Blueprint – Yeni Nesil Blog ve Dergi Teması

Blueprint – Yeni Nesil Blog ve Dergi Teması

Author: codesupplycoPrice: $29

Blueprint - Yeni Nesil Blog ve Dergi Teması - 1Blueprint - Yeni Nesil Blog ve Dergi Teması - 2Blueprint - Yeni Nesil Blog ve Dergi Teması - 3Blueprint - Yeni Nesil Blog ve Dergi Teması - 4Blueprint - Yeni Nesil Blog ve Dergi Teması - 5Blueprint - Yeni Nesil Blog ve Dergi Teması - 6Blueprint - Yeni Nesil Blog ve Dergi Teması - 7Blueprint - Yeni Nesil Blog ve Dergi Teması - 8Blueprint - Yeni Nesil Blog ve Dergi Teması - 9Blueprint - Yeni Nesil Blog ve Dergi Teması - 10Blueprint - Yeni Nesil Blog ve Dergi Teması - 11Blueprint - Yeni Nesil Blog ve Dergi Teması - 12Blueprint - Yeni Nesil Blog ve Dergi Teması - 13Blueprint - Yeni Nesil Blog ve Dergi Teması - 14Blueprint - Yeni Nesil Blog ve Dergi Teması - 15Blueprint - Yeni Nesil Blog ve Dergi Teması - 16Blueprint - Yeni Nesil Blog ve Dergi Teması - 17Blueprint - Yeni Nesil Blog ve Dergi Teması - 18Blueprint - Yeni Nesil Blog ve Dergi Teması - 19Blueprint - Yeni Nesil Blog ve Dergi Teması - 20Blueprint - Yeni Nesil Blog ve Dergi Teması - 21Blueprint - Yeni Nesil Blog ve Dergi Teması - 22Blueprint - Yeni Nesil Blog ve Dergi Teması - 23Blueprint - Yeni Nesil Blog ve Dergi Teması - 24Blueprint - Yeni Nesil Blog ve Dergi Teması - 25Blueprint - Yeni Nesil Blog ve Dergi Teması - 26Blueprint - Yeni Nesil Blog ve Dergi Teması - 27Blueprint - Yeni Nesil Blog ve Dergi Teması - 28Blueprint - Yeni Nesil Blog ve Dergi Teması - 29Blueprint - Yeni Nesil Blog ve Dergi Teması - 30Blueprint - Yeni Nesil Blog ve Dergi Teması - 31Blueprint - Yeni Nesil Blog ve Dergi Teması - 32

Taslak. Yeni Nesil Blog ve Dergi Teması

Blueprint, modern yayıncılar ve blogcular için modern ve temiz bir blog ve dergi WordPress temasıdır.

Tek Temada 9 İthal Edilebilir Demo Sitesi

Tüm gönderiler ve resimler dahil olmak üzere 9 hazır başlangıç ​​sitesiyle blogunuza hızlı bir başlangıç ​​yapın.

Karanlık Mod

Özellikle düşük ışıklı ortamlarda harika bir izleme deneyimi için Karanlık Modu açın.

Karanlık Mod, gözlerinizi yormayan ve içeriğe odaklanmanıza yardımcı olan çarpıcı yeni bir görünümdür. Koyu bir renk şeması kullanır ve tarayıcının tercih edilen ayarlarına göre otomatik olarak veya bir açma/kapatma ile manuel olarak etkinleştirilir.

Gözlerinize bir mola vermek için Karanlık Modu açın.

Birden Çok Sayfa Başlığı Türü

Gönderileriniz ve sayfalarınız için üç farklı sayfa başlığı türü vardır. Öne çıkan gönderilerinizin başlığını bir resim yerleşimi veya daha küçük bir sayfa başlığı ile görüntüleyin.

Akıllı Renkler

Üstbilginiz veya altbilginiz için koyu bir arka plan rengi seçtiğinizde, metin ve bağlantıların rengi otomatik olarak beyaza döner. Birçoğu seçiminize göre otomatik olarak çalışacağı için çok fazla renk seçeneği ayarlamanıza gerek yok.

