Bridge – Yaratıcı Çok Amaçlı WordPress Teması

Bridge – Yaratıcı Çok Amaçlı WordPress Teması
 Buy Now
Facebook Twitter Pinterest

Author: QODEPrice: $59

Bridge - Yaratıcı Çok Amaçlı WordPress Teması - 1

Bridge - Yaratıcı Çok Amaçlı WordPress Teması - 2

Bridge - Yaratıcı Çok Amaçlı WordPress Teması - 3

Bridge - Yaratıcı Çok Amaçlı WordPress Teması - 4

Bridge - Yaratıcı Çok Amaçlı WordPress Teması - 5

Bridge - Yaratıcı Çok Amaçlı WordPress Teması - 6

Bridge - Yaratıcı Çok Amaçlı WordPress Teması - 7

Bridge - Yaratıcı Çok Amaçlı WordPress Teması - 8

Bridge - Yaratıcı Çok Amaçlı WordPress Teması - 9

Bridge - Yaratıcı Çok Amaçlı WordPress Teması - 10

Bridge - Yaratıcı Çok Amaçlı WordPress Teması - 11

Bridge - Yaratıcı Çok Amaçlı WordPress Teması - 12

Bridge - Yaratıcı Çok Amaçlı WordPress Teması - 13

Bridge - Yaratıcı Çok Amaçlı WordPress Teması - 14

Bridge - Yaratıcı Çok Amaçlı WordPress Teması - 15

Bridge - Yaratıcı Çok Amaçlı WordPress Teması - 16

Bridge - Yaratıcı Çok Amaçlı WordPress Teması - 17

Bridge - Yaratıcı Çok Amaçlı WordPress Teması - 18

Bridge - Yaratıcı Çok Amaçlı WordPress Teması - 19

Bridge - Yaratıcı Çok Amaçlı WordPress Teması - 20

Bridge - Yaratıcı Çok Amaçlı WordPress Teması - 21

Bridge - Yaratıcı Çok Amaçlı WordPress Teması - 22Bridge - Yaratıcı Çok Amaçlı WordPress Teması - 23Bridge - Yaratıcı Çok Amaçlı WordPress Teması - 24Bridge - Yaratıcı Çok Amaçlı WordPress Teması - 25Bridge - Yaratıcı Çok Amaçlı WordPress Teması - 26Bridge - Yaratıcı Çok Amaçlı WordPress Teması - 27

Bridge - Yaratıcı Çok Amaçlı WordPress Teması - 28

Bridge - Yaratıcı Çok Amaçlı WordPress Teması - 29

BRIDGE , hemen hemen herkes için mükemmel, duyarlı bir retina çok amaçlı WordPress temasıdır. İster yaratıcı, kurumsal bir ekip, bir avukat, bir tıp doktoru veya modern bir portföy web sitesi veya kişisel bir blog arayan serbest çalışan biri olun, Bridge en iyi seçeneğinizdir.

WPBakery veya Elementor ile inşa edin – bu sizin seçiminiz!

1 sayfalık bir galeriye mi, çok yakında bir uygulamaya mı yoksa bir uygulama açılış sayfasına mı ihtiyacınız var? Restoran, bar veya pizza salonunuz mu var? Spor salonu mu yoksa spor salonu mu? Sağlıklı yaşam veya spa merkeziniz var mı veya sağlıklı yaşam tarzını mı teşvik ediyorsunuz? Seni yakaladık! Oteliniz, gezi turunuz, kiliseniz, düğününüz, dükkanınız, seo dijital pazarlama ajansınız için mükemmel bir web sitesine ihtiyacınız varsa veya fotoğrafçılık, mimari, moda, tasarım, organik gıda, müzik veya herhangi bir hizmet sunuyorsanız Bridge burada. dışarıda. Bridge sadece bir tema değil, tonlarca özelliğe sahip harika örneklerden oluşan bir koleksiyon. olasılıklar gerçekten sonsuzdur.

