Ajax Search Pro – Canlı WordPress Arama ve Filtre Eklentisi

Ajax Search Pro – Canlı WordPress Arama ve Filtre Eklentisi
 Buy Now
  

Author: wpdreamsPrice: $36

Ajax search pro, WordPress için en iyi canlı arama motoru eklentisidir. Mümkün olan en iyi sonuçları veren birçok özellik ve seçenekle son derece özelleştirilebilir! WordPress arama çubuğunu daha iyi görünen, daha verimli bir arama motoruyla değiştirin.

Daha iyi bir WordPress araması mı arıyorsunuz? Onay kutusu, açılır menü, radyo düğmesi kategori filtreleri ve özel alan (meta sonrası) filtreleri de dahil olmak üzere bu arama eklentisi özelliklerine göz atın.

Elementor, WPBakery Sayfa Oluşturucu, Görsel Besteci, Divi Sayfa Oluşturucu, Gutenberg ve diğerleri gibi herhangi bir oluşturucuyla uyumlu kısa kodlar ve widget'lar.

Ajax Search Pro , Elementor Canlı Gönderiler ve Ürünler widget filtresi olarak işlev görebilir. Elementor aracılığıyla özel bir sonuç sayfası oluşturmak da desteklenmektedir.

WordPress için Ajax Search Pro – Canlı bir WordPress arama ve filtre eklentisi

WordPress için Ajax Search Pro, kullanıcı arama deneyimini maksimuma çıkarmak için tasarlanmıştır. WordPress arama deneyimini daha konforlu hale getiren canlı bir ajax araması sağlar.

Sonuçlar (eğer varsa) resimlerle sunulur, böylece daha çekici ve daha az düz görünürler. Arama, Android veya IOS destekli olsun, mobil cihazlarla çalışır.

Arama, varsayılan wordpress arama sonuçlarını geçersiz kılabilir – böylece ajax işlevi genişletilmiştir – yalnızca bir düğme tıklamasıyla varsayılan tema aramanızı değiştirin.

Arama, gönderileri, sayfaları, herhangi bir özel gönderi türünü (WooCommerce ürünleri, BBPress forumları, konular, yanıtlar gibi), kategorileri, özel sınıflandırma terimlerini (ürün kategorileri, portföy etiketleri gibi), kullanıcıları, BudddyPress gruplarını ve BuddyPress etkinliklerini sonuç olarak döndürebilir.

PDF, CSV, TXT, RTF ve Office belgeleri, Excel ve Powerpoint dosyaları için içerikleri de dahil olmak üzere medya eklerini aramak da mümkündür.

60'tan fazla renkli, tamamen özelleştirilebilir tema, CSS karmaşasıyla size zaman kazandıracak, böylece sunuma daha fazla odaklanabilirsiniz.

Arka uç, aramayı maksimuma çıkarmak isteyenler için yüzlerce seçenek sunar. Müşteri geri bildirimlerine dayalı olarak birçok özellik uygulandı ve daha da fazlası yakında.

Canlı sonuçlar sayfası yükleyici komut dosyası da dahildir – daha fazla ayrıntı için Sonuçlar sayfası canlı yükleyici belgelerine bakın.

Eklenti, müşteri geri bildirimlerine ve hata raporlarına göre düzenli olarak güncellenir. Her destek bileti 48 saat içinde, genellikle 12 saat içinde (hafta sonları hariç) cevaplanır.

Güçlü Taksonomi ve Özel alan (meta sonrası) arama filtreleri

Arama, kullanımı kolay bir sürükle ve bırak stili sınıflandırmasına ve özel alan filtresi oluşturucusuna sahiptir. Onay kutusu, radyo, açılır menü seçin, çoklu seçim ve tarih filtresi türleri desteklenir.

Sıralama, seçilen öğeler, ebeveyn-alt ilişkileri, düzen modları ve bağlantı mantıkları da dahil olmak üzere tüm büyük ve küçük ayrıntılar için tamamen sezgisel düzenleyici.

400'den fazla diğer arka uç seçeneği, web siteniz için tamamen işlevsel ve kullanışlı bir wordpress arama formu oluşturma aracı sağlayacaktır.

