ALD – WooCommerce için Aliexpress Dropshipping ve Yerine Getirme

ALD – WooCommerce için Aliexpress Dropshipping ve Yerine Getirme
 Buy Now
  

Author: villathemePrice: $20

WooCommerce için Aliexpress Dropshipping ile çevrimiçi bir iş kurmak ister misiniz?

WooCommerce için Aliexpress Dropshipping, büyük olasılıkla tarayıcılarda sıkça aranan bir anahtar kelimedir. Çevrimiçi bir işte yeniyseniz, WooCommerce için Aliexpress dropshipping sizin için en iyi seçenektir çünkü düşük maliyetle, düşük riskle, cazip gelirlerle ve AliExpress.com'dan geniş bir ürün yelpazesiyle çevrimiçi bir iş kurmanıza olanak tanır. .

WooCommerce için Aliexpress Dropshipping hakkında en yaygın sorular şunlardır:

 • Ürünleri WooCommerce'e aktarmak için Aliexpress Dropshipping'i nasıl kullanırım?
 • Bu ürünler özelleştirilebilir mi?
 • Karınızı en üst düzeye çıkarmak için Aliexpress ürünlerinizin fiyatını ve miktarını nasıl yönetirsiniz?
 • Aliexpress'in siparişlerini manuel olarak yerine getirmem gerekiyor mu?
 • Aliexpress'ten siparişleri manuel olarak göndermem gerekir mi?

Tüm bu endişeler, gözden kaçırmamanız gereken en iyi seçenek olan WooCommerce için Aliexpress Dropshipping ve ALD – WooCommerce için Aliexpress Dropshipping ve Gerçekleştirme ile giderilebilir.

ALD – WooCommerce için Aliexpress Dropshipping ve Yerine Getirme, mağaza sahiplerinin ürünleri aliexpress.com'dan kendi WooCommerce mağazalarına aktarmalarını sağlayan bir eklentidir. Bu, mağaza sahiplerinin çok çeşitli Aliexpress ürünleriyle WooCommerce için kendi Aliexpress dropshipping'lerini kolayca işlemelerine ve çalıştırmalarına ve çevrimiçi işlerinden daha fazla para kazanmalarına olanak tanır.

* ÖNEMLİ NOT: AliExpress'ten Alınan Ham Bilgilerin Doğruluğu İle İlgili.

Eklentimiz tarafından sağlanan AliExpress ve AliExpress API'sinden içe aktarılan ham bilgiler hakkında hiçbir garanti vermiyoruz ve doğru, eksiksiz veya güncel değilse veya başka bir şekilde özel ihtiyaçlarınızı karşılamıyorsa sorumlu tutulmayacağız. Ham bilgi ve malzeme ile ilgili tüm riskler hariç tutulamaz ve bizim sorumluluğumuz olmayacaktır.

Eklenti aracılığıyla sağlanan bilgilerin, ürün açıklamaları, promosyonlar, teklifler, fiyatlandırma, nakliye ücreti, bulunabilirlik ve teslimat süreleri gibi AliExpress ve AliExpress API'sinden gelen yazım hataları, yanlışlıklar veya eksiklikler içerdiği durumlar olabilir. Resmi yasaların gerektirdiği dışında, bu tür materyalleri düzeltme, güncelleme, değiştirme veya netleştirme taahhüdünde bulunmayız. AliExpress ve AliExpress API aracılığıyla sağlanan ve AliExpress'teki tüm bilgilerin düzenlendiği veya güncellendiği şeklinde yorumlanması gereken belirli bir güncelleme veya yenileme tarihi yoktur.