Bridge, paketlenmiş eklentilerle birlikte gelir. Paketlenmiş eklentilerin nasıl çalıştığıyla ilgili ayrıntılar için lütfen şu makaleye bakın: https://1.envato.market/mgakYa?u=https%3A%2F%2Fhelp.market.envato.com%2Fhc%2Fen-us%2Farticles%2F213762463-Bundled-Plugins

Giriş Hesabını Test Et

Ön uç kullanıcı oturum açma işlevini içeren tüm Bridge demolarında, oturum açmak ve kullanıcı panosuna ve sunduğu tüm harika seçeneklere göz atmak için aşağıdaki kimlik bilgilerini kullanabilirsiniz.
kullanıcı deneme
şifre: deneme

Ana Özellikler

500'den Fazla Benzersiz Demo – İster bir blog, bir işletme web sitesi, ister evcil hayvan dükkanınız için çevrimiçi mağaza gibi özel bir şey arıyor olun, tam donanımlı demolarımızdan birinde ihtiyacınız olanı bulacaksınız. İçe aktarması kolay ve son derece özelleştirilebilir, hayatınızı kolaylaştırmak için Bridge Demolarını oluşturduk.

24 Yerleşim Konsepti – Standart site yerleşimlerinden özgün ve yenilikçi tasarımlara kadar 24 yeni yerleşim konseptiyle tüm Bridge olanaklarını keşfedin. Yaratıcı konseptler koleksiyonumuzda mükemmel web siteniz için mükemmel çözümü bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Qode Video Eğitimleri – Bridge'i daha da hızlı kullanmaya başlayın! Kapsamlı adım adım video eğitimlerimize göz atmak için resmi Qode Etkileşimli YouTube kanalını ziyaret edin.

YENİ Tam Listeleme İşlevselliği – Bridge artık listeleme ve dizin web siteleri oluşturmanıza olanak tanıyan tamamen işlevsel bir listeleme eklentisiyle birlikte gelir. Eklenti, yeni bir Listeleme gönderi türü, girişlerinizi görüntülemek için çeşitli kısa kodlar ve çok daha fazlasını içerir.

YENİ Tam Haber İşlevselliği – Bridge ile Haber web sitenizi oluşturun. Harika Haber eklentisi sayesinde, Bridge artık gönderileri güzel haber ve dergi stili düzenlerinde görüntülemek için özel olarak tasarlanmış çeşitli kısa kodlarla birlikte geliyor.

YENİ Tam Restoran İşlevselliği – Bridge Restaurant eklentisi, restoranınız veya kafeniz için güzel ve tamamen işlevsel bir sunum oluşturmanıza olanak tanır. Bir restoran menüsü oluşturun, çalışma saatlerinizi görüntüleyin, web sitenizi OpenTable hesabınızla bağlayarak müşterilerin masa ayırtmasına izin verin ve çok daha fazlasını yapın.

YENİ Ön Uç Giriş İşlevselliği – Web sitenizin kullanıcılarının kendi hesaplarını oluşturmalarına veya Bridge için yepyeni Üyelik eklentisiyle sosyal ağ profilleri aracılığıyla giriş yapmalarına izin verin.

Qode Slider – Paralaks ile inanılmaz duyarlı tam ekran görüntü ve video kaydırıcı ve tam yanıt ve sabit / duyarlı yükseklik arasında seçim yapma seçeneği. İçeri/dışarı geçiş öğeleri animasyonları ve kaydırma/solma geçişleri ile. Ayrıca, her slayt için başlığın koyu mu yoksa açık mı olacağını seçebilir, grafik ve metin için farklı konumlar ayarlayabilir, grafik için farklı animasyon seçebilir (çevirme veya solma), başlıkları ve metinleri (boyut, renk, yazı tipleri) tamamen kontrol edebilirsiniz. , satır yüksekliği, ağırlık, gölge), gezinme için özel renk ayarlayın, video için bir bindirme deseni görüntüsü ayarlayın…

Kullanımı Kolay Güçlü Yönetici Arayüzü – BRIDGE, son derece sezgisel, kullanımı kolay bir yönetici arayüzü ile birlikte gelir. Sayfaları/yazıları/portföyleri düzenlerken sınırsız kaydırıcılar ve slaytlar ekleyin, portföy öğelerinizi düzenlerken sınırsız portföy resimleri veya videoları ekleyin, herhangi bir sayfaya sınırsız paralaks bölümü ekleyin, tipografi stillerini özelleştirin, birden çok logo sürümü yükleyin ve çok daha fazlasını yapın. Web siteniz üzerinde tam kontrol sağlayın.

Otomatik Güncelleme – Hasta o f WordPress temanızı FTP aracılığıyla manuel olarak güncellemek mi? Bir daha zorunda kalmayacağınızı garanti ettik. Envato Toolkit'i kullanarak bir düğmeye tıklayarak BRIDGE'i güncelleyin.