WordPress özellikleri için Ajax Search Pro

DESTEKLENEN BİRÇOK İÇERİK TÜRÜ

Arama, gönderileri, sayfaları ve her türlü özel gönderi türünü destekler. WooCommerce, Jigoshop, wp-E-ticaret ve diğer birçok eklenti, özel gönderi türleri kullanır – bu nedenle hepsi Ajax Search Pro ile uyumludur.

ÖN ARAMA AYARLARI

Eklenti, kullanıcılar için özelleştirilebilir bir ön uç ayarları arayüzü sağlar. Kullanıcı, birkaç onay kutusunu işaretleyerek eklentinin davranışını değiştirebilir – belirli gönderi türleri, kategoriler veya özel taksonomiler (ürün kategorileri gibi) dahil/hariç tutulan tam eşleşmeleri aramak gibi

YERLEŞİM & TEMALAR

Dört yerleşik düzen: Dikey, Yatay, Polaroid ve İzotopik. Demo sayfasındakiler de dahil olmak üzere her düzen için 60+ önceden tanımlanmış tema.

WIDGET'LAR VE KISA KODLAR

Her arama için üç farklı widget (en son aramalar, en iyi aramalar ve arama kutusu) ve iki kısa kod sağlanmıştır. Kısa kod düğmeleri de yazı düzenleyicide görünür.

GÖRÜNTÜ DESTEĞİ

Arama, görüntü işleme için aşırı uyumluluğa sahip kitaplıklarda yerleşiktir. İçerik, alıntı, özel alanlar aracılığıyla ayrıştırabilir veya yalnızca öne çıkan resmi görüntüleyebilirler.

İKONLAR

Yüksek çözünürlüklü, vektörlü ve renklendirilebilir çeşitli svg simgelerini kullanın veya isterseniz kendinizinkini yükleyin.

AYARLANABİLİR ARAMA MANTIĞI

Arama mantığını ihtiyaçlarınıza göre değiştirebilirsiniz. Varsayılan olarak eklenti, daha yüksek miktarda sonuç sağlamak için bir VEYA mantığıyla çalışır. Ancak daha kesin sonuçlara ihtiyacınız varsa, bunu bir tıklama ile değiştirebilirsiniz. Belge arama mantığı bölümünde daha fazla bilgi.

AKILLI GÖRÜNTÜ AYRIŞTIRMA

Son derece ayarlanabilir görüntü ayrıştırıcı, sonuçlarda en kaliteli görüntülerin gösterilmesini sağlar. Eklenti, resimler için öne çıkan, içerik, alıntı özel alanını tarayabilir.

KATEGORİ, ETİKET & TAKSONOMİ TERİM FİLTRELERİ

Kategori, etiket ve herhangi bir sınıflandırma terimi filtreleri oluşturun ve yönetin. Onay kutuları, açılır menüler ve radyo düğmesi düzenlerinin tümü desteklenir.

ÖZEL ALAN FİLTRELERİ

Daha da karmaşık bir düzen için, kullanıcılarınıza içeriğinizi aramaları için daha gelişmiş yollar sağlamak üzere özel alan filtreleri oluşturabilirsiniz.

ÇOKLU SİTE DESTEĞİ

Çok bölgeli bir ağınız mı var? Her bir arama örneğine dahil etmek istediğiniz blogları seçebilirsiniz. Aynı anda birden fazla blogda arama yapabilirsiniz.

İLİŞKİ ARAMA & İNDEKS TABLOSU

Eklentilerinde ince ayar yapmak isteyenler için tamamen yapılandırılabilir bir alaka düzeyi seçenekleri paneli sağlanmıştır. Dizin tablosu aramasına geçebilir ve daha da alakalı sonuçlar için dizinler oluşturabilirsiniz.

SAYFA OLUŞTURUCU DESTEĞİ

Herhangi bir sayfa oluşturucu ile uyumlu kısa kodlar ve widget'lar, örneğin: Elementor, WPBakery Sayfa oluşturucu, Görsel Besteci, Divi Sayfa Oluşturucu, Gutenberg ve diğerleri.. Eklenti aynı zamanda bir WPBakery Sayfa oluşturucu ve Gutenberg eklentisi olarak da işlev görür.