Aliexpress ve WooCommerce mağazasını bağlayın

Bu 2 platformu WooCommerce ve Aliexpress'i aşağıdaki 2 yöntemden biriyle bağlayabilirsiniz:

 • Gizli anahtar
 • WooCommerce REST API'si

WooCommerce için Aliexpress Dropshipping kullanarak ürünleri içe aktarın

Bu eklenti, ürünleri Aliexpess'ten WooCommerce mağazanıza aktarmanıza olanak tanır:

 • Tek ürünleri içe aktar: Eklenti, tek ürünleri içe aktarmanıza izin verir.
 • Kategoriyi içe aktar: Eklenti, kategorileri de içe aktarmanıza izin verir.

WooCommerce için Aliexpress Dropshipping'de Aliexpress ürünlerini yönetin

Ürünler ve fiyat için global kurallar ayarlayabilir, ayrıca İthalat Listesindeki Aliexpress ürünlerini yönetebilir ve WooCommerce mağazasına aktarmadan önce İthalat bölümlerinde hızlı bir şekilde gözlemleyebilirsiniz. Ek olarak, Aliexpress ürünlerini diğer WooCommerce ürünleriyle aynı şekilde özelleştirebilirsiniz.

+ Genel kuralları ayarlayın:

a. Ürünler için genel kurallar: Bu kurallar, aşağıdakiler dahil olmak üzere WooCommerce mağazanıza taşınmadan önce İçe Aktarma listesi bölümünde uygulanacaktır:

 • Ürün Durumu: WooCommerce web sitenizde ithal edilen ürünlerin durumunu seçin. Özellikle ürün durumu otomatik olarak ayarlanabilir: Yayınla, Beklemede veya Taslak.
 • Genel öznitelikleri kullan : Varsayılan olarak, içe aktarılan ürünlerin tüm öznitelikleri özel özniteliklerdir. Temel olarak, bu seçeneği etkinleştirmek, bu öznitelikleri otomatik olarak global özniteliklere aktarmamızı sağlar.
 • Gönderi seçeneğini göster: Gönderi seçeneğini İçe Aktar listesinde görüntülemek için bu seçeneği etkinleştirin. Özellikle bu özellik, mevcut gönderim yöntemlerinin gönderim bedelinin gösterilmesine yardımcı olacaktır. Elbette, nakliye maliyetlerini hesapladıktan sonra ürün maliyetlerini tahmin etmeniz kolay olacaktır.
 • Fiyat kurallarından sonra kargo ücreti ekle: Fiyat kuralları uygulandıktan sonra kargo ücreti orijinal ürünün fiyatına eklenecektir.
 • Basit bir ürün olarak içe aktar: Bir ürünün yalnızca bir varyasyonu varsa veya içe aktarmak için bir varyasyon seçerseniz, o ürün basit bir ürün olarak içe aktarılır. Ancak, varyasyon SKU'su ve özellikleri kullanılmayacaktır.
 • Katalog görünürlüğü: Bu ayar, ürünlerin hangi mağaza sayfalarında listeleneceğini belirler. Özellikle şunlar olabilir: Alışveriş ve arama sonuçları; Yalnızca alışveriş yapın; Yalnızca arama sonuçları; Gizlenmiş
 • Ürün açıklaması: Ürün açıklamasını ve/veya ürün özelliklerini görüntülemek veya içe aktarılan üründe bu bilgiyi göstermemek için seçin. Ayrıntılarda, seçim şunlar olabilir: Yok; Ürün özellikleri; Ürün Açıklaması; Ürün özellikleri ve Ürün açıklaması
 • Açıklama resimlerini indir: Varsa, ürün açıklamasındaki resimlerin içe aktarılmasına izin vermek için bu seçeneği etkinleştirin.
 • Varsayılan ürün resimlerini seç: Etkinleştir, ürün resmi olarak İlk resim seçilecek ve ürün içe aktarma listesine eklenirken galerideki diğer resimler (ürün açıklamasındaki resimler hariç) seçilecek .
 • Arka plan işlemini devre dışı bırak: Ürünleri içe aktarırken, resimlerinin arka planda indirilmesine izin vermek yerine, doğrudan ana ürün resmi indirilecek, galeri ve varyasyon resimleri (varsa) Başarısız resimler sayfalarına eklenecek, böylece indirmek için oraya gidebilirsiniz onları manuel olarak.
 • Varsayılan kategoriler: Kategori başlıklarını doldurun, böylece ithal edilen ürünler bu kategorilere eklenecektir.
 • Varsayılan ürün etiketleri: Etiket başlıklarını doldurun, böylece içe aktarılan ürünler bu etiketlere eklenecektir.
 • Ürün varyasyonları ürün sayfasında görünür: İthal edilen ürünlerin varyasyonlarını ürün sayfasında görünür kılmak için etkinleştirin.
 • Stoku yönet: Stoku yönetmeyi ve ürün envanterini içe aktarmayı etkinleştirin. Ancak bu seçeneği devre dışı bırakırsanız, ürün stok durumu “ Stokta ” olarak ayarlanır ve ürün envanteri içe aktarılmaz.
 • Yalnızca Çin'den gelen gemiyle ürün varyasyonunu içe aktarmak için Enable'dan ithal edilen gemiyi yoksay .
 • Bul ve Değiştir: Ürün başlığında ve açıklamasında dizeleri arayabilir ve bulunan dizeleri ilgili değerlerle değiştirebilirsiniz.