YITH WooCommerce Hızlı Görünüm ve YITH WooCommerce İstek Listesi eklenti uyumluluğu – YITH WooCommerce Hızlı Görünüm sayesinde web sitesi ziyaretçileri, yalnızca tek bir fare tıklamasıyla sunulan öğeleri kolayca kontrol edebilir ve ürün ayrıntılarını görüntüleyebilir. YITH WooCommerce İstek Listesi ise, ürün kullanılabilirliğini kontrol etmelerini ve istek listelerine ürün eklemelerini sağlar.

Yeni Hızlı Bağlantılar Özel Gönderi Türü – Hızlı Bağlantılar işleviyle en son haberlerinizi ve önemli güncellemelerinizi her zaman kolayca erişilebilir hale getirin.

Tamamen Özelleştirilebilir Başlıklar – Başlığınız için üst ve yan konumlar arasında seçim yapın. Her biri kendi seçeneklerine sahip 10 ayrı başlık türü koleksiyonu, her türlü ihtiyacınızı karşılayacaktır. Her sayfanın koyu veya açık tenli ve farklı renk ve şeffaflık içeren kendi özel başlığı olabilir. Menüleriniz için stiller tanımlayın ve bir düğmeyi tıklayarak Yan Alan, Arama işlevi, Üst Bilgi ve Tam Ekran Menüsü'nü açın.

Tamamen Özelleştirilebilir Başlık Alanı – Duyarlı bir başlık görüntüsü, paralaks başlık görüntüsü, başlık görüntüsünü yakınlaştır/uzaklaştır ve görüntü yok arasında seçim yapın. Her başlık alanını gösterin veya gizleyin. Başlık metninin konumunu seçin. Farklı animasyon türleri seçin: metni canlandırın, tüm başlık alanını canlandırın veya animasyon yok. Renkleri, ayırıcıları ve çok daha fazlasını seçin. Bu ayarları genel veya sayfaya özel bir düzeyde uygulayın.

Tamamen Kişiselleştirilebilir Mega Menü – Hem standart hem de mobil menüyü özelleştirin, aynı anda geniş veya normal alt menüler oluşturun, ikonlu veya ikonsuz geniş menü düzenini seçin. Geniş menünün sütunlarından birine widget ekleyin ve istediğiniz düzeni oluşturun. Menüdeki bağlantıları kullanarak harika tek sayfalık web siteleri oluşturun.

Sol Menü – Üst başlık yerine bir sol menü seçin ve güzel portföy web siteleri oluşturun. Canlı Önizleme'ye tıklayarak bir sol menü web sitesi örneğini görüntüleyin. Şeffaf yapabilirsiniz (metnin her slayt değişikliğinde koyu/açık ten varyasyonları olacaktır). Tüm Sol Menü alanına sığacak bir arka plan resmi seçebilirsiniz. Bunların hepsi global veya sayfa bazında.

Tam Ekran Menüsü – Başlıktaki (etkinleştirilmişse) 3 çubuklu (hamburger) simgesine tıkladığınızda açılan güzel Tam Ekran Menüsünü kolayca etkinleştirin. Tam ekran menüsünde görünmesi için ayrı bir logo sürümü de yükleyebilirsiniz.

Bölüm Video Arka Planı – Bölümlere tam genişlikte video arka planları ekleyin ve her bölüm için farklı desen görüntüleri ayarlayın.

Sabit Başlık – Başlığı sabitlenecek şekilde ayarlayabilir ve sayfa kaydırmada küçültecek şekilde ayarlayabilirsiniz.

Yapışkan Başlık – Başlığı yapışkan olacak şekilde ayarlayabilir ve yapışkan başlığın görüneceği kaydırma miktarını (sayfanın üst kısmına göre) kontrol edebilirsiniz. Sayfada bir kaydırıcı varsa, kaydırıcının yüksekliği, yapışkan başlığın görünümü için varsayılan “kaydırma miktarı”dır.

Altta Menü Olan Yapışkan Başlık – Yapışkan başlıkla aynı, tek fark, menünün başlığın altında farklı bir düzende olmasıdır

Farklı Logo versiyonları – İlk ve yapışkan başlıklar ile koyu ve açık başlık görünümleri, mobil menü ve daha fazlası için farklı logo versiyonları.