KOMPAKT YERLEŞİM MODU

Arama widget'ı için sitenizde yer yok mu? Kullanıcı büyüteç simgesine tıklayana kadar arama çubuğunu gizleyebilirsiniz.

ANAHTAR KELİME ÖNERİLERİ & OTOMATİK TAMAMLAMA

Google anahtar kelime önerileri ve otomatik tamamlama varsayılan olarak etkindir. Öneri dili değiştirilebilir.

ANAHTAR KELİME VURGULAMA

Arama ifadesi, sonuçlar listesinde vurgulanabilir. Vurgulamanın rengini de değiştirebilirsiniz.

İNDEKS TABLO MOTORU

Eklenti sürüm 4.5, yeni bir dizin tablosu destekli arama motoru sunar. Bu motor, besteci eklentileriyle oluşturulmuş siteler için kısa kod içeriğini indeksleme yeteneğine sahiptir. Aynı zamanda yüksek trafikli siteler için büyük bir performans tasarrufu sağlar.

h5 id=”item-description__performance-tracker”> PERFORMANS İZLEYİCİ

Basit, yerleşik performans izleyici ile arama sorgusu performanslarını izleyin. Arama ajax hızını optimize etmenize yardımcı olacaktır.

ARAMA İSTATİSTİKLERİ

Arama istatistiklerini etkinleştirerek, web sitenizde hangi ifadelerin en popüler olduğu konusunda size bir fikir verecektir.

GOOGLE ANALYTICS ENTEGRASYONU

Bir düğmeye basarak google analytics'i aramaya entegre edebilirsiniz, böylece ifadeler analitik kontrol panelinizde sayfa görünümleri olarak görünecektir.

önbellek

Daha yüksek trafiğe sahip web siteleri için, veritabanı sorgularını azaltmak ve arama performansını artırmak için önbelleğe alma sağlanır.

UYUMLULUK

Uyumluluk seçenekleri, bir şeyin düzgün çalışmaması durumunda size hızlı bir düzeltme arayüzü sağlayacaktır.

PERFORMANS TAKİP

Eklenti, sorgu performanslarını izleyecek ve son ayar değişiklikleriniz hakkında size daha iyi bir fikir verecektir.

IHRACAT VE İTHALAT

Diğer projenizde çalışan bir arama örneği kullanmak ister misiniz? Arama ayarlarını dışa aktarın ve diğer sitenize aktarın. Bu kadar kolay.

DÜZENLİ GÜNCELLEMELER

Eklenti aylık olarak güncellemeler alır, geçmişte birçok müşteri isteği ve önerisi karşılanmıştır – herhangi bir şey önermekten çekinmeyin

MÜŞTERİ DESTEĞİ

Müşteri desteğini çok ciddiye alıyoruz. İş günlerinde 24 saat içinde cevap bekleyebilirsiniz. Bir destek bileti açmak için bu bağlantıya gidin.

SSS

 • Eklenti * temasıyla çalışır mı?
  Evet olacak. Eklenti temadan bağımsızdır.
 • Elementor, Divi Sayfa oluşturucu, WPBakery Sayfa oluşturucu vb. ile uyumlu mu?
  Evet öyle. Eklenti kısa kodları, ilgili sayfa oluşturucu öğesi içinde kullanılabilir.
 • Çok siteli bir blogda çalışacak mı?
  Evet olacak.
 • Varsayılan tema arama çubuğumu otomatik olarak değiştirebilir mi?
  Evet yapabilir! Varsayılan tema arama çubuğu yerine hangi arama örneğini görüntülemek istediğinizi seçebilirsiniz.
 • WooCommerce/Jigoshop ürünleri gibi özel gönderi türlerini arayabilir miyim?
  Evet yapabilirsin!
 • Buddypress grupları/etkinlik beslemesi/kullanıcılar arasında arama yapabilir miyim?
  Evet yapabilirsin!
 • Eklenti, sonuç olarak kategorileri veya özel sınıflandırma terimlerini döndürebilir mi?
  Evet yapabilir!
 • 25000+ kayıt gibi daha büyük veritabanlarıyla çalışacak mı?
  Evet olacak. Arama hızı yalnızca sunucu hızınıza bağlıdır.
 • RTL'li siteleri destekliyor mu?
  Evet öyle!
 • Sunucumda barındırılmayan resimleri gösterecek mi?
  Evet olacak. Sorun olması durumunda, bu bilgi bankası makalesini okuyun.
 • Destek veriliyor mu, veriliyorsa nereden destek alabilirim?
  Evet, bu öğe destekleniyor! Lütfen önce belgeleri ve bilgi tabanını okuyun. Orada birçok soru cevaplanıyor.
 • Ekleri ve içeriklerini sunucumda arayabilir miyim?
  Evet, Metin, PDF, RTF, CSV, Office docx, Excel ve Powerpoint dosya içeriklerini indekslemek ve aramak mümkündür. Ek içerik arama belgelerinde daha fazla bilgi.