B. Ürün fiyatı için genel kurallar: Bu kurallar, WooCommerce mağazanıza geçmeden önce İçe Aktarma listesi bölümünde geçerli olacaktır.

 • Döviz kuru: Bu seçenek, ABD Dolarını herhangi bir miktarda mağaza para biriminize dönüştürmenize olanak tanır. Ek olarak, döviz kurunu eklemenin 2 yolu vardır: Güncelleme kurunu tıklayın veya döviz kurunu manuel olarak ekleyin. Bir diğer önemli nokta, bu alan değeri 1 olarak ayarlarsa, para biriminde bir değişiklik olmadığı anlamına gelir (varsayılan olarak $USD).
 • Döviz kuru API'si: Google Finans, Yahoo finans, Cuex, TransferWise gibi mevcut API döviz kuru kaynaklarından birini seçebilirsiniz.
 • Döviz kuru ondalıkları: Döviz kurunu API ile güncellerken döviz kurunun yuvarlanması için ondalık basamak sayısı.
 • Oranı otomatik olarak güncelle: Döviz kurunu bir program olarak, özellikle gün, saat, dakika ve saniye olarak doğru bir şekilde otomatik olarak güncellemek için bu seçeneği etkinleştirin.
 • Çoklu miktar aralıkları için ürün fiyat kuralı ayarlayın. Özellikle, bir eylem türü ile sırasıyla bir miktar aralığı belirleyebilirsiniz.
 • Kurulum fiyat formatı: ürün fiyatı için kurallar daha çekici. Böylece satışta fiyatlandırma psikolojisinde ilerlemeler elde edin.

C. Tüm özellik terimlerini özelleştirin: Ürün özelliğinin tüm varyasyonlarını Ürün Niteliği sekmesinde görüntüleyin, böylece mevcut varyasyon terimlerini istediğiniz herhangi biriyle düzenleyebilir veya değiştirebilirsiniz.

D. Aliexpress mağazası değiştiğinde fiyatı ve miktarı manuel olarak güncelleyin: Ürün fiyatını, miktarını güncelleme ve e-posta bildirimi gönderme seçenekleri sunun.

e. Ürün geçersiz kılma: Geçersiz kılınan ürünler için kurallar belirleyin.

+ İthalat Listesindeki Aliexpress ürünlerini yönetin: WooCommerce ürünlerine içe aktarmadan önce tüm bireysel ürünler için özelleştirmeler yapılmasına izin verir.

