Booknetic – Randevu Planlaması için WordPress Rezervasyon Eklentisi [SaaS]

Booknetic – Randevu Planlaması için WordPress Rezervasyon Eklentisi [SaaS]
 Buy Now
  

Author: fs-codePrice: $79

Booknetic, işletmelerin çevrimiçi rezervasyonlarını otomatikleştirmelerine olanak tanıyan WordPress için çok amaçlı randevu eklentisidir.

Tanıtım

Kapsamlı özellik listesi, kullanıcıların randevu rezervasyon sürecini kendi isteklerine göre kolayca kurmasına ve yapılandırmasına yardımcı olur. PayPalStripe ve Zoom toplantıları gibi gelişmiş entegrasyon seçenekleriyle randevu sürecinizi tamamen otomatik hale getirebilirsiniz.

WordPress için randevu eklentisi, tekrarlayan görevleri yerine getirerek zamandan ve insan kaynaklarınızdan tasarruf etmenizi sağlar. E-postaSMSWahtsApp bildirimleri, hiçbir randevunun kaçırılmamasını sağlar. Form oluşturucular ve şablonlar gibi gelişmiş özelleştirme özellikleriyle her randevuya daha iyi hazırlanabilirsiniz. WordPress randevu eklentisi, 7/24 müşteri desteği ile sorunsuz iş operasyonlarını garanti eder. Geniş bir gösterge panosu ile konumlarınızın, çalışanlarınızın ve hizmetlerinizin yönetiminin başında olacaksınız.

Paypal, Stripe, Yerel ödemeler:

WordPress randevu eklentisi ile 3 farklı ödeme sisteminden faydalanabilirsiniz.

  1. Paypal – Booknetic eklentisi dünyanın en popüler ödeme aracı Paypal'ı destekler. Paypal ödeme aracını sisteminizde dilediğiniz gibi etkinleştirebilir/devre dışı bırakabilirsiniz. “Sandbox” modunu kurarak test ödemeleri de yapabilirsiniz.
  2. Stripe – Booknetic eklentisi dünyanın ünlü ödeme sistemi Stripe'i destekler. Stripe ödeme aracını sisteminizde dilediğiniz gibi etkinleştirebilir/devre dışı bırakabilirsiniz.
  3. Yerel – Tariflerinizi Müşterilerinizden anında almak istiyorsanız, bu çözüm size kalmış. Yerel ödeme yöntemini ayarlardan dilediğiniz gibi etkinleştirebilir/devre dışı bırakabilirsiniz.

WooCommerce entegrasyonu:

WooCommerce'i entegre ederek çeşitli ödeme ağ geçitlerini ve WooCommerce fırsatlarını kullanabilirsiniz.

SMS, E-posta ve WhatsApp bildirimleri:

SMS, E-posta ve WhatsApp bildirimleri ile Müşterilerinizi ve çalışanlarınızı bilgilendirebilirsiniz. Yeni randevular oluşturulduğunda, yeniden planlandığında, iptal edildiğinde veya randevunun durumu değiştiğinde bildirim gönderme fırsatınız olur. WordPress için Booknetic randevu eklentisi 2 posta ağ geçidini destekler; SMTP ve WP posta ağ geçitleri. Twilio hizmetini SMS ve WhatsApp bildirimleri göndermek için kullanabilirsiniz.

Zoom ile entegrasyon:

Dünyaya yayılan COVID-19 koronavirüs pandemisinin ardından Zoom, iletişim halinde olmak ve günlük işlerini minimum aksama ile sürdürmek isteyen küçük, orta ve büyük ölçekli işletmelerden oluşan ekipler için hayati bir araç haline geldi. Yeni entegrasyonu sayesinde, Müşterilerinizle doğrudan Zoom üzerinde toplantı planlayabilirsiniz. Zoom Entegre Randevu Rezervasyon sisteminiz ile farklı mekanlardaki toplantılarınızı planlayacak ve birleştireceksiniz. Şimdi hepsi tek bir yerde!

Google Takvim 2 yönlü Senkronizasyon:

Bu entegrasyon ile tüm randevularınızı otomatik olarak Google Takvim ile senkronize edebilirsiniz. Sonuç olarak, randevularınızı sitenizi ziyaret etmeden doğrudan Google Takvim uygulamanızdan izleyebilirsiniz. Çok çeşitli anahtar kelimeler kullanarak Google takvim etkinlik açıklamanızı dilediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz. WordPress için randevu eklentisi ile 2 yönlü senkronizasyon yoluyla ters entegrasyon da kurabilirsiniz. Böylece Google Takvim'de meşgul olarak işaretlediğiniz zaman dilimleri Booknetic takviminde otomatik olarak meşgul olacak ve Müşterileriniz bu zaman dilimini rezerve edemeyeceklerdir.