Qode Arama Alanı – Arama işlevini açıp kapatabilirsiniz. Arama etkinleştirildiğinde, menünün sağ tarafında bir arama düğmesi görüntülenecektir. Arama türleri koleksiyonundan seçim yapın.

İçerik / Bölüm Menüsü – Bu menü sayfa satırlarından/bölümlerinden oluşturulmuştur. İçerik menüsü, tek sayfalık web sitelerinin veya kendi ayrı gezinmelerine sahip sayfaların oluşturulmasına izin verir.

Altbilgi – Altbilgide 1 ila 4 sütun arasından seçim yapın ve “açma” işleviyle veya normal olarak ayarlayın

AJAX Animasyonları AÇIK/KAPALI – Yaratıcı bir deneyim için sayfalar arasında 4 akıcı AJAX animasyonlu geçiş arasından seçim yapın veya klasik bir web sitesi oluşturmak için AJAX'ı kapatın. Önceden tanımlanmış animasyonların yanı sıra her sayfa için ayrı ayrı animasyon türleri seçerek kendi senaryonuzu oluşturun.

CSS3 Animasyonları – Sorunsuz ve kusursuz bir deneyim için özenle tasarlanmış akıcı CSS3 animasyonları koleksiyonumuzdan seçim yapın.

WordPress için WPBakery Sayfa Oluşturucu (46 $ değerinde) ücretsiz dahildir – WordPress için sürükle ve bırak WPBakery Sayfa Oluşturucu, site içeriğiniz üzerinde çalışırken size tonlarca zaman kazandıracaktır. Artık dakikalar içinde karmaşık düzenler oluşturabileceksiniz!

LayerSlider Duyarlı WordPress Slider Plugin (25 $ değerinde) ücretsiz dahildir – Görülmesi gereken efektlerle duyarlı (mobil uyumlu) veya tam genişlikte bir kaydırıcı oluşturun

Slider Revolution Duyarlı WordPress Eklentisi (29 $ değerinde) ücretsiz dahildir – Modern ve duyarlı kaydırıcı sunumlarını hızlı ve kolay bir şekilde oluşturun. Slider Revolution ile neler başarabileceğiniz hakkında daha fazla bilgi edinmek için kapsamlı Slider Revolution eğitimine göz atın.

WordPress Eklentisi için Zaman Çizelgesi Duyarlı Program (26 $ değerinde) ücretsiz dahildir – Dakikalar içinde etkinliklerinizin güzel bir zaman çizelgesi görünümünü oluşturun

Bonus Paralaks Sayfaları – BRIDGE harika bir bonus özelliği ile birlikte gelir – Paralaks sayfaları oluşturması kolay, sunumlar, mikro siteler veya yeni bir ana sayfa için mükemmel.

WooCommerce Ready – BRIDGE, ürünlerinizi çevrimiçi satmanızı sağlayan WooCommerce e-ticaret eklentisi için tam destekle birlikte gelir. Yönetici arayüzümüz aracılığıyla mağaza sayfalarınızı kolayca şekillendirin.

Etkileşimli Öğeler – Sayaçlar, pasta grafikler, yatay ilerleme çubukları, simge ilerleme çubukları, animasyonlu öğeler, grafik çizelgeleri ve daha fazlası.

Özel Gönderi Biçimleri – BRIDGE, aşağıdaki özel blog gönderisi biçimlerini destekler: Standart, Galeri, Bağlantı, Alıntı, Video, Ses

Qode Carousel – Tam genişlikte bir carousel kaydırıcı eklentisi. Müşterilerinizi sergilemek veya başka herhangi bir sunum amacı için mükemmeldir.

Portföy – 7 farklı portföy tekli düzeni ve 7 farklı portföy listesi düzeni arasından seçim yapın. Her portföy listesi için istediğiniz sayıda sütun belirleyin ve harika portföy listesi vurgulu animasyon türlerimizden birini seçin.

Blog Düzenleri – Blogunuz için en iyi görünümü seçin. BRIDGE, tümü özenle hazırlanmış ve herhangi bir sayfaya eklenmesi kolay geniş bir blog düzenleri koleksiyonuyla birlikte gelir.

Blog Duvar Düzeni – Blog sayfanızın harika bir duvar düzeninde görünmesini sağlayın

Blog Dikey Döngü Düzeni – Tek bir tıklamayla gönderiler arasında geçiş yapan tam sayfa bir blog düzeni.