Anında Canlı Önizleme ile özelleştirin

Tüm tema seçenekleri, yerel WordPress özelleştirme özelliği ile yapılandırılabilir. Güncel olmayan ayar sayfalarını unutun ve değişiklikleri görmek için sayfanızı manuel olarak yenileyin. Mükemmel çevrimiçi medyanızı yapılandırırken tüm değişiklikleri canlı olarak önizleyin.

Ana Sayfa ve Arşiv Sayfaları için Çoklu Arşiv Düzeni

Ana sayfanız ve arşiv sayfalarınız için farklı arşiv sonrası düzenleri arasından seçim yapın. Gönderilerinizi ızgara, liste veya tam düzende görüntüleyin.

Çoklu Sayfa Düzeni

Ana sayfanız, arşivleriniz, gönderileriniz ve sayfalarınız için eşleşen sayfa düzenini seçin. Sol veya sağ tarafta bir kenar çubuğu görüntüleyin veya içeriğiniz için tam genişlikte sayfa düzenini kullanın.

Süper Hızlı Mega Menü

Sağdaki menü açılır menüsünde bir küçük resim ile son gönderilerinizi sergileyin. Merak etmeyin, içerik dinamik olarak istendiği için menü web sitenizi yavaşlatmaz, yalnızca bir kullanıcı üst menü öğesinin üzerine geldiğinde.

AMP Desteği

AMP sayfaları için web sitenizin ana stillerine uygun stiller ekledik. Web sitenizde Google Hızlandırılmış Mobil Sayfaları etkinleştirmek için resmi WordPress AMP eklentisini etkinleştirmeniz yeterlidir.

Yinelenen Gönderileri Hariç Tut

Herkes bilir ve özellikle Google, yinelenen içeriğin kötü olduğunu bilir. Tek bir tıklamayla ana arşivden öne çıkan gönderileri hariç tutarak ana sayfanızda yinelenen içerik olmasını önleyin.

Google Yazı Tipleri

Desteklenen 800'den fazla Google Yazı Tipi ile farklı stiller oluşturun. Açılır menüden istediğiniz yazı tipini seçin ve anında web sitenizde önizleyin; artık kafa karıştırıcı CSS kuralları veya kod parçacıkları yok.

Ek içerik

Hiç başlığınızın altına bir reklam yeri yerleştirmek istediniz mi? Veya ana sayfanızdaki öne çıkan yazılar bölümünden önce kısa bir açıklama mı? Gönderi içeriğinin altında bir abone formu var mı? İmza özelliğimizle, şablon dosyalarını değiştirmeden veya alt temalı şablonları geçersiz kılmadan herhangi bir içeriği farklı şablon bölümlerine ekleyebilirsiniz.

Akıllı Yapışkan Gezinme

Ana gezinmeyi yalnızca yukarı kaydırdıklarında görüntüleyerek mobil kullanıcıların görünüm alanını artırın. Veya menüyü her zaman yapışkan kalmaya zorlayın. Veya özelliği tamamen devre dışı bırakın, size kalmış ! Tek bir tıklama ile tema ayarlarındaki üç seçenekten birini etkinleştirin.

Yapışkan Kenar Çubuğu

Sayfayı kaydırırken widget'larınızı yapışkan yapın. İki seçenek arasından seçim yapın: ya kenar çubuğunuzun alt kenarına yapıştırın ya da son pencere öğesinin üst kenarına yapıştırın. Reklamı son widget'ınız olarak ayarlayarak ve ikinci seçeneği belirleyerek reklamınızın dönüşümünü artırın. Diğer temanın yapışkan kenar çubuklarından farklı olarak bizimki etkindir ve tabletlerde veya cep telefonlarında titreşmez. Yerel tarayıcının sabit konumlandırmasını kullanarak, yalnızca masaüstlerinde değil, cep telefonlarında da harika bir şekilde hareket eden yapışkan bir kenar çubuğu oluşturduk.