 • Ürün: Aliexpress ürün bilgilerini özelleştirin.
 1. Ürün Adı: Ürünün adı. SKU: Ürün SKU'su veya Aliexpress ürününün kimliği
 2. Ürün durumu: Herkese Açık, Beklemede veya Taslak gibi WooCommerce mağazasındaki Aliexpress ürün durumu.
 3. Katalog görünürlüğü: Mağaza ve arama sonuçları gibi ürün görünürlüğü türünü seçin; Yalnızca alışveriş yapın; Yalnızca arama sonucu.
 4. Kategoriler: Aliexpress ürününün ait olduğu kategorileri seçin.
 5. Etiketler: WooCommerce mağazasındaki Aliexpress ürünü için etiket.
 • Açıklama: Aliexpress ürün açıklamalarını özelleştirin.
 • Özellikler: Aliexpress ürün özelliklerini özelleştirin. Kısaca, bu sekmede her ürün için nitelik şartlarını düzenleyebilirsiniz, sadece Düzenle düğmesine tıklayın ve şartları değiştirin. Artık ihtiyacınız yoksa bir özelliği silebilirsiniz.
 • Varyasyonlar: Aliexpress ürün varyasyonlarını özelleştirin.
 1. Ürünlerin varyasyon sayısı: İçe aktarmak için bir veya birkaçını, ayrıca tüm varyasyonları seçebilirsiniz.
 2. Ürün varyasyonu resimleri: İçe aktarılacak tüm ürün varyasyonu resimlerini veya bir kısmını seçebilirsiniz.
 3. SKU: Varyasyon ürünlerinin SKU'su düzenlenebilir.
 4. Ürün varyasyonları için, tüm ithal edilen ürünlerin tüm nitelikleri için Dropship & Fulfill > Ürün Niteliği sekmesinde veya her bir ürün için İthalat Listesi > Nitelikler'de varyasyon terimlerini düzenleyebilirsiniz.
 5. Nakliye ücreti: Mevcut nakliye yöntemlerinin nakliye maliyetini görüntüleyin. Özellikle, bu nakliye maliyeti alanını görüntülemek için Ürün sekmesinde Gönderiyi göster seçeneğini etkinleştirin.
 6. Maliyet: Ürünün orijinal fiyatını Aliexpress'de görüntüleyin.
 7. ekran y WooCommerce mağazasında Aliexpress ürününün satış fiyatı ve Normal fiyatı. Bu fiyatlar, Ürün fiyatı sekmesindeki kurallar uygulandıktan sonra hesaplanır.
 8. Envanter: Stoktaki varyasyon sayısını görüntüleyin.
 9. Ürünü varyasyonlara göre bölme: Bir özellikte bulunan çeşitli varyasyonlarla sırasıyla tek ürünlere bölebilir veya bölmek için belirli bir varyasyon atayabilirsiniz.
 • Galeri: Medya kitaplığını içe aktarmak için görüntüleri gözlemleyin ve seçin.
 • Toplu işlem: Bu, bir dizi seçili ürünle etkileşime izin verir. Sadece toplu işlem uygulanan ürünleri seçin, toplu işlem özelliği aşağıdaki ayarı da içerecek şekilde görünecektir: Kategoriler; Etiketler; Durum: Genel; Bekliyor; Taslak; Görünürlük: Alışveriş ve arama sonuçları; Yalnızca alışveriş yapın; Yalnızca arama sonuçları; Gizlenmiş; Seçileni içe aktar; Seçileni kaldır.

+ İthalattaki Aliexpress ürünlerini yönetin: WooCommerce ürününde ithal edilen Aliexpress ürünlerini hızlı bir şekilde gözlemlemenizi, ayrıca ürün geçersiz kılma ve ürünleri güncellemenizi sağlar.

