/2020

 + FullCalendar Kitaplığını Güncelleyin. 1.1.4 sürümünü güncelledikten sonra, lütfen WooCommerce >> Ayarlar >> Rezervasyon ve Kiralama Sekmesi'ne gidin >> Değişiklikleri Kaydet'e tıklayın.

Sürüm 1.1.3 – 19/Ağustos/2020

 + Teslim alma tarihini seçerken otomatik görüntüleme paketi ekleyin + Düzeltme Talebi Rezervasyon Formu yalnızca Kiralama türünde görüntülenir + Bazı hataları düzeltin.

Sürüm 1.1.2 – 17/Ağustos/2020

 + Uyumluluğu düzeltin WordPress 5.5

Sürüm 1.1.1

 - Ürün oluştururken özel süre için yıl ekleyin: Eski üründe özel süreyi tekrar seçmelisiniz. - Manuel olarak sipariş oluştururken takvime uygun tarih ekleyin - Bazı kısa kodlar ekleyin: Rezervasyon Formu, Rezervasyon Talep Formu, Takvim, Tablo Fiyatı, Özellikler

Sürüm 1.1.0

 - Kanca ekle: Kullanıcının Siparişi/rezervasyonu İptal etmesine izin ver - Ekle: Müşteriye kiralamanın başlangıç ​​tarihini hatırlatmak için posta gönderin. - Ekle: Hizmette gerekli seçenek. - Düzeltme: bazı eklentilerle çakışma. - Güncelleme: Dil dosyası.

Sürüm 1.0.9

 + Kanca ekle, takvimdeki limit etkinliğini değiştirmeye izin verir application_filters('brw_cal_limit_event_month', 1 ); application_filters('brw_cal_limit_event_agenda', 1 ); application_filters('brw_cal_limit_event_week', 1 ); + Kanca ekle: Üründe Kiralama türü: Gün, Birini tanımlayın: Gün ve müşteri saati değil, yalnızca Günü seçebilir.  Müşterinin bugün rezervasyon yapmasını istiyorsanız, temadaki function.php dosyasına aşağıdaki kodu eklemeniz gerekir. add_filter('ovabrw_new_pickup_date_day_day', function(){ return 'Ymd 23:00'; } ); add_filter('ovabrw_new_dropoff_date_day_day', function(){ return 'Ymd 23:30'; } ); + Servis eklemeyi düzelt

Sürüm 1.0.8

 + [GELİŞTİR] Kodu optimize et + [FIX] Takvim, WPML kullanıldığında Rezervasyon. + [GÜNCELLEME] dil dosyası. + [GÜNCELLEME] Toplama tarihini güncelleyin, Arama sayfasından bakıldığında rezervasyon formundaki Bırakma tarihi. + [EKLE] Bazı işlemler için kapasite kancası ekleyin:  sipariş oluştur, sipariş durumunu güncelle, ödeme alanı oluştur

Sürüm 1.0.7

 + Manuel sipariş oluştururken Bırakma tarihini düzeltin + Fix Number araç ön uçta ve takvimde güncellenmiyor + Fix Cart, Mail'de bazı alanları göster/gizle + Teslim alma, bırakma tarihini seçerken Kullanılamayan Tarih ekleyin. + UI Tarih Takvimini İyileştirin

Sürüm 1.0.6

 + Düzeltme: Sepette sigorta ekranı + Düzeltme: Saat Formatını Görüntüle

Sürüm 1.0.5

 + Ekle Rezervasyonda araç numarasını girin + Ekle Rezervasyonda fiyat ile sınırsız hizmet ekleyin  + Sipariş Kapandı Durumu Ekle => Ön uçta ürün aramayı iyileştirmeye yardımcı olun + Siparişi Yönet'e Sipariş Kimliğine Göre Arama veya Müşteri Adını Ekleyin + Seçenek Ekle: Araç başına gerekli konumu ekleyin + Aramada Görüntülenen toplam fiyatı/zamanı iyileştirin + Yöneticide Kontrol issetini düzeltin + Düzeltme Güncellemesi, bir arabayı rezervasyon takvimine hazırlama zamanı

Sürüm 1.0.4

 + Hesaplama sepetini özel zamanla güncelleyin + Manuel sipariş oluşturma güncellemesi + Kiralama Tipini Güncelle Süresi sabit olmayan süre ile müşteri zamanı seçebilir. + Belgeleri Güncelle

Sürüm 1.0.3

 + Fix Kategori Düzenleme sayfası tekrar yüklenmiyor. + Yöneticide Ayarları Onar + Dosyanın üstünde boşluk olan bazı dosyaları düzeltin.

Sürüm 1.0.2

 - Kiralık Tip Oteli Düzelt - Ödeme sırasında Rezervasyonu Doğrulayın

Sürüm 1.0.1

 - Aramayı ön uçta düzeltin - Kontrol Ürününü arka uçta düzeltin - iPhone'da ön uçta javascript hatası düzeltildi  - Ekstra sekmede ekran kısa kodunu düzeltin - "Yer"e bağlı olarak "Manuel Kimlik Aracını" kaldırmak için filtre ekleyin  - Kodu optimize et

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.