Akıllı Çok Seviyeli Menü

İçeriğinizi nasıl yapılandıracağınıza siz karar verirsiniz. Temamız, ana menünüzde sınırsız seviyeyi destekler. Görünüm alanında bir açılır alt menüyü görüntülemek için yeterli alan yoksa, bunun yerine karşı tarafta görünecektir. Ve mobil dokunmatik cihazları da destekler.

Widget'lı Mobil Kaydırmalı Menü

Mobil cihazlarda hamburger ikonuna tıklandığında mobil menüyü görüntüleyin. Ayrıca, normal bir kenar çubuğunda olduğu gibi, mobil menünüze sosyal bağlantılar, abonelik formu, Facebook hayran sayfası veya başka herhangi bir pencere öğesi yerleştirebilirsiniz.

Sayfalandırılmış Gönderiler

Gönderilerinizi birden çok sayfaya bölün ve gönderilerinizin altına uygun şekilde tasarlanmış sayfalandırma ekleyin.

Ortak Yazarlar Plus Desteği ile Misafir Yazarlar ve Çok Yazarlı Gönderiler

Ayrı kullanıcı hesapları oluşturmadan konuk yazarları dahil edin veya entegre Ortak Yazarlar Plus eklenti desteğiyle gönderi başına birden fazla yazar ekleyin. Katkıda bulunanlar ve konuk yazarlar da dahil olmak üzere tüm gönderi yazarlarının sosyal hesapları ve biyografileri de olabilir.

sağdan sola

Arapça, İbranice, Farsça veya diğer herhangi bir RTL yazı dili gibi RTL (sağdan sola) dilleri için yerleşik destek.

Numaralandırılmış Sayfalandırma, Daha Fazla Yükleme ve Sonsuz Yükleme

“Daha Fazla Yükle” düğmesi ve Sonsuz Yükleme özelliği, kullanıcılarınızı tarayıcı sayfasını yenilemeden gönderi arşivlerinize göz atarak web sitenizde daha uzun süre kalmaya teşvik edecektir.

WordPress'te gönderileri dinamik olarak yüklemenin en hızlı yolu olan gönderileri anında almak için yeni REST API'sini kullanıyoruz.

Google Analytics senkronizasyonu ile Görüntüleme Gönder

Entegre gönderi görüntüleme desteği ile diğer gönderi metaları arasında gönderi görüntüleme sayısını görüntüleyin.

Okuma Sonrası Zaman

Kullanıcılarınızı teşvik etmek için gönderi okuma süresini kolayca ekleyin. Okuma süresi, bir yetişkinin ortalama okuma hızına göre otomatik olarak hesaplanır.

Retina-Hazır

Vektör ölçeklenebilir öğeler, net Retina için hazır görüntüler ve tipografi sayesinde web siteniz Retina ekranlarında harika görünecek.

Uyarlanabilir Optimize Edilmiş Görüntü Boyutları

Az sayıda oluşturulan küçük resim, barındırma sağlayıcınızda disk depolama alanınızdan tasarruf sağlar ve küçük resim yenileme sürecini hızlandırır.

Kullanıcıların ihtiyaç duyduklarından fazlasını indirmemeleri için görüntüleri asla küçültmez ve orijinal boyutlarında veya yakın boyutlarında sunmayız. Google, optimize edilmiş resim boyutlarını da sever.

Ultra Duyarlı

En iyi kaliteyi sunduğumuzdan emin olmak için temamızı birden fazla fiziksel cihazda ve öykünücüde test ettik.

Zengin Özellikli, Ancak Basit

Birçok harika yerleşik özelliğe rağmen, kullanımı son derece kolaydır. Tüm seçenekler canlı önizlemeyi destekler ve kaydetmeden önce tüm değişiklikleri anında görebilirsiniz.