 • Ürün başlığı, SKU, Maliyet, WooCommerce fiyatı, Ürünleri güncellerken fiyatı hesaplamak için Nakliye bilgileri, WC ürün durumu dahil olmak üzere WooCommerce ürününde ithal edilen Aliexpress ürünlerini hızlı bir şekilde gözlemleyin;
 • Ürünleri geçersiz kılma: İlk ürün için alternatif bir ürünü geçersiz kılın. Ayrıntılı olarak, geçersiz kılınan ürünler için kurallar belirlemek için Ürün Geçersiz Kılma sekmesine gidebilirsiniz.
 • Ürünleri güncelle: Bu seçenek, Aliexpress'deki ürün durumlarını takip etmeye devam etmenize yardımcı olan ürün fiyatını ve miktarını güncellemenizi sağlar.

WooCommerce için Aliexpress dropshipping'de Aliexpress Siparişlerini Yönetin

Aliexpress siparişlerini hızlı bir şekilde kontrol etmek ve yerine getirmek için Ali Siparişleri bölümüne gidebilirsiniz. Ayrıca, siparişleri düzenlemek ve yerine getirmek için WooCommerce'de sipariş yöneticisine gidebilirsiniz.

 • Aliexpress Siparişleri : Eklentideki bu bölüm, Aliexpress siparişlerini hızlı bir şekilde gözlemlemenizi ve yerine getirmenizi sağlar.
 • WooCommerce'de sipariş yöneticisi: Diğer WooCommerce siparişleriyle aynı şekilde Aliexpress siparişini yönetin, ayrıca Aliexpress siparişlerini yerine getirebilirsiniz.
 • Aliexpress sipariş kimliğini ve takip numarasını güncelleyin: Aliexpress sipariş kimliğini ve takip numarasını Aliexpress'den WooCommerce'e manuel olarak senkronize etme seçeneği vardır.

WooCommerce için Aliexpress dropshipping siparişlerini yerine getirin

+ Gönderme seçenekleri : WooCommerce için Aliexpress Dropshipping'deki bu ayarlar, AliExpress'te siparişleri otomatik olarak yerine getirmek için küresel kurallar oluşturmanıza olanak tanır.

 • Aliexpress API : Ali siparişlerini API aracılığıyla yerine getirmek için Erişim Simgesi alın. Güncelleme sekmesinde eklentinin geçerli bir güncelleme anahtarını girdiğinizde erişim belirteci görünecektir.
 • Taşıyıcı şirket: WooCommerce mağazanızda aliexpress.com'dan ithal edilen tüm ürünler için varsayılan bir taşıyıcı şirket seçin.
 • Varsayılan telefon numarası: Bir siparişin telefon numarası yoksa, Aliexpress siparişi yerine getirilirken bu numara yer alacaktır.
 • AliExpress Sipariş Notu: Bu not, bir sipariş yerine getirildiğinde AliExpress siparişine eklenecektir.
 • Eylemi göster: Gerçekleştirilen bir eylemi göstermek için sipariş durumu. Özellikle şu durumları ayarlayabilirsiniz: Ödeme bekleniyor, Beklemede, Tamamlandı, İptal edildi, Geri ödeme yapıldı, Başarısız.
 • Sipariş durumunu değiştir: Bir siparişin sipariş kimliği ve takip numarası başarıyla senkronize edildikten sonra sipariş durumunu otomatik olarak değiştirin.

+ WooCommerce için Aliexpress Dropshipping'de siparişleri yerine getirme : Ali Siparişleri bölümünde eklentinin uzantısını veya AliExpress API'sini kullanarak siparişleri göndermenin 2 yolu vardır.

AliExpress API'sine göre sipariş verin: Aliexpress siparişlerini API'ye göre yerine getirmek için aşağıdaki adımları izleyin

1 : Güncelleme sekmesine gidin.

2 : Otomatik güncelleme anahtarınızı ekleyin, Anahtarı al butonuna tıklayabilirsiniz. Ayrıca, otomatik güncelleme anahtarını almak için bu kılavuzu takip edebilirsiniz.

