Asya Japon Gerçekçi Geleneksel Yapı

Asya Japon Gerçekçi Geleneksel Yapı

Author: sherazahmad94Price: $88

Asya Japon Gerçekçi Geleneksel Yapı

ÖNEMLİ NOT

KULLANMADAN ÖNCE HERKES İLETİŞİME GEÇEBİLİR VE BU MODEL HAKKINDA BAZI ERİŞİM DOSYALARINI ÜCRETSİZ OLARAK ALABİLİR VE MEMNUNİYET İÇİN KULLANMAK ÜZERE İTHALAT EDECEKTİR. Tapınak veya konut olarak da kullanılabilen son derece ayrıntılı Çin/Japon İmparatorluk Evi. Tüm işlemeler, çalışma sonrası içermez ve yerel dosya formatı sahnesiyle elde edilen nihai işleme kalitesini sunar.

Model, blender 3.0 ve 3ds max 2021'de biçimlendirilmiştir….model dokusu özündedir 3d ressam 7.3 2021 kullanılmıştır

Özellikler:

Dosya zemini içerir. Yüksek detaylı modeller, yüksek çözünürlüklü dokular. Model gerçek dünya ölçeğine göre doğru ölçeklendirilmiş, birim santimetre cinsindendir.

Tüm dokular ve malzemeler her formatta dahil edilmiştir ve haritalanmıştır Kolay seçim ve nesneler için gruplandırılmış maksimum modeller, sahne yönetimi kolaylığı için mantıksal olarak adlandırılmıştır.

Gerçek dünya ölçeğiSahne birimleri: Santimetre, Görüntüleme birimleri: SantimetreAğ, temizliği alt bölümlere ayırır ve şekli buna göre tutar Nesneler, malzemeler, dokular için benzersiz ve anlamlı adlar Katmanlar ve gruplarla temizlenmiş ve optimize edilmiş sahne Menşe merkezli modelTam UV haritalıGerekli tüm haritalarla tamamen dokulu

Dosya formatları:

,Karıştırma dosyası

Fbx

OBJ

Dae

Stl

Normal harita mevcut

Metalik haritaSpeküler

haritaDeplasman

haritaPürüzlülük

mapHeight ve dağınık*harita mevcut

Her model uygun yazılım ile kontrol edilmiştir.

Mevcut Doku Formatları

:4K Pbr Dokular

Köşeler: 196214

Çokgenler: 184428

NOT

Tüm dosyalar sürekli olarak güncellenir, bu nedenle onları bir kez aldığınızda, görünen tüm iyileştirmelere ve güncellemelere erişebilirsiniz ve iki kat değer elde edeceğinizi garanti eder.

ihtiyaçlara yönelik herhangi bir destek veya yardım varsa, o zaman düşünülebilir ve destek alınabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.