Admob Ready ile FingerArt Boyama Kitabı

Admob Ready ile FingerArt Boyama Kitabı
 Buy Now
Facebook Twitter Pinterest

Author: iOSCodeStorePrice: $29

Ücretsiz boyama sayfaları ile çocuklar için çizim kitabı çocuklar için boyama ve çizim uygulaması için yaratıcı Boyama Kitabı ile tanışın. Boyama kitabı uygulamamız çocuğumuzla oynamak için ailenizdeki herkesi bir araya getirelim.

Bu oyun çocuğunuzun yaratıcılığı, hayal gücü ve doddler çizim becerileri için geliştirilecektir. Çocuk Boyama kitabı, çocuklar için en iyi çizim uygulamasıdır! Yeni yürümeye başlayan çocuklar için Okul Öncesi Boyama kitabı eğlenceli bir öğrenmedir. Karalamacılar için çocuk boyama uygulaması, renkli fırçalar, mum boya, pırıltılar ve desenler içeren parıltılı doodle ile hayvanları çizmeye, şekillendirmeye, renklendirmeye ve çizmeye yardımcı olur. Çocuklar için harika bir çizim kitabı.

Boyama kitabında tekrar renklendirmek için wifi ve diğer internet bağlantılarına ihtiyacınız yok.

Özellikler :

– güzel ve basit arayüz – yüksek çözünürlüklü resimler – çeşitli kaynak materyalleri – renkleri doldurmak için 30'dan fazla hayvan resmi – çizmek için 500'den fazla renk ve gölge – yakınlaştırmak ve uzaklaştırmak için iki parmağınızla sıkıştırın – renk kitabı sayfanıza arka plan ekleyin – sayfanıza çerçeveler ekleyin – desteklenen Çevrimdışı Renklendirme – arkadaşlarınızla paylaşın: harika sanat eserlerinizi gösterin Kullanıcı dostu işlem

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.