Tam değişiklik günlüğünü buradan kontrol edin.

4.20.x (2021.04.03) sürümündeki en yeni özellikler

 • PHP 8 Uyumluluk testleri ve düzeltmeleri
 • WordPress 5.8 uyumluluğu için testler – tam uyumlu
 • Parola korumalı gönderileri hariç tutma seçeneği (hem normal hem de dizin tablosu)
 • Tam eşleme – Tam tam eşleme eklendi (bir alanın baştan sona tam olarak hesaplanması
 • Otomatik tamamlama – N karakterden sonra tetikleme seçeneği
 • Dizin tablosu ayrıştırıcısı için Excel 5 (.xls) belgeleri desteği

4.19 sürümündeki en yeni özellikler (2020.08.03)

 • Sonucu tıkladıktan sonra sonuç sayfasında arama anahtar kelimesini vurgulayın
 • Elementor canlı arama – Artık google analytics izleyicisine sayfa görüntüleme olarak kaydedilebilir
 • Çoklu sitede görüntü ayrıştırma – şimdi otomatik olarak sonuçlar sayfasındaki bloglardaki görüntüleri almaya çalışır

4.18 sürümündeki en yeni özellikler (2020.03.05)

 • Elementor Gönderileri (herhangi bir gönderi türü ve sonuç türü) ve Ürünler widget'ı canlı filtresi
 • Herhangi bir sayfada Elementor aracılığıyla özel sonuç sayfası
 • Google Analytics yeniden işleme – etkinlik ve sayfa görüntüleme izlemeyi destekler

Tam değişiklik günlüğünü buradan kontrol edin.

4.17 sürümündeki en yeni özellikler (2019.11.04)

 • Negatif anahtar kelimeler meta kutusu – Dizin tablosu motorunu kullanırken gönderilere negatif anahtar kelimeler ekleme
 • Her içerik türü için daha akıllı görüntü ayrıştırıcı ve daha fazla görüntü seçeneği
 • Taksonomi filtreleri – Üst->Alt onay kutusu yapılarında

4.16 sürümündeki en yeni özellikler (2019.06.20)

 • Filtreler API'si – kod aracılığıyla ön uç filtreleri eklemek, kaldırmak ve değiştirmek artık mümkün
 • JS API – Filtrelerin değiştirilip değiştirilmediğini ve filtrelerin durumunun başlangıç ​​olup olmadığını kontrol etme işlevleri
 • PHP API – filter_changed, filter_initial sorgu argümanları eklendi, arama argümanlarının ön uçta değiştirilip değiştirilmediğini kontrol etmek için

4.15 sürümündeki en yeni özellikler (2019.03.13)

 • Lite sürümünden arama seçeneklerini içe aktarma
 • Sonuç kutusu genişliği, kenar boşluğu ve yakalama – kayan sonuç kutusu, arama çubuğunun soluna, sağına veya ortasına yapışabilir ve ayrıca özel bir genişlik ve kenar boşluklarına sahip olabilir.
 • Kullanıcı sonuçları için Birincil ve İkincil sıralama alanları (özel alanlar dahil)
 • Özel Alan açılır filtreleri için seçenek grupları ve birden çok değer

4.14 sürümündeki en yeni özellikler (2018.10.06)

 • 'Daha fazla sonuç yükle' özelliği için sonsuz kaydırma modu
 • İzotop düzen navigasyonunu açıkça devre dışı bırakma seçeneği
 • Daha fazla sonuç bağlantısına tıklandığında daha fazla sonuç yükleyici simgesi eklendi
 • Kaydırma komut dosyasıyla daha yumuşak kaydırma

Tam değişiklik günlüğünü buradan kontrol edin.