Hatırlatıcılar:

WordPress için Booknetic randevu eklentisi, müşterilerle nasıl bağlantı kurabileceğinizi basitleştirdi. Artık hem sizin hem de müşterileriniz için bir dizi avantaj elde etmek için SMS, WhatsApp ve E-posta hatırlatıcılarını otomatik olarak gönderebilirsiniz.
Randevuları kaçırmanın en yaygın nedeni, müşterinin basitçe unutmasıdır. Rahatsızlığın yanı sıra, bunlar birkaç kayıp fırsatı temsil eder; müşteri gelmedi, yerini alabilecek müşteri ve geri dönen müşteri olabilecek müşteri.

Farklı Dillerde Bildirimler:

Siteniz çok dilliyse, sitenizi farklı dillerde kullanan Müşterilerinize her dil için özel bildirimler göndermeniz gerekecektir. Bu özelliği kullanarak sitenizin diline özel E-posta, SMS, WhatsApp bildirimleri gönderebilirsiniz.
Ayrıca her hizmete, personele ve konuma özel farklı bildirim şablonları ayarlayabilir ve bunları Müşterilerinize ve personelinize gönderebilirsiniz.

Fatura:

WordPress için Booknetic randevu eklentisi ile hizmetleriniz hakkında fatura gönderme şansınız olacak. Ancak fatura hazırlamak oldukça karmaşık ve zaman alan bir iştir. Booknetic Fatura özelliği ile her şey otomatik ve hızlı bir şekilde PDF formatında oluşturulacaktır.

Kuponlar:

Oluşturduğunuz kuponlar ile Müşterilerinize indirimler sunabilir, böylece Müşterilerinizin belirli bir hizmeti veya tüm hizmetlerinizi daha az ödeyerek atamasını sağlayabilirsiniz.

Hediye Kartları:

Hediye Kartları oluşturabilir ve bunları WordPress randevu eklentisi aracılığıyla Müşterilerinize sunabilirsiniz. Oluşturduğunuz Hediye Kartı belirli bir tutara karşılık gelecek olup, Müşteri bu hediye kartını randevu alırken kullanırsa ödediği para hediye kartı bakiyesinden çıkacaktır. 221/68747470733a2f2f7777772e626f6f6b6e657469632e636f6d2f6173736574732f656e7661746f2f66616574757265735f6769667463617264732e706e67″ alt=”Booknet – Hediye Kartları”>

Çoklu konumlar:

Booknetic eklentisi çoklu konumları destekler. Şirketiniz aynı anda birden fazla lokasyonda bulunuyorsa puanlarınızı ayrı ayrı ekleyerek bir sistem üzerinde birleştirebilirsiniz. Her bölge için ayrı rezervasyon kabul edebilir, lokasyonlar için personel ekleyebilir ve lokasyonlarınızı karşılaştırarak aralarında rekabet yaratmak için bir puanlama takvimi oluşturabilirsiniz.

Yönetilebilir takvim:

Güncel arayüzü ve bilgilendirici takvimi ile çalışanlarınızın işe alım takvimini görebilirsiniz. İster aylık bir program seçin ister haftalık bir program seçin, Takvim modülünde günlük programa bakabilirsiniz. Ayrıca, isterseniz Liste görünümü aracılığıyla randevuları liste görünümünde de görüntüleyebilirsiniz. Takviminizdeki randevuları konumlara, hizmetlere ve personele göre filtreleyebilirsiniz.

Çok seviyeli kategoriler:

WordPress için Booknetic randevu eklentisinde, hizmetlerinizi çok seviyeli hizmet kategorileri ile oluşturabilirsiniz. Mükemmel yapılandırılmış görünüm ile iş hizmetlerinizi kolayca kategorilere ayırabilirsiniz. Servis Modülü, size kolaylık sağlamak için en son tasarım ve teknoloji kullanılarak oluşturulmuştur. Çok fazla servisiniz varsa liste modu sizin için faydalı olacaktır. Liste görünümü ile hizmetlerinizi tek satırda listeleyebilirsiniz.

Yerleşik Form oluşturucu:

WordPress için randevu eklentisi, Ön uç rezervasyon bölmenizle çok işlevli Form Oluşturucu'yu kullanarak özel alanlarınızı işinize göre uyarlamanıza olanak tanır. Aynı anda farklı formlara bakabilir ve çeşitli hizmetler için her formu seçebilirsiniz.

Özelleştirilebilir tasarım:

Booknetic eklentisi ile ön uç rezervasyon panelinizi işletmenizin renklerine göre istediğiniz şekilde tasarlayabilirsiniz. 7 stil mevcuttur: Varsayılan, Kahverengi, Kırmızı, Yeşil, Mavi, Mor, Pembe. İstediğiniz stillerden birini seçebilir veya kendinizden yeni bir şablon oluşturabilirsiniz.

Çevirmesi kolay:

Rezervasyon panelindeki herhangi bir kelimeyi kolayca çevirebilecek veya değiştirebileceksiniz. Ayarlar > Rezervasyon paneli > Etiket menüsüne gidin ve görsel çeviri modülünün kolaylığının keyfini çıkarın.

