belirgin | Yaratıcı Çok Amaçlı ve WooCommerce Teması

belirgin | Yaratıcı Çok Amaçlı ve WooCommerce Teması
 Buy Now
Facebook Twitter Pinterest

Author: ThemeNectarPrice: $60

bizi takip edindeğişiklik günlüğübelgelerdestek almak

belirgin | Yaratıcı Çok Amaçlı ve WooCommerce Teması - 1belirgin | Yaratıcı Çok Amaçlı ve WooCommerce Teması - 2envato referansıgöze çarpan stüdyoön uç düzenleyiciözelleştirilebilir wordpress seçenekleritek tıklama demo ithalatçısıwordpress portföy temasıwordpress blog temasıyüksek performanslı wordpress temasısayfa oluşturucuadpactive görsellerpremium temawoo ticaretwoo ticarettam ekran satırlartema ayarlarıenvato referansıduyarlı wordpress temasıdaha fazla özellikbaşlık özelleştirmedaha fazla özellik

Gerçek Belirgin İncelemeler!

göze çarpan referanslar

Genişletilmiş Özellik Listesi

Ön Uç ve Arka Uç Sayfa Oluşturucu – Web sitenizi kolaylıkla oluşturun ve yönetin. Salient, popüler WPbakery Sayfa Oluşturucu eklentisinin son derece özel bir sürümünü yepyeni bir arayüz tasarımıyla içerir.

Birçok Mevcut Demo – Salient, tümü tek bir tıklamayla içe aktarılabilen ultra yüksek kaliteli demolar sağlar. İster bir fotoğrafçı, ister ajans veya ikisi arasında herhangi bir şey olun, Salient çevrimiçi varlığınızı yeni bir düzeye taşıyacak.

Birinci Sınıf, Ödüllü Tasarım – Salient'te bulunan her öğe ve düzen, mümkün olan en yüksek ayrıntı düzeyini sağlamak için titizlikle planlanır ve tasarlanır.

Ömür Boyu Güncellemeler, Kanıtlanmış Performans Kaydı – Salient, 6 yılı aşkın süredir sürekli olarak özellik dolu güncellemeler sunuyor. Tek bir lisansa sahip olmak, ömür boyu ücretsiz güncellemelere erişmenizi sağlar.

Şekil Bölücüler – Özel şekil bölücülerimizle tasarımınızı bir sonraki seviyeye taşıyın. Boyutlandırmayı, konumu, rengi ve çok daha fazlasını kolayca kontrol edin.

Basamaklı Görüntüler – Hedef kitlenizi başka bir Belirgin özel özellikle etkileyin. Basamaklı görüntüler öğemizi kullanarak görüntüleri kolaylıkla üst üste getirin ve hatta isteğe bağlı olarak kaydırma sırasında paralaks yapmalarına izin verin!

Sayfa Geçişleri – Güzel ve akıcı bir kullanıcı deneyimi için birden fazla sayfa geçişi arasından seçim yapın veya isterseniz hepsini birlikte kapatın.

4 Simge Paketi – Salient, tüm ThemeForest'ta bulunan en eksiksiz simge setlerinden birine sahiptir. Mevcut aileler şunları içerir: Iconminds (59 $ değerinde) , FontAwesome, Steadysets ve Linea.

Çok Katmanlı Fare Tabanlı Paralaks – Kullanıcıların fare hareketiyle canlandırılan şaşırtıcı bir paralaks sahnesi yaratarak kullanıcılarınızı şaşırtın. İpeksi pürüzsüz performans ve cihazın eğilmesine dayalı olarak mobil cihazlarda da çalışır.

Duvarcılık Resim Galerileri – Kolaylıkla güzel galeriler oluşturun! Portföy öğeleri için mevcut tüm stillerin keyfini çıkarın, ancak sürükle ve bırak düzeni ve kolay toplu yükleme ile.

Dahili Megamenu – Eklentilere güvenmenize gerek yok. Sütunlarınızı seçin ve megamenünüzü tam genişlikte veya site kapsayıcısında kutulu olarak görüntüleyin.

Tam Ekran Satırları – Sayfa oluşturucu satırlarınızı tek bir tıklamayla heyecan verici bir hikayeye dönüştüren olağanüstü güçlü ve özel bir özellik. Mobilde de çalışan yüksek performanslı geçişler ile satırlarınız arasında animasyon.

Tuval Dışı Menüsü – Salient, masaüstü/mobil ekranlarda kullanılabilen 4 farklı stille güçlü bir tuval dışı menü seçeneği sunar

Yüksek Performanslı Animasyonlar – Eski dalgalı animasyonlara veda edin. Tema animasyonlarının görüntülendiği kare hızına dikkat edin; kullanıcılarınız performans optimizasyonu için harcanan zamanı takdir edeceklerdir. İpeksi pürüzsüz.

Özel Kaydırıcılar – Yalnızca Salient için özel olarak tasarlanmış/oluşturulmuş birden fazla kaydırıcıya erişin. Pürüzsüz paralaks kaydırma, görüntü/video arka planları ve her bir slaytınızın başlık gezinme rengini açıktan koyuya değiştirmesi gibi harika işlevsellik gibi özel özelliklerin keyfini çıkaracaksınız.

Gelişmiş Tipografi – Şu anda satır yüksekliği, harf aralığı, yazı tipi ağırlığı, yazı tipi stili, yazı tipi boyutu ve metin dönüştürme gibi hassas seçeneklerle 800'den fazla yazı tipi ailesi sunuyor. Canlı yazı tipi önizlemeleri, seçenekler panelinde de mevcuttur.

Çoklu Blog Stilleri – Salient, aralarından seçim yapabileceğiniz tonlarca blog düzeni sunar. Aşağıda görülen stillerin her biri ayrıca tam genişlikte veya bir kenar çubuğu ile görüntülenebilir.