4.13 sürümündeki en yeni özellikler (2018.04.28)

 • Eş anlamlılar – Dizin tablosu motorunu kullanırken eş anlamlıları tanımlamak mümkündür
 • Medya eki içeriklerini indeksleme: Metin, CSV, PDF, RTF, Word, Excel ve Powerpoint belge dosyaları içerik indeksleme artık mümkün (eş anlamlılar da geçerlidir)
 • Sonuç sayfası için canlı sonuç yükleyici özelliği
 • PeepSo Grupları ve Grup etkinlikleri araması
 • Sonuç görüntüleri için tembel yükleyici jQuery betiği
 • Filtreler içindeki arama düğmesi

4.12 sürümündeki en yeni özellikler (2018.02.23)

 • Öncelik Grupları – Sonuçların sınıflandırma terimlerine ve özel alan kurallarına göre önceliklendirilmesi artık mümkün
 • Mobil cihazlar için geliştirilmiş kayan sonuç kutusu davranışı
 • İzotop düzeni artık yüzde sütun genişliğini destekliyor
 • Uyumluluk seçenekleri alt menüsüne 'Tüm yazı tiplerini devre dışı bırak' anahtarı

4.11 sürümündeki en yeni özellikler (2017.08.02)

 • Koşullu gelişmiş başlık ve açıklama alanları
 • Gelişmiş başlık ve açıklama alanları: WooCommerce '_price', '_regular_price', '_sale_price' alanları otomatik olarak tanınır ve para birimiyle biçimlendirilmiş olarak görüntülenir
 • ACF get_field() uyumluluğu, Uyumluluk seçenekleri alt menüsüne geçiş yapar
 • Uyumluluk seçenekleri alt menüsüne 'Tüm yazı tiplerini devre dışı bırak' anahtarı
 • Bakım alt menüsü: eklenti sıfırlama ve silme (tam kaldırma) özellikleri

4.10 sürümündeki en yeni özellikler (2017.02.11)

 • Eklenti kısa kodu artık bir menü öğesi olarak çalışır (menü başlığı alanına yerleştirin)
 • Kullanıcı araması: artık kullanıcıları hariç tutmak/dahil etmek mümkün
 • İndeks tablosu artık IFRAME içeriğini indeksleme yeteneğine sahiptir.
 • Görünürlük Algılama seçeneği
 • Tarih seçiciler artık biçim değişikliğini destekliyor

4.9.x sürümündeki en yeni özellikler (2016.08.18)

 • Yeni kategori ve sınıflandırma terimi filtre seçenekleri
 • Yeni gruplama seçenekleri
 • Arama kutusu hizalama seçeneği
 • Kullanıcıyla ilgili hariç tutmalar
 • Tarih özel alan filtresi artık zaman damgasını ve MySQL tarih saat biçimlerini destekliyor
 • Polylang uyumluluğu
 • Yeni temalar: Yuvarlak
 • Arama API'sı olarak kullanılacak ASP_Query sarmalayıcı sınıfı

4.8.0 sürümündeki en yeni özellikler (2016.02.22)

 • Gönderi tarihi ve özel alan (ACF) tarih filtrelemesi artık mümkün
 • Gönderileri tarihe göre hariç tutma veya dahil etme eklendi
 • Ön uç ayar kutuları için sütun sayısı ve genişliği ayarlamak mümkündür
 • Yükleyici, sonuçlar kutusunda görüntülenmek üzere de seçilebilir
 • Sayfa yüklemede arama sonuçlarının otomatik olarak değiştirilmesi artık mümkün
 • Arama çubuğunu gizlemek ve yalnızca filtreleri görüntülemek artık mümkün (yalnızca filtre modu)
 • Bir ajax sayfa değişikliği algılama komut dosyası uygulandı
 • Boş arama çubuğunun tetiklenmesi desteklenir (0 karakter tetikleme ayarı)

Tam değişiklik günlüğünü buradan kontrol edin.