Tüm tema seçeneklerinin ve özelliklerinin WordPress kullanıcı arayüzüyle kusursuz bir şekilde harmanlandığından ve çok doğal ve sezgisel hissettirdiğinden emin olduk.

Tabii ki, web sitenizi kurmak için kodlama gerekmez.

Breadcrumbs Stilleri dahil Yoast Desteği ile SEO

Yoast eklentisini kullanarak SEO'da tek bir tıklama ile web sitenize güçlü bir SEO eki olan ekmek kırıntılarını etkinleştirin ve otomatik olarak doğru stillerle doğru yerde görünecektir.

Canlı Arama Sonuçları

Arama isteğini yazarken anında arama sonuçları alın ve klavye desteği ile bunlar arasında kolayca gezinin.

WordPress Galerileri için Yerleşik Stiller

Varsayılan WordPress galerileri (veya [galeri] kısa kodu), entegre galeri stilleri sayesinde kutudan çıkar çıkmaz güzel görünecek.

Tek gönderilerinizin altında son gönderileri etkinleştirerek ziyaret başına sayfa oranını artırın. Aynı kategoride yeterli sayıda gönderi olduğu anda ilgili gönderiler otomatik olarak görünecektir.

Bağımlılıklar olmadan optimize edilmiş CSS

Bağımlılık yoktur (örneğin Bootstrap), bu nedenle fazladan şişkinlik veya üçüncü taraf varlıkları yoktur. Kullanıcılarınız ve Google, web sitenizin sayfalarının yüklenme süresine bayılacak.

WordPress Kodlama Standartları ile Kodlanmıştır

WordPress Kodlama Standartları, kodun temiz ve bir bakışta okunması kolay olacak şekilde geliştiricilerin tutarlı bir stil sürdürmelerine yardımcı olur. WordPress temalarımız için kod yazarken bunu aklımızda tutuyoruz.

Çok hızlı

Performans optimizasyonu ile hızlı tarama deneyiminin keyfini çıkarın. Veritabanınıza aşırı istek gelmesini önlemek için temamızı Query Monitor eklentisi ile kontrol ediyoruz.

Google Yapılandırılmış Veri Desteği

Elementlere özel sınıflar ekleyerek yapılandırılmış verilerin doğru olduğundan emin oluyoruz. Google'ın içeriğinizi daha iyi anlamasına ve web sitenizi daha üst sıralarda yer almasına yardımcı olur.

Kancalarla Oluşturuldu ve Geliştirici Dostu

Müşterileriniz için harika özel çözümler oluşturmak ve web sitesini güncelleme için güvenli hale getirmek için bir alt temadan tema işlevlerine bağlanmanıza olanak tanıyan çok sayıda eylem ve filtre vardır.

Çeviri-Hazır

Temamızı kendi ana dilinize kolayca çevirmek için POEdit veya Loco Translate'i kullanmanıza olanak tanıyan, temayla birlikte verilen bir .pot dosyası vardır.

WPML ve Polylang uyumlu

Daha geniş bir kitle için çok dilli bir web sitesine sahip olmak ister misiniz? Temamız hem WPML hem de Polylang eklentilerini destekler ve kısa sürede çok dilli bir web sitesi oluşturmaya olanak tanır.

Yerleşik AdSense Desteği ile çok sayıda Reklam ve Banner Spotu

WordPress Özelleştirme bölümünde bulunan çok yönlü reklamlar ve banner spotları ile medyanızdan kolayca para kazanın. Reklamlarınızı veya banner snippet'lerinizi, şablon koduna hiç dokunmadan önceden tanımlanmış birkaç şablon konumuna yerleştirin.

Authentic'i oluşturduğumuz 2017'den bu yana, Envato tarafından ThemeForest'ın ana sayfasında gösterildi, 3000'den fazla satış kazandı ve WordPress'in çevrimiçi yayıncıları tarafından bahsedildi. Code Supply Co.'dan bir tema satın alarak zamanında destek ve garantili düzenli tema güncellemeleri alacaksınız.