 • Oto Duvarcılık
 • Malzeme Duvarcılık
 • Duvarcılık Geliştirilmiş
 • Duvarcılık Metrosu
 • Sola Hizalanmış Resim Listesi
 • Asgari Liste
 • Klasik Liste

Çoklu Tek Gönderi Düzeni – Web siteniz için en uygun olan mevcut üç tek gönderi başlığından birini seçin.

 • Klasik
 • Tam ekran
 • En az

Gerçekten Özelleştirilebilir Portföy – Salient, her biri için 7 proje stili ve sınırsız düzen sunar. Duvar düzenlerinde ince ayar, proje ızgara aralığı, renklendirme, proje ızgarasında özel içerik ve çok daha fazlası! Aşağıdaki stillere ve çeşitli düzenlere bir göz atın!

 • Modern Duvarcılık
 • Paralaks
 • Portföy Kaydırıcısı
 • Yakınlaştırma ile Meta Bindirme
 • Klasik
 • üst üste bindirilmiş meta
 • Özel İçerik Izgarası
 • Alttan Meta

Blog ve Portföy için Sonsuz Kaydırma seçeneği – Birçok sayfalandırma seçeneği arasında, sonsuz kaydırma, sorunsuz bir tarama deneyimi için aşağı kaydırırken kullanıcılarınızın sonraki öğe sayfasını yüklemesine olanak tanır.

Grafiksel Olarak Sezgisel Kısa Kod Oluşturucu – Güçlü bir görsel sayfa oluşturucu dahil edilmiş olsa da, bazen kısa kodlar yine de kullanışlı olabilir. Salient'te bulunan kısa kod oluşturucu, tüm öğeler için güçlü seçeneklerle kullanımı kolay bir arayüz sunar ve hem görsel hem de metin sekmelerinde kullanılabilir!

AJAX Arama – İsteğe bağlı olarak, kullanıcılarınıza yazarken arama terimleri için en iyi arama sonuçlarından yararlı bir seçim sunun

Kapsamlı Tema Seçenekleri – Salient, size sezgisel bir şekilde yüzlerce seçenek sunan olağanüstü organize/tasarlanmış bir seçenekler paneline sahiptir. Şu anda içinde 17 farklı seçenek paneli ve alt kategori bulunmaktadır.

 • Destek Bilet Sistemi
 • Kapsamlı Yazılı Kullanım Kılavuzu

Sınırsız Renk Seçenekleri – Sınırsız seçeneklerle web siteniz için kolayca renk şemaları oluşturun. Oh, renk gradyanlarının tonlarca öğemiz için de desteklendiğinden bahsetmiş miydik?

Güçlü Işık Kutuları – fantezi Kutu3 ve Magnific, aralarından seçim yapabileceğiniz mevcuttur. Video ışık kutusu, resim galerileri ve kaydırıcılar gibi Salient'teki özel öğelerin tümü bunlarla entegre edilmiştir.

Geçerli HTML5 – Çünkü iç kısımlar, kullanıcının gördüğü kadar önemlidir.

Kapsamlı WooCommerce Desteği – Birden fazla ürün stili ve tek ürün düzeni mevcut, AJAX alışveriş sepeti, Tek sayfa ürün yakınlaştırma galerisi, tek ürün sayfalarında sayfa oluşturucu ve daha fazlası!

Özel HTML5 Parçacık Sistemi – Kolaylıkla etkileşimli bir parçacık tasarımı oluşturmak için görüntüleri yükleyin. Yalnızca Salient'te mevcuttur, burada bir demo görüntüleyin!

Kutulu ve Geniş düzenler – Salient, web sitenizi varsayılan geniş ekrandan kutulu kapsayıcının arkasında görüntülenecek bir arka plan görüntüsü/rengini ayarlayabileceğiniz kutulu bir kuruluma değiştirebilen global bir ayar sunar.

Sıralanabilir Portföy – Portföy örnekleriniz için, projeleri gecikmeden sıralayacak, oluşturduğunuz kategorilerden filtreler ayarlayın.

Yerleşik “aşk” sistemi – Web sitenizde en çok hangi projelerin/yayınların sevildiğini izlemenin bir yolunu sağlar. Opsiyonel olarak kullanılabilir.

Belirgin Sosyal Paylaşım Eklentisi – Özel eklentimiz, mevcut sayfayı çeşitli sosyal hizmetlerle şık bir şekilde paylaşmanıza olanak tanır.

Alt Bilgi Sütunu Seçenekleri – Kullanılabilir sütunu seçerek alt bilgi widget alanınızı kontrol edin (2-4 sütun arasında sunulan düzenler)

SEO Optimize Edildi – Salient'i kodlarken özen gösterildi ve arama motorları bunu takdir edecek.

Çeviriye Hazır – Salient, .po/.mo dosyalarını içerir ve istediğiniz dile çevrilmeye hazırdır.

Ve daha fazlası! – Büyüyen demo listesine göz atın!

Değişiklik Günlüğü ve Güncelleme Geçmişi

Mevcut sürüm 14.0.4: 1 Şubat 2022'de yayınlandı.

Değişiklik günlüğünü görüntülemek için buraya tıklayın

Kredi

Canlı önizlemede görüntülenen örnek resimler yalnızca demo amaçlıdır ve satın alma işleminize dahil değildir. Bu görüntüler nezaketen:

Pedro Conti, Julian Burford, Ellen Su, Mark Sebastian, Christopher Schoenbohm, Dave Fayram, Dean Oakley, Breno Bitencourt, Carianoff, Aurimas, Matt Scribner ve Daniele Zedda

Font Fabric & Dario Ferrando'ya Linea Icon seti için ayrıca teşekkürler!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.