Bir karton kapta on atıştırmalık

Bir karton kapta on atıştırmalık

Author: FrancescoMilanese85Price: $7

Bir karton kap 3D Modelinde on atıştırmalık. 2 ayrı nesne (lütfen şeker çubuklarının aslında aynı UV YERLEŞİM HARİTASINDA TEK BİR NESNE olduğuna dikkat edin), her birinin kendi örtüşmeyen UV Düzen haritası, Malzeme ve PBR Dokuları seti vardır. Pakette sağlanan PBR malzemeleri, dokular, örtüşmeyen UV Düzen haritası ile üretime hazır 3D Model.

Dörtlü yalnızca geometriler (tris/ngon yok).

Kolayca özelleştirilebilir: Pakette sağlanan UV Düzeni haritalarını (alfa ile png olarak) kullanarak yeni Dokular oluşturabilmeniz (veya mevcut dokuları değiştirebilmeniz) için UV ambalajsız geometriler.

Pakette sağlanan her Nesne, Malzeme veya Doku benzersiz, anlamlı bir ada sahiptir.

Dokular dahil (prensipli ve Eevee uyumlu) Cycles PBR shader ile Blender 3.0'da yapıldı, ardından OBJ ve FBX'e aktarıldı; PBR, V-Ray, Unity, Unreal için ihraç edilen, Substance Painter'da yapılan malzeme ve dokular.

TANITIM GÖRÜNTÜLERİ: ilk görüntü Döngülerde Blender 3.0 için oluşturulmuştur; özellikle, bu açıklamada 11'den fazla promosyon görseli bulabilirsiniz:

  • nr. 1-2-3-4-5-6 Döngülerde işlendi (Blender 3.0)
  • nr. 7-8 tel kafes görüntüleridir;
  • nr. 9-10, UV Düzenini gösteren Blender 3.0 sahnesinden ekran görüntüleridir;
  • diğer resimler: UV düzenleri (en az bir).

Dahil edilen formatlar: FBX, OBJ; sahneler: KARIŞTIRMA (Döngüler / Eevee PBR Materyalleri ve Dokuları ile); diğer: Alfa ile png.

2 Nesne (ağlar), 2 PBR Malzemesi, UV açılmamış (pakette sağlanan örtüşmeyen UV Düzen haritası); UV haritalı Dokular.

UV Düzen haritaları ve Görüntü Dokuları çözünürlükleri: 2048×2048; Substance Painter ile yapılan PBR Dokuları.

Çokgen, YALNIZCA DÖRTLÜ (tris/ngon yok); 38158 köşe, 38136 dörtlü yüz (76272 tris).

Gerçek dünya boyutları; sahne ölçeği birimleri: Blender 3.0'da cm (yani: 0.01 ölçekli Metrik).

Tek tip ölçek nesnesi (Blender 3.0'da uygulanan ölçek).

PBR Çok Motorlu Dokular Paketi dahildir: sıkıştırılmış bir klasörde, bir dizi işleme motoru veya oyun motoru için ayarlanmış PBR Dokuları bulacaksınız!

  • Döngüler Blender için PBR gölgelendirici (Prensipli BSDF ve Eevee uyumlu: temel renk, oklüzyon + pürüzlülük + metalik + alfa (tek bir PNG dosyasında), normal);
  • 3D Studio MAX için Vray (dağıtma, yansıtma, yansıma parlaklığı, normal);
  • Unity 5 Standard Metallic (albedo + şeffaflık, metalik + pürüzsüzlük, normal);
  • Unreal Engine 4 (temel renk + alfa, oklüzyon + pürüzlülük + metalik, normal);
  • genel PBR Spec Gloss iş akışı (yayılma + opaklık, aynasal, parlaklık, normal, yükseklik)
  • genel PBR Metal Kaba iş akışı (temel renk + opaklık, pürüzlülük, metalik, normal, yükseklik); Eevee for Blender'da da kullanabilirsiniz; Böylece, Dokuları düzenleyebilir veya sadece fbx/obj dosyasını, istediğiniz Dokular seti ile birlikte 3B Modelleme yazılımınızda veya oyun motorunuzda içe aktarabilir ve oyun / üretime hazır bir varlık elde etmek için bunları birbirine bağlayabilirsiniz. !

ÖNEMLİ Pakette sağlanmayan bir HDR Ortam Doku Görüntüsü kullanılarak Blender 3.0 + Döngülerinde (veya Eevee) yapılan ana görüntüler!

Sketchfab 3D önizleme: https://sketchfab.com/3d-models/ten-snacks-in-a-cardboard-container-ec601bbe472d4f65a1b46e460e538162

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.