Powerkit tarafından desteklenmektedir

Powerkit, tema özelliklerimizi genişletmek için şirket içi eklentimizdir. Web sitenizin tüm temel bileşenleri için uyumlu eklentiler aramanıza gerek yok: paylaşım düğmeleri, sosyal bağlantılar, yazar ve widget'lar, haber bülteni katılım formları, kaydırıcı ve döşemeli galeriler, ışık kutusu, tembel resim yükü ve diğerleri her yayıncının veya derginin ihtiyaç duyduğu harika özellikler. Powerkit, özellikler ve site görünümü açısından temalarımızla sorunsuz bir şekilde bütünleşir. Modüler bir tasarıma sahiptir ve web sitenizi yavaşlatmadan farklı modülleri kolayca devre dışı bırakabilirsiniz.

Düğmeleri Paylaş

Tek gönderi sayfalarında paylaşım düğmelerini etkinleştirerek içeriğinizin viral olmasını sağlayın.

Kullanılabilir üç konum vardır: daha iyi kullanıcı etkileşimi için gönderi içeriğinden önce ve sonra ve kayan gönderi kenar çubuğunda.

Farklı sosyal hesaplar arasından seçim yapın: Facebook, Twitter, Pinterest, Google Plus, LinkedIn, StumbleUpon, Facebook Messenger, WhatsApp, Telegram, VKontakte ve e-posta.

Paylaşma düğmelerinizin sırasını özelleştirin: ülkenize ve içeriğe özgü özelliklere göre daha yüksek öncelikli paylaşım düğmelerini ilk sıraya yerleştirin.

Paylaşım düğmelerini birden çok yerde etkinleştirin: içerik yayınlamadan önce, içerik yayınlamadan sonra.

Ayrıca, gönderi başına toplam paylaşım sayısının yanı sıra Facebook, LinkedIn ve Pinterest paylaşım hesapları için sayıları da etkinleştirebilirsiniz.

Paylaşım düğmeleri ultra hızlıdır ve tüm önbelleğe alma eklentilerini tam olarak destekler. Sayım verileri, REST API aracılığıyla dinamik olarak alınır; böylece web sitenizin performansında bir darboğaz oluşturmaz.

Sayaçlı yerleşik sosyal bağlantılar ile ziyaretçilerinizin sosyal medyanızda sizi kolayca bulmasına ve takip etmesine yardımcı olun.

Sosyal hesapları web sitenizin üstbilgi, altbilgi ve kenar çubuğu widget'larına kolayca entegre edin.

Farklı düzenler arasından seçim yapın: satır içi, yatay liste veya sütunlar. Zevkinize ve tasarımınıza uygun renk şemasını seçin: temiz veya koyu, açık veya koyu arka plan ile.

Farklı sosyal ağlardaki takipçilerinizin sayaç özelliğini ve görüntülenme sayısını doğrudan web siteniz üzerinden etkinleştirin. Daha yüksek rakamlar, yeni ziyaretçilerinizi sosyal medyada sizi takip etmeye motive edecektir.

Tıpkı paylaşım düğmeleri gibi, sosyal hesaplar da sosyal medya takipçi sayınızın dinamik olarak alınmasını tam olarak destekler, bu da web sitenizin hızlı bir şekilde performans göstermesini ve önbelleğe alma eklentileriyle uyumlu olmasını sağlar.

Bir widget, kısa kodlu sayfa içeriği veya önceden tanımlanmış tema konumları kullanarak sosyal bağlantıları kenar çubuğunuza yerleştirebilirsiniz.

Facebook Entegrasyonu

Herhangi bir Facebook hayran sayfasını kenar çubuğunuza yerleştirerek veya içerik yayınlayarak web sitenize kolayca yerleştirin ve tanıtın.

WordPress yorumlarını Facebook yorumları widget'ı ile değiştirerek veya Facebook yorumları widget'ını varsayılan WordPress yorumlarına ekleyerek gönderi tartışmasını aydınlatın.

