Aşırı Suluboya Photoshop Aksiyonu

Aşırı Suluboya Photoshop Aksiyonu

Author: Mohorram1442Price: $6

Bu Extreme Watercolor Photoshop Action, fotoğrafçılar ve tasarımcılar için mükemmeldir. Görüntüleri zenginleştirir ve daha güzel ekler. Benzersiz ve harika görünümler elde etmek için resimlerinizi çarpıcı hale getirmenize yardımcı olacaktır.

Bu eylem Photoshop CC2020 İngilizce Sürümü üzerinde test edilmiştir ve çalışmaktadır. Yazılım destekli sürüm: CS5, CS5.5, CS6, CC, CC2014, CC2015, CC2015.5, CC2016, CC2017, CC2018, CC2019, CC2020+ İngilizce Sürüm.

En önemli talimat:

(1) Önce Photoshop'ta bir görüntü açın. En iyi sonuçlar için fotoğrafınızın etrafındaki alanı genişletin. Arka Plan resminizi seçin ve araçlar çubuğundan kırpma aracını alın, ardından her tarafı genişletin. Şimdi resminizi yeniden boyutlandırmanız gerekiyor. Resmi yeniden boyutlandırmak için kırpma araçlarını seçin ve üst menü çubuğuna gidin, G x Y x Reso üç boş kutu görürsünüz. W 3000px, H 2000px, Çözünürlük 72 yazın. Ardından enter düğmesine basın.

(2) Fotoğrafınızı açın Yeni bir katman oluşturun ve ardından “paint” adını değiştirin (küçük harfle). Ardından bir fırça seçin ve resminizi boyayın. “Boya” katmanı gözünü kapatın ve “boya” katmanı seçimini koruyun Ardından action play butonuna tıklayın.

Dosya İçeriği:

– ATN Dosyaları şunları içerir (Photoshop Eylem Dosyası)

– Fırça Dosyası

– Yardım Dosyası

– PDF Yardım Dosyası

– Yardım dosyasındaki video eğitimi bağlantısı

– Maskeleme seçeneği

– Her fotoğraf üzerinde çalışın.

– Yüksek kaliteli sonuç.

– Kolay Özelleştirilebilir

– Katmanları düzenleyin

– Kolay kurulum

– Kullanici rehberi

– Kullanımı kolay

– Photoshop becerisine gerek yok

– 24 saat destek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.