Tek Sayfa Siteleri – Ana sayfanıza veya web sitenizdeki birden çok sayfaya kolayca bir sayfa gezinme ekleyin. Menü öğelerini çeşitli bölümlere bağlamak için bağlantı bağlantılarını kullanın ve hikayenizi stil ile anlatın.

Tam Ekran Bölümleri Düzeni – Madde işaretli gezinme ile tam ekran bölümler oluşturun ve işlevsellik arasında gezinin.

Dikey Bölünmüş Ekran Bölümleri – Dikey Bölünmüş Ekran kısa kodu, dikey bir kaydırıcıya benzeyen harika bir düzen oluşturmanıza olanak tanır. Ekranı iki bölüme ayırın ve kullanışlı bilgileri göz alıcı görüntülerle birleştirin.

Açılış Sayfası – Kullanıcıları bakım konusunda bilgilendirmek için Açılış Sayfası şablonunu kullanın veya web sitenizde lansman öncesi beklenti ve vızıltı oluşturun.

Özel Stiller Ekleme – Sadece kendi özel css'inizi eklemek için kod satırları arasında gezinmenize gerek yok. Hayatınızı kolaylaştırmak için Qode Seçenekleri paneline özel bir css alanı yerleştirdik.

Retina Hazır – BRIDGE, yüksek çözünürlüklü simgeler içerir. BRIDGE ile web siteniz yüksek yoğunluklu Retina ekranlarda ve yüksek çözünürlüklü ekranlarda harika görünecek.

Pürüzsüz Kaydırma – Bu tema, yumuşak kaydırmayı AÇIK/KAPALI olarak ayarlama seçeneği içerir (Chrome ve Opera tarayıcıları için)

Çoklu Kenar Çubuğu – Sınırsız özel kenar çubuğu oluşturun ve bunları global veya gönderi/sayfa düzeyinde seçin

Yan Menü – BRIDGE, görünmez bir kaydırma çubuğu uygulanmış bir yan menü widget alanıyla birlikte gelir. Ayrıca belirli bir miktar kaydırmadan sonra veya kapat düğmesine tıklandığında otomatik olarak kapanır.

Gravity Forms CSS – Temamızla en popüler premium form eklentisini kullanın.

İletişim Formu 7 CSS – Temamızla en popüler ücretsiz form eklentisini kullanın.

Tamamen Özelleştirilebilir Google Haritalar Sayfalarınıza Google Haritalar ekleyin ve stillerini web sitenizin estetiğine uyacak şekilde özelleştirin. Birden fazla adres ve özel harita pinleri ekleyin.

Masonry Gallery Masonry Gallery ile web sitenizdeki herhangi bir sayfaya yönlendiren çarpıcı bir bağlantı düzeni oluşturabilirsiniz. Her Duvar Galerisi öğesine arka plan resimleri, düğmeler, metin ve daha fazlasını ekleyin.

Modern, Profesyonel Tasarım – Bu tema, kullanıcı deneyimine ve benzersiz tasarım stiline odaklanan profesyonel tasarımcılardan oluşan bir ekip tarafından tasarlanmıştır.

Tam Duyarlı – BRIDGE, tamamen duyarlı bir WordPress temasıdır ve tüm ekran boyutlarında ve mobil cihazlarda mükemmel şekilde çalışır.

Son derece Özelleştirilebilir – Tüm öğeler için sınırsız renk ve boyut, 600'den fazla Google yazı tipi ve sağlam bir arka uç, çeşitli iş veya kişisel kullanımlar için bir çözüm sunar.

Esnek Düzen – Demo düzenlerimizden birini kullanın veya modüler kısa kodlarımızı ve zengin özellikli arka uçlarımızı kullanarak görsel olarak farklı deneyiminizi yaratın.

Modüler Kısa Kodlar – Kullanımı kolay kısa kodların sınırsız kombinasyonlarıyla yaratıcı olun ve istediğiniz türde bir sayfayı hızla oluşturun.

Passepartout Border – Web sitenizin çevresine bir kenarlık ekleyin ve güzel çerçeveli bir resim gibi görünmesini sağlayın. Paspartu işlevi, ihtiyaçlarınıza göre özelleştirmek için kapsamlı seçeneklerle birlikte gelir.

3 Simge Paketi – Üç simgeye sahip olabilecekken neden sadece bir dizi simgeyle yetinsin ki! Font Awesome, Font Elegant ve Linea simge paketleri arasından seçim yapın.