Pinterest Entegrasyonu

Desteklenen altyazılarla birlikte tüm tekli görsellere ve galerilere Pin It düğmeleri ekleyerek, kullanıcılarınızın medyanızdaki görselleri Pinterest panolarına sabitlemesine izin verin.

Gönderi içeriğinizdeki bir resme özel bir sınıf ekleyin ve Pinterest, paylaş düğmesi aracılığıyla paylaşırken bu özel resmi getirecektir. Çok fazla sosyal medya trafiği elde etmek için Pinterest için optimize edilmiş kapak resimleri oluşturmak için çok kullanışlıdır.

Twitter Entegrasyonu

Twitter beslemenizi bir widget'a yerleştirin veya bir kısa kod aracılığıyla içerik yayınlayın.

Instagram Entegrasyonu

Instagram özet akışınızı bir widget ile kenar çubuğunuzda, gönderi içeriğinde kısa kod veya site altbilgisi ile görüntüleyin. Instagram akışındaki her resim, daha iyi kullanıcı katılımı için bir dizi beğeni ve yorumla birlikte gelir.

Katılım Formları

Abonelik formlarını web sitenize entegre edin ve abone listenizi büyütün. MailChimp modülü, AJAX ve MailChimp API aracılığıyla tek tıklamayla abonelikleri destekler. Kişisel verilerle ilgili bir başlık ekleyin ve kayıt formunu GDPR ile uyumlu hale getirin.

Retina Görüntüleri

Retina Images modülünü etkinleştirerek web sitenizin Retina ekranlarında canlı görünmesini sağlayın. Yüksek piksel yoğunluklu ekranlar için otomatik olarak 2x görüntü boyutu oluşturacaktır.

Düşük Kaliteli Görüntü Yer Tutucuları ile Tembel Yükleme

Lazy Load modülünü etkinleştirerek web sitenizi hızlandırın ve Google PageSpeed ​​Insights puanını artırın. Resimlerinizi yalnızca kullanıcının görüş alanına yakın olduklarında yükleyecektir.

Ayrıca, ana görüntüler yüklenmeden önce LQIP (Düşük Kaliteli Görüntü Yer Tutucuları) olarak adlandırılan hizmeti de sunabilirsiniz. Yükleme sırasında görüntülere güzel bir bulanıklık efekti katacaktır.

>Işık kutusu

Resimlerinizi yeni bir pencerede açmak yerine gönderi içeriğinde büyütme veya galerileri şık bir ışık kutusunda yayınlama seçeneğini etkinleştirin. Modül, gönderi içeriğindeki tüm galeri türlerini ve görüntüleri destekler. Ve aynı zamanda duyarlı.

Adobe Fonts (Eski adıyla Typekit)

Typekit yazı tipleri için destek ekleyerek medya sitenizi veya dergi tasarımınızı geliştirin. Canlı önizleme ile yazı tiplerinizi doğrudan WordPress özelleştirme bölümünde kontrol edin. Typekit yazı tipleriniz için artık CSS seçicileri veya özel kod yok.

Özel yazı tipleri

Özel yazı tiplerini doğrudan WordPress panosuna yükleyin ve bunları WordPress Özelleştirme bölümünde desteklenen yazı tipleri listesine ekleyin. Kodlama gerekmez.

Katkıda Bulunanlar Widget'ı

Kenar çubuğunuzda web sitesine katkıda bulunanların (yazarların) bir listesini görüntüleyin.

Yazar Widget'ı

Yazar avatarı, açıklama ve sosyal hesaplara bağlantılar dahil olmak üzere yazar bilgilerini kenar çubuğunda görüntüleyin.

Gerekçeli Galeriler

Güzel, gerekçeli galerilerle daha büyük hikayeler oluşturun. Gerekçeli bir galeri oluşturmak, varsayılan WordPress galerileri kadar doğal hissettirir.

