Bisiklet Yarışı Dublörler 3D

Bisiklet Yarışı Dublörler 3D

Author: Alfa_GamesPrice: $44

LÜTFEN SATIN ALMADAN ÖNCE DEMO OYUNU OYNAYIN

https://drive.google.com/file/d/1fcGy1A1N-9p0Bj27HEk4s7uzl4S-dQ2l/view?usp=sharing

eşinize veya çevrimiçi herhangi bir yabancıya karşı süper bisiklet dublör yarışı, bundan daha iyisi olamaz. Motosikletinizin tüm kontrolünü elinize alın, yaklaşan akrobasi veya mega rampa olasılığını kontrol edin ve nihai bisiklet sürücüsü zaferi için size ıslık çalmaya çalışarak rakiplerinize her zaman göz kulak olun. Bazı akrobasi hareketleri ekstra gayret ve bu konuda akıllı olmayı gerektirdiğinden, ultra şarj modunda olmanıza gerek yok.

Multiplayer dışında bir sürü ilginç mod, hepsini oynadığınızdan emin olun, tüm süper bisikletlerin kilidini açın, dünyanın diğer tarafında sizi bekleyen, size öğretmeye çalışan bu çılgın çılgın hızlı motorcuya karşı daha iyi bir şansa sahip olun. bir hayat dersi. İyi şanslar ve iyi eğlenceler.

Yarış motosuna hoş geldiniz: plaj atlama simülatörü oyunu bu sadece harika bir yarış motos 3d oyunudur. Bu, seviyeyi tamamlamak için verilen süre içinde bisiklet dublörlüğü yapmanız ve plajdaki ve yollardaki tüm kontrol noktalarını almanız gereken atlama bisiklet yarış oyunudur. Şimdiye kadar birçok motosiklet oyunu oynamış olabilirsiniz, ancak bu hızlı sürüş motosiklet yarış oyunu, harika grafikler ve olağanüstü 3d ortam ile sadece olağanüstü. Bu, dublörlerin hava dublörlüğü, yol dışı dublörleri, atlama dublörleri ve binicilik dublörleri gibi farklı dublörler yapmasıyla ilgilidir. Zıplayarak puan kazanın ve diğerleriyle rekabet etmek için tüm kontrol noktalarını alın. Bu yarış moto bisiklet sürme oyununda imkansız izler sizi bekliyor bu oyunda birden fazla zorluk, çılgın bisiklet stunts, yarış stunts ve daha pek çok şey bu plaj bisikleti dublör motokros yarış oyununda size uzman becerileri gösteriyor. Eski dublör bisiklet yarışı ve araba yarışı oyunlarını ilk oynayanları bırakın, imkansız dublör yapma motosiklet yarış oyunlarının tadını çıkarın ve bu aşırı motokros motosiklet maceracı oyununda usta bir bisiklet dublör yapımcısı olun. Bu imkansız plaj dublör yarışında üç farklı ortam standardı, plaj ve ulaşım modu arasından seçim yapabilirsiniz. Bu otoyol sürücüsü motokros, metroda bile herhangi bir yerde çalıştırılabilir, bir plaj atlama sürmek için internet bağlantısına ihtiyacınız yoktur, oynamak ve gerçek motosiklet yarışı gibi eğlenmek istediğiniz her yerde hızlı hızlı bir yarış moto 3d oyunudur.

Şehir süper kahraman motorlu bisiklet yarışçısı oynamak her zaman eğlencelidir, ancak gerçek moto binici bisiklet yarışçısı şampiyonu olmak ve bu şehir süper kahraman moto binici yarış oyununda tüm seviyeleri tamamlamak daha önemlidir. Süper kahraman mega dikey rampa stunts hızlı bisiklet binici sürüş oyununda oynamak için iki mod vardır, yani zaman sınırı içinde stunts modu ve serbest yarış modu. Mega dublör bisiklet sürme, gökyüzü bisikleti mücadeleleri ve zamana karşı yarışta becerilerinizde ustalaşın ve ardından diğer motosiklet sürme rakiplerine meydan okuyun.

Bisiklet Dublör Oyunları Bisiklet Yarışı Özellikler: • Bu motosiklet dikey rampa mücadelesi için en uygun çarpıcı 3d gerçekçi Grafikler. • Daha fazla eğlence için ses efektleri ve fon müziği • İnanılmaz yüksek atlamalar ve geri sektirmeler yapmak için zorlu motosiklet imkansız izler. • İmkansız parkurlara sahip gerçekçi modern şehir ortamı • İki oyun modu, dikey rampa Yarış meydan okuması ve mega rampa gösterileri zamana karşı meydan okuma • Kontrol etmek için eğim düğmelerini kullanın • Gerçek fizik gibi harika 3d ortam • 3 farklı motokros atlama modu • Sorunsuz ve kolay kontrol • Kontrol edilecek farklı haritalar • Şaşırtıcı ve etkili görsel ve ses efektleri • Gerçekçi ve harika hava koşulları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.