Apple AirPods MAX tüm renkler

Apple AirPods MAX tüm renkler

Author: madMIX_XPrice: $49

Apple AirPods MAX'ın tüm renklerinin gerçekçi (kopya) 3d modeli.

Bu set: 3D eleman v2.2 Verilen modelin kullanımı kolaydır – 1 dosya obj standardı – 1 dosya 3ds Max 2013 vray malzemesi – 1 dosya 3ds Max 2013 korona malzemesi – 1 dosya 3Ds – 5 dosya e3d tam malzeme seti – 5 dosya Cinema 4d standardı – 5 dosya blender döngüsü.

Bu nasıl kullanılır?

1. CC 2014 (veya üzeri) etkisinden sonra keşif yapın ve yeni bir kompozisyon oluşturun (kullanmak için Element3D v2.2'ye ihtiyacınız var) 2. Yeni bir katı katman oluşturun ve öğelerin etkisini ekleyin. (Efekt / Video Yardımcı Pilot / Öğe)

3. Kurulum Konumunu seçin 4. Element3D Kurulum konumu içindeki içe aktarmaya tıklayın 5. Modele göre my .e3d'yi seçin ve aç düğmesine tıklayın.

Modeli göremiyorsanız model ismine sağ tıklayıp model değiştir seçeneğine basmayı unutmayınız.

Geometri topolojisi:

– 3B modelin formları ve oranları – Modelin geometrisi çok düzgün bir şekilde oluşturulmuştur – çok kenarlı çokgenler yoktur – yakın çekimler için yeterince ayrıntılı – turbosmooth değiştirici için optimize edilmiş model – Daraltılmamış turbosmooth değiştirilmiş – İstenilen ayrıntı düzeyini elde etmek için parametreli yumuşak değiştirici

Malzemeler ve Dokular:

– 3ds max dosyaları Vray-Shaders dahil – 3ds max dosyaları Corona-Shaders dahil – dosya e3d tam malzeme seti – tüm doku yolları temizlendi

Sahne organizasyonu:

– tüm nesnelere ve malzemelere – gerçek dünya boyutu (sistem birimleri – mm) – modelin uzaydaki konumunun koordinatları (x0, y0, z0) – yabancı veya gizli nesneler içermez (ışıklar, kameralar, şekiller vb.)

Size mükemmel renderlar!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.