Servis ekstraları:

Booknetic sistemi ile alt servisleri, hizmetleriniz için ekstra servisleri de bağlayabilirsiniz.

Yinelenen randevular:

WordPress için Booknetic randevu eklentisi ile, tekrarlayan hizmetlerinizin rezervasyonunu kullanışlı ve mükemmel bir arayüzde tutabilirsiniz. Geniş kapsamlı, esnek yapılandırmalarla, işletmenizin her tür yinelenen hizmetini sisteminize entegre edebilirsiniz.

Verileri Dışa Aktar ve İçe Aktar:

Booknetic ile tüm rezervasyon sisteminizi başka bir web sitesine kolayca taşıyabilirsiniz. Booknetic sistemi, Ayarlar bölümünde yerleşik Dışa Aktarma ve İçe Aktarma özelliğine sahiptir. Tüm Booknetic verilerinizi, konfigürasyonlarınızı vb. dışa aktarabilir ve ardından yedekleme dosyasını yeni web sitesine aktarabilirsiniz. Web sitenizi yerel makinede oluşturmanıza ve verileri üretime taşımanıza veya rezervasyon sisteminizi bir alan adından diğerine taşımanıza yardımcı olacaktır.

Anlayışlı kontrol paneli:

Kullanışlı panomuzun yardımıyla günlük, haftalık, aylık ve yıllık analizlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Seçtiğiniz saat için kaç randevunuz olduğu, bu randevuların kaç saat olduğu ve ne kadar kazandırdıkları ile ilgili bilgilere kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca, yaklaşan randevular ve bekleyen randevular da kontrol panelimizde.

Depozito ödemeleri:

İster güzellik ister fitness endüstrisinde çalışıyor olun, her hizmet uzmanı oradaydı: İşe gelirsiniz ve günün programını değerlendirirsiniz. Tamamen dolusunuz ve ilk müşterinizi karşılamaya hazır olarak günün başlamasını bekliyorsunuz. Ve beklemeye devam ediyorsun. Belki telefon çalar ve müşterinizdir, randevularının başlamasından 15 dakika sonra iptal eder. Şimdi, çırpınmaya bırakıldın. Bekleme listeniz etkin olsa bile, yeni boşalan yeri yeniden rezerve etmek için genellikle çok geç. Şimdi, imkansız bir durumda kaldınız: İptal ve kullanılmama politikanızı uyguluyor ve müşteriyi kaybetme riskini alıyor musunuz, yoksa isabeti günlük gelirinize mi veriyorsunuz? WordPress için randevu eklentisi, depozito ödemelerinin sizi herhangi bir iptal veya kullanılmama durumundan kurtarmasını sağlar.

Grup Randevu:

Grup randevuları – aynı zamanda grup ziyaretleri veya tanıklı randevular olarak da adlandırılır – büyük ölçüde değişir ancak müşterilerin ihtiyaç duydukları hizmeti daha az miktarda parayla almalarını sağlamak için birkaç temel unsura sahip olma eğilimindedir.

Molalar, izin günleri, vb:

Bu özellik ile günün belirli saatlerini veya haftanın belirli günlerini çalışma dışı zaman olarak ayarlayabilirsiniz. Örneğin günde 1 saat yemek ayırabilir ve bu özelliği kullanarak bir mola süresi belirleyerek bu yemek saatinin rezervasyon panelinde müşterilerinize görünmemesini sağlayabilirsiniz.

Google ReCaptcha:

WordPress Rezervasyon Randevu Eklentileri kullanıcılarının çoğu, istenmeyen randevulardan şikayet eder. Hizmetlerin ücretsiz olması veya ofis içi ödeme talep etmesi, spam randevular gibi büyük sorunlara neden olur. Booknetic WordPress Booking Randevu eklentisinin Google ReCaptcha özelliği sayesinde bu tür durumlar artık sorun olmaktan çıkıyor. Google ReCAPTCHA'yı yapılandırarak, Booknetic kullanıcıları spam randevulardan kaçınma şansına sahip olacak.

Başlangıç ​​kılavuzu:

Rezervasyon panelinin çalışmaya başlaması için çalışma saatleri, hizmet gibi bazı şeyleri ayarlamanız gerekir. Eklentimizde yeniyseniz ve bu tür ayarları bulmakta sorun yaşıyorsanız, bu sizin için iyi bir rehberdir.

Rezervasyon widget'ı için özel CSS:

Rezervasyon panelinizde yapmanız gerektiğini düşündüğünüz bir CSS değişikliği varsa bu özellik üzerinden yapabilirsiniz. Görünüm'de değiştiremeyeceğiniz ayarları Custom CSS ile kolayca değiştirebilirsiniz.

Güncellemeler ve Değişiklik Günlükleri (Normal sürüm): https://www.booknetic.com/documentation/booknetic-updates-changelogs
Güncellemeler ve Değişiklik Günlükleri (SaaS sürümü): https://www.booknetic.com/documentation/booknetic-saas-updates-changelogs

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.