3 : Kaydet ve Kontrol Et tuşu.

4 : Tamamla sekmesine gidin.

5 : “Erişim Simgesini Al” düğmesine tıklayın. Not: Yalnızca mevcut erişim belirtecinizin süresi dolmuş veya geçersizse yeni bir erişim belirteci alın.

Ardından, siparişleri Aliexpress API'si ile göndermek için Ali Siparişleri bölümüne gidin.

Uzantı ile Sipariş: Aliexpress Dropshipping for WooCommerce uzantısıyla Aliexpress'i yerine getirmek için bu adımları izleyin

1: Sitenizin eklentinin uzantısına bağlı olduğundan emin olun. Ayrıntılı olarak, eklenti uzantısının nasıl bağlanacağı ile ilgili bu bağlantıyı takip edebilirsiniz: Gizli anahtar veya WooCommerce Rest API ile.

2: Ali Siparişler bölümünde Uzantı ile Sipariş Et düğmesine tıklayın. Benzer şekilde, bir siparişi bu şekilde yerine getirmek için WooCommerce'de Sipariş yöneticisine gidebilirsiniz.

+ WooCommerce Sipariş yöneticisinde siparişleri yerine getir: Benzer şekilde, Aliexpress siparişlerini yerine getirmek için WooCommerce/Siparişler'e gidebilirsiniz.

WooCommerce için Aliexpress Dropshipping'de ürün güncellemesi

 • Ürün güncelleme seçenekleri: Ürün güncelleme sekmesindeki ayarları etkinleştirin, ürün fiyatı ve miktarındaki değişiklikleri güncellemenizi sağlar. Ek olarak, eklenti, değişiklik hakkında bildirim e-postaları göndermeyi destekler. Ayrıca İçe Aktarma Listesi ve İçe Aktarma bölümünde güncellemeleri manuel olarak yapabilirsiniz.
 • Güncelleme değişiklik günlüğünü kontrol edin : Fiyat ve miktar değişiklik günlüğünü kontrol etmenin 3 yolu vardır: Bildirim e-postaları ile, İçe Aktarılanlar bölümünde veya Günlükler bölümünde.

WooCommerce için Aliexpress Dropshipping'de bölünmüş ürünler

Bu özellik, değişken bir ürünün varyasyonlarını tek ürünlere ayırmaya izin verir. Özellikle, bir özellikte bulunan çeşitli varyasyonlarla sırasıyla tek ürünlere ayırabilir veya belirli bir varyasyonu bölmeye atayabilirsiniz.

PREMIUM VE ÜCRETSİZ VERSİYON KARŞILAŞTIRMA TABLOSU

Bu videodaki eklentimizle WooCommerce için Aliexpress dropshipping'i nasıl kuracağınızı ve kullanacağınızı öğrenebilirsiniz:

Çevrimiçi bir iş yürütmek, size avantajlar ve pratik deneyim getiren modaya uygun bir iştir, WooCommerce için Aliexpress dropshipping ile çevrimiçi bir iş kurmak, birçok öngörülemeyen zorluk ve engel olduğunda her zamankinden daha güvenli ve etkilidir. ALD – WooCommerce için Aliexpress Dropshipping ve Yerine Getirme kullanarak WooCommerce için Aliexpress dropshipping hakkında bilgi ve beceriler geliştirelim ve kendi işinizi yönetelim, değerler toplayacak ve çevrimiçi işlerde uzmanlaşacak, gelecekteki hedefinize olan mesafeyi kısaltacaksınız.

DEĞİŞİM GÜNLÜĞÜ

 /**1.0.11 - 2022.02.09*/ - Düzeltildi: İçe aktarılan sayfadaki ürünleri silmek, bağlantıyı kaldırmaz/ilgili WooCommerce ürünlerini silmez - Düzeltildi: Yeni API ile bazı ürünlerin mevcut olmadığına dair yanlış uyarı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.