Sosyal – Bir düğmeye tıklayarak sosyal medya simgelerini ve kolay paylaşım işlevselliğini etkinleştirin. Mevcut sosyal medya simgelerini kullanın veya kendinizinkini yükleyin.

Paralaks Katmanları – Farenin hareketini izleyen şaşırtıcı çok katmanlı bölümler oluşturmak için Paralaks Katmanları kısa kodunu kullanın.

Tek Tıkla Demo İçe Aktarma – Tüm demo içeriğini içe aktarın ve web sitenizi tek bir tıklamayla demo örneklerimizden herhangi biri gibi görünecek şekilde ayarlayın

WPML Ready – WPML çok dilli eklenti ile tam uyumlu – çok dilli web siteleri oluşturun

RTL Hazır – RTL dilleri desteği

Çeviriye Hazır – BRIDGE, po & mo dosyalarını kullanarak herhangi bir dile çeviri için tamamen hazırlanmıştır.

Arama Motoru Optimize Edildi – Arama motorları, entegre arama motoru desteği nedeniyle web sitenizin herhangi bir sayfasını kolayca dizine ekler. Her bir sayfa için meta anahtar kelimeler ve açıklama belirleyin ve SEO sıralamasını yükseltin.

Perfect Code – HTML5, CCS3 ve jQuery ile kodlanmış, ustalıkla oluşturulmuş bu tema %100 geçerlidir.

Modüler İletişim Sayfası – BRIDGE, önceden tanımlanmış bir iletişim sayfası şablonuyla birlikte gelir. Google haritalarını, bir İletişim Formu ve normal içeriği kullanarak herhangi bir kombinasyonu ayarlayabilirsiniz.

Child Theme Ready – Dahil edilen kukla çocuk temasından başlayarak kendi alt temanızı oluşturun.

Elementor Sayfa Oluşturucu uyumlu (ücretsiz sürüm)

Profesyonel ve hızlı destek – Destek ekibimiz size yardımcı olmak için sabırsızlanıyor. Destek forumumuza bir bilet göndermeniz yeterlidir; son derece profesyonel ve ustalıkla eğitilmiş destek danışmanlarımızdan biri yardım etmek için orada olacaktır.

Beş Yıldız Desteği

Temamız veya genel olarak WordPress ile ilgili bir sorununuz olduğunda, size yardımcı olmak için buradayız. Qode Etkileşimli Yardım Merkezini ziyaret edin. Orada bilgi tabanımıza göz atabilir veya desteğimize bir bilet talebi gönderebilirsiniz.

Bridge - Yaratıcı Çok Amaçlı WordPress Teması - 30

Sürekli büyüyen Bridge demoları listesi:

 • Köprü Orijinal
 • İşletme
 • Ajans
 • Arazi
 • Işık
 • Kentsel
 • Moda
 • Kafe
 • Bir sayfa
 • Modern
 • Üniversite
 • Şaraphane
 • Restoran
 • inşa
 • Portföy Duvarcılık
 • Nostaljik
 • Yaratıcı İş
 • Katalog
 • portföy
 • minimalist
 • Karanlık Paralaks
 • Bölünmüş ekran
 • Bulvar
 • Portföy
 • Sağlık
 • Düz
 • tel kafes
 • kot
 • Sis
 • Mimari
 • Küçük Marka
 • Yaratıcı
 • Paralaks
 • En az
 • Basit Blog
 • Pinterest Blogu
 • Stüdyo
 • Çağdaş sanat
 • çikolatacı
 • markalaşma
 • Toplamak
 • yaratıcı bağbozumu
 • Çok Yakında
 • Çok Yakında Yaratıcı
 • Avukat
 • Sağlık Blogu
 • Fotoğraf Bölünmüş Ekran
 • Ajans Bir Sayfa
 • Moda dükkanı
 • Şirket
 • Sağlık
 • Vaka Analizi
 • Tasarım Stüdyosu
 • Dijital Ajans
 • Organik
 • Caz
 • Düğün
 • Kot
 • yenilik
 • Seyahat blogu
 • paspartu
 • Grafik Stüdyosu
 • kek
 • Güneş Gözlüğü Dükkanı
 • çocuklar
 • Hayvanlar
 • Fotoğraf stüdyosu
 • Kentsel Moda
 • Deniz
 • İç dizayn
 • Bar ve Izgara
 • bira fabrikası
 • Kurumsal
 • Ofis
 • Kağıt
 • Basit Fotoğrafçılık
 • Mobilya
 • Cilt bakımı
 • Kırsal
 • Kargo
 • Yaratıcı Fotoğrafçılık
 • Yapı
 • Kampanya
 • Dim toplamı
 • Düz Şirket
 • Fotoğraf Portföyü
 • Hayır kurumu
 • El yapımı
 • Telekom
 • Siyah ve beyaz
 • Evcil Hayvanlar
 • Tasarımcı Kişisel
 • Modern İş
 • Çağdaş Şirket
 • İletişim
 • Blog Kaydırıcısı
 • Moda fotoğrafı
 • Kentsel Mağaza
 • Özgeçmiş
 • Standart
 • Bölünmüş ekran
 • Sol Menü Başlangıçta Gizli
 • Arka Plan Resmi ile Sol Menü
 • Sol Menü
 • Kaydırıcılı Blog
 • Duvar Galerisi
 • Kısa Kaydırıcı
 • Açılı Bölümler
 • Kafes
 • Zarif Kaydırıcı
 • Tam Ekran Bölümleri
 • Mağaza Izgarası
 • Geniş Alışveriş
 • Tek Sayfa Sitesi
 • koyu kenarlık
 • Sol Menü ile Portföy
 • Portföy Pinterest Tarzı
 • Sol Menü ile Alışveriş Yapın
 • Fotoğraf Kaydırıcısı
 • Izgarada Blog
 • Blog Pinterest Stili
 • Video Kaydırıcısı
 • Blog Döngüsü
 • Uygulama Vitrini
 • Yaratıcı Ajans
 • İnşaat şirketi
 • Modern Restoran
 • Düğün Duyurusu
 • Çevrimiçi Ajans
 • Rock grubu
 • zanaatkar
 • şirket
 • Modern Fotoğrafçılık
 • Illustrator Portföyü
 • Kentsel Mağaza
 • Canlı Portföy
 • Fotoğraf Fayansları
 • Serbest tasarımcı
 • Giyim mağazası
 • Kentsel Stüdyo
 • Duvarcı Dükkanı
 • Tam Ekran Mağazası
 • fotoğrafçı
 • Tasarımcı Portföyü
 • Teknoloji Vitrini
 • Metro Blogu
 • Doğa Blogu
 • Modern Blog
 • Yaratıcı Blog
 • Minimal Blog
 • Moda blogu
 • Yaşam Tarzı Blogu
 • Damalı Blog
 • Başlıklar Blogu
 • Teknoloji Blogu
 • Fotoğraf Paralaks
 • Bauhaus
 • illüstratör
 • Bakım Modu
 • Ajans Minimum
 • Konferans
 • 3D Sanatçı
 • geliştirici
 • Web Ajansı
 • UX/UI Tasarımı
 • Dijital
 • Ürün Tanıtımı
 • Spor giyim
 • İç dekorasyon
 • Butik
 • Yaz Dükkanı
 • Mobilya mağazası
 • Deri Dükkanı
 • Minimal Mağaza
 • Çinili Dükkan
 • Dijital Başlangıç
 • patenci
 • bisiklet markası
 • Moda Ajansı
 • bisikletçi kulübü
 • Sanatçı Portföyü
 • Yenilikçi Ajans
 • berber
 • Fotoğraf Galerisi
 • Kaykay mağazası
 • Açık havada
 • Caz Barı
 • Barındırma
 • Mimar Stüdyosu
 • Çocuk Bakımı
 • Başlatmak
 • Devam et
 • Hukuk Bürosu
 • Organik Pazar
 • Saat Mağazası
 • Seyahat Acentası
 • Danışmanlık
 • Yoga Stüdyosu