Kaydırıcı Galeriler

Mobil dokunma ve kaydırma desteği ile gönderi içeriğinize duyarlı ve Retinaya hazır kaydırıcı galeriler ekleyin. Yalnızca birkaç tıklamayla kaydırıcı sayfalandırmayı, madde işaretlerini veya gezinme oklarını etkinleştirin.

Öne çıkan gönderilerinizi kenar çubuğunda görüntüleyin. Farklı düzenler arasından seçim yapın: standart, büyük veya numaralandırılmış. Gönderileri kategoriye, etikete veya gönderi kimliklerine göre filtreleyebilir ve gönderi görüntülemelerine veya tarihe göre sıralayabilirsiniz.

İçindekiler

Kullanıcılarınızın ilgilendikleri gönderi bölümüne kolayca gidebilmeleri için daha uzun gönderileriniz için kolayca içindekiler tablosu ekleyin.

Numaralandırılmış Başlıklar

Yerleşik numaralı başlıklar özelliğiyle popüler liste makaleleri (listeler) oluşturun. Listeli gönderilerin (“Roma'da Görülecek En İyi 10 Şey”) daha fazla viral trafik elde etmenin en kolay yolu olduğu bilinen bir gerçektir.

sorumluluk reddi

Adobe Yazı Tipleri (eski adıyla Typekit)

Bazı demolar Adobe Fonts'u (eski adıyla Typekit) kullanır. Adobe Fonts yazı tipleri mevcut değilse, varsayılan yazı tipleri veya Google Yazı Tipleri ile değiştirilecektir. Daha fazla ayrıntı için belgelerimize bakın.

Siteye Özel Seçenekler

Demo içeriği demolarımıza mümkün olduğunca yakın görünse de, size kolaylık sağlamak için örneğin sosyal hesaplarınıza, widget'larınıza ve diğer bazılarına bağlantılar gibi manuel yapılandırma gerektiren birkaç siteye özel ayar vardır.

Resim Kredisi

Canlı önizlemede görüntülenen örnek resimler yalnızca demo amaçlıdır ve satın alma işleminize dahil değildir.

Bu görseller ya bizim tarafımızdan Shutterstock üzerinden satın alınmıştır ya da GPL & Creative Commons lisanslıdır.

Açılış sayfası

Başlangıç ​​önizlemesi, ürünümüzü tanıtmaya ve farklı demoları sergilemeye yönelik bir açılış sayfasıdır. Temaya dahil değildir.

Sayfa Hızı

Öğenin sayfasında belirtilen sayfa hızı puanı yalnızca referans amaçlıdır ve seçilen demoya, temaya ve sunucu yapılandırmasına ve içeriğin kendisine bağlıdır. Bazı tema özellikleri sayfa hızı puanlarını olumsuz etkileyebilir.

Harici Servis Sağlayıcılarla Entegrasyon

Sosyal takipçi sayısı, paylaşım sayıları, Instagram beslemeleri vb. gibi harici hizmet sağlayıcılarla iletişime dayanan birkaç özellik vardır. Bu hizmet sağlayıcılar bizim kontrolümüz dışında olduğundan, satın alma kararınız yalnızca bunlara dayalı olmamalıdır. özellikleri.

Blueprint'i kontrol ettiğiniz için teşekkürler

Her türlü soru ve görüşleriniz için e-posta adresimiz aracılığıyla bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Ve Blueprint'i geliştirmekten zevk aldığımız kadar seviyorsanız, lütfen derecelendirmeyi unutmayın.

Destek olmak

Bilet sistemimiz üzerinden destek sağlıyoruz. ThemeForest hakkında genellikle e-posta veya yorum yoluyla destek sağlamıyoruz. Bu nedenle, sorununuzun mümkün olan en kısa sürede incelenmesini istiyorsanız, lütfen codesupply.co/support adresinden bir bilet açın.

Mümkün olduğunca hızlı yanıt vermeye çalışıyoruz, genellikle 24 saat içinde, ancak tatillerde ve hafta sonları 48 saate kadar sürebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.