4.7.0 sürümündeki en yeni özellikler (2016.01.16)

 • Posta etiketlerine göre filtreleme mümkündür
 • Varsayılan tema aramasını şimdi değiştirmek mümkündür
 • Geçersiz kılma artık her türlü sonucu döndürür
 • BuddyPress XProfile alanları arama
 • Gelişmiş Seçeneklerde anahtar kelime istisnaları menüsü
 • Öğeler arasındaki izotop düzeni oluğu artık ayarlanabilir
 • Arka Uç Seçenekleri araması eklendi
 • Görüntü Görüntüleme modu artık değiştirilebilir
 • Boş değerlere sahip özel alan filtreleri artık doğru şekilde atılıyor

4.6.0 sürümündeki en yeni özellikler (2015.11.27)

 • Birincil, İkincil sıralama seçeneği eklendi
 • Koşullu CSS yükleyici komut dosyası eklendi (deneysel)
 • Gelişmiş Seçenekler panelinde daha fazla animasyon seçeneği
 • Kompakt mod için ayarlanabilir bir arka plan yerleşimi (sabit düzen)

4.5.x sürümündeki en yeni özellikler (2015.10.27)

 • Yeni bir özellik ve motor: Dizin tablosu arama motoru
 • Kullanıcı araması artık mümkün!
 • Ek arama artık mümkün!
 • Arama metni düğmesi eklendi
 • Yeni anahtar kelime önerileri ve otomatik tamamlama kaynakları: sınıflandırma terimleri ve Özel Gönderi Türleri
 • WooCommerce terim görüntü entegrasyonu
 • Özel alan seçiciler için gizli giriş alanı türü
 • Ebeveyn-alt sayfaların hariç tutulması artık mümkün
 • Daha fazla bilgi için bir Yardım ve Güncellemeler menüsü eklendi
 • Dinamik dizeler artık WPML dize çevirileriyle çevrilebilir
 • Eklentiler menüsündeki Bildirimleri Güncelle (beta)
 • İlk eşleşen yeniden yönlendirme sonuç
 • Sonuç içeriğini anahtar kelime etrafında bağlam içinde görüntüleme

4.0 sürümündeki yeni özellikler (2015.03.18)

 • WPBakery oluşturucu eklentisi dahil
 • Yeni menü: Dışa Aktarma/İçe Aktarma ayarları – tüm arama örneklerinizi veya bireysel örnek ayarlarınızı dışa aktarabilirsiniz
 • Yeni menü: Performans Takibi – arama performansını kontrol panelinizden takip edin
 • Yeni Kısa Kod: İki sütunlu kısa kod – Yan yana bir arama ve bir sonuç kutusu
 • Kompakt Düzen Modu – sabit, mutlak ve statik sayfa konumlarında
 • Tam RTL desteği
 • Anahtar Kelime önerileri ve Otomatik Tamamlama ile daha fazla seçenek (yazı başlıkları, etiketler)
 • Sonuç şablonlama artık mümkün – her sonuç türünün kendi şablon dosyası var
 • Artık arama örneklerini yeniden adlandırmak/çoğaltmak mümkün
 • Javascript ve CSS uyumluluğu ve boyutu üzerinde daha iyi kontrol
 • Kategori sonuçlarından kategorileri ve terimleri hariç tutmak artık mümkün
 • Dikey sonuçlar artık otomatik yüksekliği destekler ve sonuç resmi açıklama ile çevrilidir
 • Arama, bir Yön değişikliğinde tetiklenebilir (onay kutusu, kaydırıcı, radyo düğmesi…)
 • Bireysel sonuç grupları (şartlar, gönderiler, buddypress sonuçları vb.) şimdi sipariş edilebilir.
 • Sonuçlar artık yeni bir tarayıcı sekmesine yönlendirilebilir
 • Sorgu Uyumluluk Seçenekleri – Uygulama düzeyinde Unicode ve UTF8 aramalarını zorlamak için arama sorgusunda ince ayar yapabilirsiniz

3.5 sürümündeki yeni özellikler (2014.11.27)