 • Spa Merkezi
 • Modern mobilya
 • Kilise
 • Yaşam Koçu
 • çapraz uyum
 • cami
 • evcil hayvan barınağı
 • Araba satış bayiliği
 • İş danışmanı
 • Üniversite II
 • Dişçi
 • Ulaşım
 • Futbol
 • Tatil Kiralama
 • UI Tasarım Şirketi
 • Şehir Listesi
 • Müzik Dergisi
 • Restoran ve Bar
 • İş Raporu
 • İş konferansı
 • Küresel iş
 • Finansal İş
 • İnşaat Vitrini
 • Avukat
 • Temiz enerji
 • Başlangıç ​​Zirvesi
 • Uygulama Başlatma
 • Uygulama Sunumu
 • Kış sporları
 • güler yüzlü bar
 • Yoga Merkezi
 • Bira Vitrini
 • Tesisatçı
 • Kuaför
 • Serbest çalışan
 • Fırın
 • Koşu Kulübü
 • Güzellik Merkezi
 • SEO Şirketi
 • Çocuk bakıcısı
 • Düğün planlayıcı
 • Çiçekçi
 • Tasarımcı Fuarı
 • Müzik Festivali
 • Taşınma Şirketi
 • Burger Mekanı
 • şehir dansı
 • üzüm bağı
 • teknoloji
 • Direk dansı
 • Gece kulübü
 • Koşma
 • orkestra
 • Fabrika
 • yazar
 • Müze
 • Sanat Galerisi
 • Tıbbi
 • Kayıt stüdyosu
 • Dağ Bisikleti
 • Tarım
 • Çalışma alanı
 • Çubuk
 • Şirket kurmak
 • Dondurulmuş yoğurt
 • Video Prodüksiyonu
 • Sabun
 • Film
 • Gözlükçü
 • İtalyan restoranı
 • tapınak
 • Düğün davetiyesi
 • Hi-Fi
 • Çay
 • Yenilenebilir enerji
 • laboratuvar
 • İş danışmanlığı
 • Fitness
 • İç Dekorasyon
 • çanak çömlek
 • Bahçıvanlık
 • İnsan kaynakları
 • Düğün Davetiyesi Kartı
 • Aday
 • yaban hayatı
 • sivil toplum örgütü
 • Gezgin
 • Psikoterapi
 • Tarifler
 • beslenme uzmanı
 • Bisiklet kiralama
 • Diş Kliniği
 • BT konferansı
 • 3D modelleme
 • At binme
 • Berber dükkanı
 • Kredi Şirketi
 • Mimarlık firması
 • Web Stüdyosu
 • Hukuk Bürosu
 • Yazılım geliştirme
 • Spor salonu
 • makyaj sanatçısı
 • oyun
 • Fotoğrafçı Portföyü
 • Golf
 • Çamaşırhane Hizmeti
 • Fayans
 • el sanatları
 • kumarhane
 • Havayolu
 • zanaat bira barı
 • Film yönetmeni
 • Teknik Destek
 • Çocuk Yuvası
 • Terzi
 • Suşi barı
 • Kuyumcu
 • Ağ sağlayıcısı
 • Üniversite III
 • dövme stüdyosu
 • vCard
 • Kol Saati Dükkanı
 • Hediye Dükkanı
 • Dil Okulu
 • çiçekçilik
 • Bisiklet dükkanı
 • Asya Mutfağı
 • Caz kulübü
 • Hayvan barınağı
 • Müzisyen
 • Ekoloji
 • Etkileşimli Ajans
 • Yaratıcı stüdyo
 • pizzacı
 • Serbest Çalışan Portföyü
 • Çevre Organizasyonu
 • Çocuk Modası
 • Moda dükkanı
 • Boks Salonu
 • Kentsel Giyim
 • Alternatif Bant
 • Drone Stüdyosu
 • Dijital Stüdyo
 • Matcha
 • Yeni Albüm Yayını
 • Fast food
 • Evcil Hayvan Dükkanı
 • Yolculuk
 • Kripto para
 • Pop Müzik Dergisi
 • Akıllı Telefon Mağazası
 • Su bitkisi
 • Spa ve Sağlık
 • tırnak salonu
 • Eğitim Merkezi
 • Trend Blog
 • Yaratıcı Ofis
 • Sırt çantaları
 • Dağ tırmanışı
 • Geliştirici Portföyü
 • Takı
 • Tasarımcı Sunumu
 • Plaj Giyim Mağazası
 • egzotik seyahatler
 • TV Seti Vitrini
 • Teslimat
 • Fotoğraf Uygulaması
 • Tırmanma Kulübü
 • Organik Gıda Mağazası
 • Fitness Takipçisi
 • yemek servisi
 • Çikolata
 • + devamı gelecek
 • \

  Bu temada yer alan görsellerin telif hakkı bize ait değildir. Söz konusu görseller demolarımızda sadece tanıtım amaçlı kullanılmaktadır. Lisansı bir stok görsel web sitesinden kendiniz satın almadığınız sürece, bu görseller web sitenizde kullanılamaz.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.