 • Özel alanlarla (meta sonrası) bağlantılı çeşitli alanlar (radyo düğmeleri, aralık kaydırıcılar, açılır menüler) oluşturmak artık ön uç ayarları için mümkün…
 • …ve artık ön uç ayarları düzenini fareyle üzerine gelme konumundan blok konumuna değiştirmek mümkün…
 • …veya kısa kodlu özel bir yere yerleştirin
 • Sonuç önceliklerini kontrol etmek için arka uca öncelik ayarları eklendi
 • Arama artık Advanced Ajax Page Loader eklentisi ile uyumlu

3.2 sürümünden yeni özellikler! (2014.10.07)

 • Arama mantığını şimdi değiştirmek mümkündür: VEYA, VEYA tam kelimelerle ve VE, VE tam kelimelerle
 • Kategoriler ve taksonomiler sonuç olarak döndürülebilir
 • Eski internet explorer sürümlerinde arama, varsayılan wordpress arama kutusuna geri döner

3.1 sürümünden yeni özellikler! (2014.09.19)

 • Eklenti artık sonuçlar sayfasındaki varsayılan WordPress arama sonuçlarını geçersiz kılabilir (değiştirebilir)!
 • BuddyPress desteği: Gruplarda, kullanıcılarda ve etkinliklerde arama yapın
 • 'Diğer sonuçlar..' ve varsayılan sonuçlar URL'si artık özelleştirilebilir

Tam değişiklik günlüğünü buradan kontrol edin.

3.0 sürümünden yeni özellikler! (2014.08.04)

 • Yeni latout türü: İzotopik
 • 2 Yeni tema grubu: Altı çizili ve Basit
 • Yeni retinaya hazır SVG simgeleri
 • Daha küçük CSS dosyaları
 • Daha iyi javascript uyumluluğu
 • WPML desteği
 • Google Analytics Entegrasyon modülü
 • Yepyeni arka uç
 • Sonuçlara kaydırma seçeneği
 • Dikey sonuçlar için klavyede gezinme
 • Birden çok arama kutusu örneği artık mümkün
 • Daha iyi önizleme
 • Gönderi düzenleyicideki kısa kod düğmeleri
 • Daha iyi görüntü seçenekleri ve görüntü işleme

Özellikleri

 • Yönetici panelinde 400'den fazla olası seçenek
 • 70+ önceden tanımlanmış tamamen özelleştirilebilir tema
 • Dikey / Yatay / Polaroid ve İzotopik tarzlı sonuç listesi
 • Tek sayfada birden fazla arama eklentisi – Hepsini ayrı ayrı yapılandırabilirsiniz!
 • Google Anahtar Kelime Önerileri sonuç yok, bir dil seçiciyi cadı
 • Duyarlı genişlik
 • Daha iyi performans için arama önbelleğe alma ve görüntü önbelleğe alma
 • Genel özel alanlarda arama yapmak artık mümkün!
 • 2 Yeni widget: En son aranan anahtar kelimeler ve En çok aranan anahtar kelimeler! – En son/en çok kullanılan anahtar kelimelerin bir kenar çubuğu widget'ını ayarlayabilir ve hatta üzerlerine tıklayarak bir aramayı tetikleyebilirsiniz!
 • Sonuçları filtreleme: kategoriler, terimler, etiketler, özel alanlar, tarih
 • Ayarlanabilir ağırlık değerleriyle alaka seçeneklerini arayın
 • Retina hazır SVG simgeleri
 • WPML desteği
 • Polylang desteği
 • qTranslate(x) desteği
 • Polylang veya WPML dize çevirileri aracılığıyla dinamik dize çevirileri
 • Tamamen çevrilebilir bir Yönetici Bölümü için .pot dosyası dahildir
 • Google Analytics Entegrasyon modülü
 • Sonuçlara kaydırma seçeneği
 • Dikey sonuçlar için klavyede gezinme
 • Birden çok arama kutusu örneği artık mümkün
 • Daha iyi önizleme
 • Gönderi düzenleyicideki kısa kod düğmeleri
 • Daha iyi görüntü seçenekleri ve görüntü işleme
 • Hooks – Geliştiriciler için Filtreler ve Eylemler
 • Tam liste için aşağıdaki değişiklik günlüğüne bakın!
 • Arama istatistikleri sayfası
 • Varsayılan arama metni
 • Akıllı görüntü ayrıştırma (özellikli görüntüden, içerikten, alıntıdan, öncelikleri belirlemek de mümkündür)
 • Özel Gönderi Türleri desteği – Hangi gönderi türlerini aramak istediğinizi seçebilirsiniz! BBPress ile test edildi!
 • Yazı tipi, renk, kenarlık, kutu gölgesi seçenekleri
 • Arama sonuçlarında Anahtar Kelime Vurgulama
 • Şablonlarda, yazı ve sayfalarda da çalışır
 • Arama widget'ı da dahildir
 • Yönetici sayfasında önizleme penceresi
 • Mobil destek
 • Ön Uç Arama seçenekleri açılır penceresi
 • Gönderiler, Sayfalar ve Ürünlerde arama yapılabilir (WooCommerce, Jigoshop, WP-e-ticaret vb.)
 • Bant genişliği tasarrufu için görüntü önbelleğe alma
 • Çok kolay kurulum ve kurulum
 • Diğer ön uç uygulamalardan aramayı kontrol etmek için güçlü api
 • Mümkün olan en iyi uyumluluk için jQuery destekli
 • Arama kutusunun altında daha fazla sonuç bağlantısı göster
 • WordPress 3.5+ uyumluluğu!
 • Çoklu site desteği!
 • Arama istatistikleri veya google anahtar kelimeleri ile arama otomatik tamamlama!
 • Hata kontrol modülü
 • Arama sonuçlarında kısa kodlar çalıştırılabilir
 • Arama sonucu içeriği HTML etiketi soyma mümkündür
 • Ön uçtaki kategori seçiciler – Gönderileri kategorilere göre filtrelemek mümkündür
 • Yazı başlığı ve açıklama olarak özel alanlar seçebilirsiniz.
 • Kategori veya gönderi türüne göre gruplama gönderin!
 • Yorumlarda ara
 • Kategorileri veya gönderileri aramadan hariç tutmak mümkündür!
 • Maksimum uyumluluk için kararlı, özel olarak oluşturulmuş jQuery
 • Sonuçlarda çıkarılabilir/çalıştırılabilir kısa kodlar
 • Kategoriler/taksonomiler içeren sayfaları destekler
 • PeepSo Grupları ve Grup etkinlikleri araması
 • Dizin tablosu arama yetenekleri:
  • Başlıkları, içeriği, alıntıları, yazarları, özel alanları, kategorileri, etiketleri vb.
  • Kısa kod içeriğini indeksleme
 • POD'larla uyumlu – indeksleme POD'ları dahil, özel tablo meta alanları
 • Uyumlu Gelişmiş Özel Alanlar (ACF) eklentileri:
  • Metin alanı
  • metin alanı
  • Tarih alanı
  • Sayı alanı
  • E-posta alanı
  • WYSIWYG düzenleyici alanı

Dizin tablosu ve Normal arama motoru

4.5 sürümünden itibaren eklenti, aşağıdakileri içeren dizin tablosu arama yetenekleri sağlar:

 • Yüksek performanslı anahtar kelime dizin tablosu – 100.000'den fazla gönderiyle ışık hızında
 • Başlıklar, içerik, alıntı, özel alanlar, yazar, kategoriler, etiketler, sınıflandırma terimleri vb.
 • Kısa kod içeriklerini indeksleme
 • IFRAME içeriğini indeksleme
 • İndekslemeyi ihtiyaçlarınıza göre özelleştirmek için çok sayıda yapılandırma seçeneği
 • Otomatik ve WP_Cron tabanlı indeksleme dahildir.

Eklenti varsayılan olarak Normal arama motorunu kullanır, ancak bunu istediğiniz zaman arama Genel Seçenekler sayfasından değiştirebilirsiniz.

Dizin tablosu motoru hakkında daha fazla bilgi için belgelerin dizin tablosu motoru bölümüne bakın.

geliştirici misiniz?

Koda dokunmak ve yükseltmelerle tüm değişiklikleri kaybetmek konusunda endişelenmenize gerek yok. Arama, en uygun erişim için kancalarla doludur. (listeler, belgelerde olduğu gibi action.txt ve filter.txt dosyalarında da bulunur) Hayal kırıklığı yok = daha hızlı kodlama.

Diğer ürünlerimize de göz atın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.